Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Yava BGC
Nie 05 Sie, 2012
My Riot! [Duża Scena]
Autor Wiadomość
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Zła imprezka na My Riocie nie będzie, bo np. SEN naprawdę miażdży i tej piosenki napewno nie odpuszcze ;) Jakby każda nutka była w klimacie SNU, to My Riot by był zaj...isty ;) W reszcie piosenek już tego nie czuć, podchodzi takie mieszanie klimatów.

Dla sprostowania,
GLACA to zajebi*ty człowiek i widać kocha to co robi, ale to co próbuje zrobić, niestety niezbyt idzie w parze. :P
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011   

Moje zdanie widzę podobne jak niektórych tu. Tak dla Glacy z pełnym brakiem szacunku dla peji. Jego głos w takim utworze jeszcze ujdzie, ale osobowościowo reprezentuje biedę.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

http://owsiaknet.pl/video/32200765
Posłuchajcie i ostudźcie się :-)
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Pią 23 Gru, 2011   

Tekst o tych dresach na koncercie My Riot to autentyczne Mistrzostwo Świata i okolic :D W tym roku Litza był z Hansem i grali razem cały koncert, a nie jeden kawałek i jakoś nikt nie płakał, a nawet można założyć, że większość była zachwycona bo teraz Luxtorpeda prowadzi w wyścigu o Złotego Bączka. Ja My Riot i samego Glacę cenię sobie niesamowicie i póki co z tego koncertu cieszę się najbardziej. Co do Peji i jego ewentualny występ na Woodstocku to mam szczerą nadzieję, że do tego dojdzie. Oceniacie go praktycznie nic o nim nie wiedząc, kierując się tym jak łatka do niego przylgnęła, owszem w pewnym stopniu sobie na nią zapracował, ale to jest na prawdę człowiek, któremu należy się szacunek. Ilu z Was wiedziało, że Peja rozpoczynał swą przygodę z muzyką od punku, ilu z Was wie, że całą kasę jaką zarobi na koncercie nie jednokrotnie, w pełni spontanicznie potrafi zostawić w domu dziecka? Podejrzewam, że mało kto. Polecam przesłuchać te dwa utwory i zastanowić się czy warto oceniać z góry człowieka, o którym się praktycznie żadnej wiedzy nie ma.

http://www.youtube.com/watch?v=Qk4bBJKLyHU - (kawałek nagrany z Glacą)

http://www.youtube.com/watch?v=0LOxWhOh0Do
 
 
 
meloniusz20  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Dobiegniew
Wysłany: Śro 25 Sty, 2012   

Cytując : "Co do Peji i jego ewentualny występ na Woodstocku to mam szczerą nadzieję, że do tego dojdzie. Oceniacie go praktycznie nic o nim nie wiedząc, kierując się tym jak łatka do niego przylgnęła, owszem w pewnym stopniu sobie na nią zapracował, ale to jest na prawdę człowiek, któremu należy się szacunek. Ilu z Was wiedziało, że Peja rozpoczynał swą przygodę z muzyką od punku, ilu z Was wie, że całą kasę jaką zarobi na koncercie nie jednokrotnie, w pełni spontanicznie potrafi zostawić w domu dziecka? Podejrzewam, że mało kto. Polecam przesłuchać te dwa utwory i zastanowić się czy warto oceniać z góry człowieka, o którym się praktycznie żadnej wiedzy nie ma"

Jestem tego samego zdania, wychowałem się na metalu, hard rocku, heavy metalu klasykach w domu od małego to było i jest do dzisiaj ale miałem etap gdzie słuchałem rapu i czasami go słucham a tak naprawde powstaje/powstało duzo takich projektór typu rap mieszany z metalem/hardcore i mi osobiście odpowiada ten klimat.
Nie każdy kto chodzi w dresie mysli tak samo , nie kazdy kto nosi glany i długie włosy jest taki sam. jedynie myslenie jednych i drugich czesto jest stereotypowe co mnie wkurza. To zalezy od człowieka, bo czesto jest tak ze głupie drechy nadaja na metali i punków i sa nietolerancyjni ale takie samo zjawisko wystepuje wśród tych słuchających ciezszej muzyki w stosunku do dresów itp.
Ludzie sam lubie chodzić w dresie bo jest wygodny i polubiałem odkąd zaczełem trenować a jeszcze rok temu miałem dugie włosy. Też ktos by od razu powiedział ze jestem dresem a tak naprawde g*wno o mnie wie i jak mówie ze słucham Metalu lub Klasyków jak Stones'i czy Zeppelini to wytrzeszcza gały..
 
