Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Czw 01 Mar, 2012
Sabaton [ Duża Scena]
Autor Wiadomość
Dulczyna  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 11
Skąd: Śląsk ; )
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Rysieeek napisał/a:
Moim zdaniem ten zespół to papka dla kindermetali z przeciętnego polskiego gimnazjum i
"dumnych poloczków". Bo przecież oni śpiewają o Polsce więc są zajebiści! <haha>
To ja już wolę prodigy ;_;


Jej..nie mogę tego pojąć..O co chodzi? To że ktoś jest młodszy nie znaczy że mniej kocha muzykę,mniej o niej wie.. Chodzę do gimnazjum, tak.. lubię Sabaton, za to że śpiewa o ważnych rzeczach, uczy ludzi historii, na którą teraz często plują..Na początek lepiej poznać osobę a nie nazywać ją od ''kinder metali'' czy cuś..bo może się okazać ciekawą osobą. Metalu nie słucham..(bardziej Oi) Sabaton jednak mi odpowiada(Są zajebiści nie tylko dlatego że śpiewają o Polsce lecz bardzo to cenię). Na woodstock jadę dla atmosfery,ludzi,muzyki.. nie dla szpanu.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

Dulczyna napisał/a:
Sabaton jednak mi odpowiada(Są zajebiści nie tylko dlatego że śpiewają o Polsce lecz bardzo to cenię)


to dlaczego wd ciebie są jeszcze "zajebiści" ?
bo muzycznie nie reprezentują niczego specjalnego, przynajmniej według mojej opinii.
 
 
Dulczyna  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 11
Skąd: Śląsk ; )
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

krylas napisał/a:
to dlaczego wd ciebie są jeszcze "zajebiści" ?
bo muzycznie nie reprezentują niczego specjalnego, przynajmniej według mojej opinii


quote]

Hmm dlaczego? Może dlatego że ''uczą'' historii poprzez swoje teksty, muzykę. Wielu młodych nie wiedziało co to bitwa pod Wizną, o co w niej chodziło, bitwa o Bastogne.. a po przesłuchaniu niektórych kawałków zaczynają się wdrążać w temat... O pamięć historyczną trzeba dbać a właśnie przez takie zespoły jak Sabaton, Forteca, Tormentia itd. dowiadujemy się o wielu interesujących i ważnych rzeczach w ciekawy sposób. O czasach 2Wś w gim uczą dopiero w 3 klasie, to jest tragedia..niech Sabaton i inne zespoły nas zainspirują do poznawania przeszłości która jest ważna : )) A i tempo w sam raz do zabawy.. nie powiem rozpiera duma jak słyszy się to ''Warszawo Walcz'' ale nie twierdzę że lubię ten zespół tylko przez te piosenki o Polsce. Uwielbiam ich wszystkie utwory : )
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

Jak dla mnie do uczenia to szkoły i nauczyciele, a nie zespoły.
Oceniam ten zespół tak jakby wokal był kolejnym instrumentem i...
No i nic mnie w tym zespole nie zachęca do słuchania. Jest za to wokal który totalnie zniechęca. Akcent wokalisty powoduje u mnie zgrzytanie zębów dosłownie...
 
 
Dulczyna  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 11
Skąd: Śląsk ; )
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

DJPreZes napisał/a:
Jak dla mnie do uczenia to szkoły i nauczyciele, a nie zespoły.
Oceniam ten zespół tak jakby wokal był kolejnym instrumentem i...
No i nic mnie w tym zespole nie zachęca do słuchania. Jest za to wokal który totalnie zniechęca. Akcent wokalisty powoduje u mnie zgrzytanie zębów dosłownie...