 
 
Rygielsiu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Mostki
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

Dla mnie rewelacji nie ma, trochę za dużo amerykanizacji na siłę ale co kto lubi. Sam nie pójdę, reszta niech się dobrze bawi ; )
 
 
jonny17  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: Porąbka Uszewska
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

NO to już pewniak :D Juras ogłosił to w jedynce :) <rotfl3> SUPER :D
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

jonny17 napisał/a:
NO to już pewniak :D Juras ogłosił to w jedynce :) <rotfl3> SUPER :D


Przecież wiadomo już było dawno??
 
 
jonny17  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: Porąbka Uszewska
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

woodstock92 napisał/a:
jonny17 napisał/a:
NO to już pewniak :D Juras ogłosił to w jedynce :) <rotfl3> SUPER :D


Przecież wiadomo już było dawno??

Oficjalnie było wiadomo ?
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

Tak.
 
 
jonny17  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: Porąbka Uszewska
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

No to sory myślałem że tylko na forum było napisane
 
 
 
Bite My Ass  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Nie jestem fanem Glacy, ani jego twórczości, ale jeżeli chodzi o koncert to czemu nie, pewnie dobrze wypadną :> Jakiś czas temu powstała formacja ''M.T.Void'' z Justin'em Chancellor'em (basista Tool'a) i Glacą, płyta ma wyjść w tym roku (podobno), chyba jedyny projekt z Glacą który mi się podoba nawet :)

M.T.Void POLECAM


mały tester :

http://www.youtube.com/watch?v=TZRa4MspL74

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
QRa  
Forumowy prawiczek
;>

Wiek: 38
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Gdansk Zaspa Coast
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

ehh moze skrillexa nieche wezmie bo po co mu gitary i bas i perkusja...

niby ok ale 'nowoczesny' kierunek jestem bardzo na nie....
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

My riot jak najbardziej na tak .
jak dla mnie osobiście rewelacja a jak sie komuś kur... to i tak mam to w dupie http://www.youtube.com/watch?v=LqW-9xkfiS8
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

Mam od jakiegos czasu na nich faze, na pewno dadza swietny koncert. Mam nadzieje ze Glaca dorzuci cos ze starego dobrego sweet noise'a ;))
 
 
 
scrooge_  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 30
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

ja odpadam. na bank będę w wiosce piwnej w tym czasie.
 
 
 
MonikaSylwiaB  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Maj 2012
Posty: 4
Skąd: K-g
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   

A ja mam nadzieję dotrzeć w tym roku na mój pierwszy PW właśnie ze względu na My Riot. Mimo, że już stara jestem to jeszcze nigdy na woodzie nie byłam, wstyd normalnie :P
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   

MonikaSylwiaB napisał/a:
Mimo, że już stara jestem

Nie no, ja to dopiero mogę się czuć stary ;))
 
 
MonikaSylwiaB  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Maj 2012
Posty: 4
Skąd: K-g
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   

Viking napisał/a:
MonikaSylwiaB napisał/a:
Mimo, że już stara jestem

Nie no, ja to dopiero mogę się czuć stary ;))


:))

[ Dodano: Wto 01 Maj, 2012 ]
dlaczego mam poprawić pisownię ? <zdziwiony>
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 01 Maj, 2012   

MonikaSylwiaB, http://uctok.com/topics22/you-vt2039.htm
 
 
 
Voodevil  
Forumowy prawiczek
POGO.a[NIN]


Wiek: 34
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 17
Skąd: Tarnovićkie oGórecki
Wysłany: Śro 02 Maj, 2012   

Choć dwa single które słyszałem w TV nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia, to zaryzykowałem i kupiłem album.... . Dobrze zrobiłem, bo o ile ktoś gustuje w wokalu Glacy, rockowej elektronice i wyrazistej treści, to powinien być usatysfakcjonowany. Według mnie, reszta płyty wypada znacznie lepiej w porównaniu do materiału który ujrzał świat komercyjnej rzeczywistości. Dodatkowo podsyca mnie myśl o spektaklu jaki może mieć miejsce na żywca, więc... kurewsko się cieszę, że będę miał sposobność dotrzeć na tegorocznego wooda - głównie - ze względu na My Riot. Będzie pod sceną pierdolnięcie:D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group