Rozumiem, każdy ma własne upodobania muzyczne : )) Tak, tyle że młodzi na lekcjach historii zasypiają, nic ich to nie obchodzi ( wiem bo idę do 3 gim ). Większość nauczycieli zamiast zainteresować ucznia, zmotywować to nauki w ciekawy sposób, zwyczajnie przynudza.. później się dziw że nikt nie lubi historii i nie wie kiedy była bitwa pod Grunwaldem ; P.. A z wokalem no cóż jak kto woli. Mi osobiście się podoba, zespół w sam raz dla mnie : ))
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

DJPreZes napisał/a:
Jak dla mnie do uczenia to szkoły i nauczyciele, a nie zespoły.


popieram, tym bardziej że dość miernie sabaton gra. wokal jak wokal, ale brzmienie takie se.
 
 
Dulczyna  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 11
Skąd: Śląsk ; )
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

krylas napisał/a:
popieram, tym bardziej że dość miernie sabaton gra. wokal jak wokal, ale brzmienie takie se.


A no to mówię, kto co lubi : ) Zwróć uwagę na to że młodzież coraz to częściej ucieka w muzykę a książki leżą zakurzone w szafie.. Więc to chyba dobry pomysł na naukę poprzez muzykę : ))
 
 
edek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Krosno
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

Dulczyna napisał/a:
krylas napisał/a:
popieram, tym bardziej że dość miernie sabaton gra. wokal jak wokal, ale brzmienie takie se.


A no to mówię, kto co lubi : ) Zwróć uwagę na to że młodzież coraz to częściej ucieka w muzykę a książki leżą zakurzone w szafie.. Więc to chyba dobry pomysł na naukę poprzez muzykę : ))


no pod warunkiem ze sie angielski zna xD
 
 
Dulczyna  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 11
Skąd: Śląsk ; )
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

edek napisał/a:
no pod warunkiem ze sie angielski zna xD


Aj tam wcale nie trzeba znać angielskiego, wystarczy wejść na stronkę z tłumaczeniem tekstu i gotowe xD
 
 
FadingSenses  
Forumowy prawiczek
FadingSenses


Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Mnie angielski nie fascynuje ale podstawowe zwroty znam i większość piosenek Sabatonu rozumiem ^^ Nie mogę się już doczekać. Wreszcie natrafiła się okazja do odśpiewania utworów z jednym z ulubionych zespołów. Będzie zajebiście. ;)
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

..na pewno będziesz mogła zaśpiewać "Warszawo walcz!"... :))
 
 
 
FadingSenses  
Forumowy prawiczek
FadingSenses


Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Udun napisał/a:
..na pewno będziesz mogła zaśpiewać "Warszawo walcz!"... :))


Jak włączyłam to swojej matce to popłakała się ze wzruszenia. ^^
 
 
Lady In Black  
Forumowy prawiczek
Stops copies me.


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 26
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Widziałam ich dwa tygodnie temu na Masters of Rock w Czechach. Nie powiem, żeby był to zespół, który jakoś specjalnie wielbię, ale koncertowo - miazga ;) Na pewno się wybiorę. + dla wokalisty z niezłym poczuciem humoru i wspaniałym kontakcie z publiką.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

...a mogę potwierdzić też tam byłem..choć ja Ich lubię i to był mój 3 koncert...
 
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ja czekam tylko na "Uprising" Sabatona jak się słyszy to "WARSZAWA WALCZ" to aż ciary przechodzą...
 
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Tiaaa... Połowa woodstockowiczów to będą tzw. sezonowcy bo Sabaton i Uprising lub 40:1 a reszta niech sobie gra. Owszem.Jedna pójdę na koncert tej kapeli ale napewno nie z myślą o piosenkach ;)) "Bo ta mi się podoba.Usłyszę ją i spadam do namiotu" :d
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Ja może i będę sezonowcem i co z tego nie wolno mi iść na koncert z ciekawości? Bo sabatonu na codzień nie słucham a koncert tak czy siak napewno będzie fajnym przeżyciem. O!
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

A czy napisałem gdzieś że nie można? ;)) Poprostu jak co roku jak jest jakaś mega gwiazda nagle znajduje się dużo fanów itp. ;)) Tylko i wyłącznie to mam na myśli ;))
 
 
 
spanielop  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno !


Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Chłopaki rozwalili wszystkich na drobne cząstki elementarne !
 
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Popieram, koncert mega xD
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

taaak! było zajebiście!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group