Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Yava BGC
Nie 05 Sie, 2012
My Riot! [Duża Scena]
Autor Wiadomość
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Śro 09 Lis, 2011   

PRzynajmniej będzie można się napić piwa i odpocząć przed czymś bardziej interesującym.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011   

Właściwie to jestem zadowolony,że zagrają , ale mam nadzieje, że będzie dużo Sweet Nois, mało My Riot
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011   

Jeśli będzie dużo Sweet Nois, no to będzie pie*dolnięcie. Ci co jadą glace, pewnie nie byli na jego koncercie w Żarach, albo w ogóle. Co ma glaca do dresów... bo nagrał piosenke z peją :D? Rozwala mnie takie myślenie. Zjazd 30 tysięcy drechów na glace... :D szok. Zobaczycie, że to będzie dobre show.

Jeśli będzie kicha, to wnioski będziemy wyciągać po koncercie, a nie przed.
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011   

Szału nie ma, staniki nie latają.

Jakoś za nimi nie przepadam, wolałabym Comę.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

Myszonka napisał/a:
Szału nie ma, staniki nie latają.

Jakoś za nimi nie przepadam, wolałabym Comę.


Ty tak na poważnie ?
Jeśli tak to nie wiem czym sobie Glaca zasłużył...
Mimo całej niechęci do tego nowego projektu Glacy to mimo wszystko My Riot >Dużo,dużo i jeszcze więcej innych > Coma, a już w ogóle po wydaniu tej nowej płyty ...
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

19kojot91, poważnie, wiem, że to dziwne, ale My Riot nie przypadł mi do gustu, chociaż może do Woodstocku się przekonam, a na koncercie zawitam, bo wspierać trzeba polską muzykę.
:)
a co do Comy - ostatnia płyta to inny temat, nie ma sensu go tu roztrząsać, ale na koncertach jest rozkurw przy niej, więc... ;)
 
 
 
SmartCheetah  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 16
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

Szczerze mówiąc stanowczo wolę My Riot od Comy z jej pseudo-natchnionymi tekstami których przesłanie jest tak głęboko zakorzenione że aż go nie ma.
Glaca przynajmniej śpiewa o czymś co da się zrozumieć.
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

SmartCheetah napisał/a:
Szczerze mówiąc stanowczo wolę My Riot od Comy z jej pseudo-natchnionymi tekstami których przesłanie jest tak głęboko zakorzenione że aż go nie ma.


zapraszam Cie na PW, jeśli chcesz o tym podyskutować i skończmy OT o Comie. :)
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

kijana napisał/a:
Jeśli będzie dużo Sweet Nois, no to będzie pie*dolnięcie. Ci co jadą glace, pewnie nie byli na jego koncercie w Żarach, albo w ogóle. Co ma glaca do dresów... bo nagrał piosenke z peją :D? Rozwala mnie takie myślenie. Zjazd 30 tysięcy drechów na glace... :D szok. Zobaczycie, że to będzie dobre show.

Jeśli będzie kicha, to wnioski będziemy wyciągać po koncercie, a nie przed.

Co ma Peja wspólnego z dresiarstwem ?
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

No to gdzie jest napisane " co ma peja wspólnego z dresiarstwem"?
 
 
Honint  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Śrem
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Projekty Glacy to bardzo eksperymentalna i dość nietypowa muzyka czyli coś co mi się w niektórych artystach bardzo podoba. Odchodzą od schematów i tworzą coś nowego, nietypowego
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

A czytaliście wywiad z Glacą w ostatnim "Teraz Rocku"? Ja wszystko rozumiem,ale z taką dawką podejścia-"jam artysta przelamujący bariery,a wy nie możecie poznać się jak doskonale i nowatorskie to jest"?,tom się bardzo dawno nie spotkal.

Pojawia się nawet wątek,jak znalazl w sam raz do sprowokowania niektórych forumowiczów:

"(...)takim krokiem,ktorego wielu metalowcow już dzisiaj się boi,będzie nowy Korn.Decyzja o zatrudnieniu Skrillexa i paru innych fachowców od dubstepu to cos calkiem nowego.I wierzę,że nadchodzi era dubmetalu.To petarda,przed ktorą nie można się obronić.Chcialbym,zeby z My Riot bylo podobnie..."
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

dubmetal..... to co zamiast pogowania bedzie hopsasasa?
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011   

A mi tak Się My Riot nawet podoba, z chęcią bym ich zobaczyła a wy pójdziecie na piwko! Jak będzie źle to do was dołączę. A co do dubmetalu, może to dziwnie zabrzmi i wielu będzie chciało mnie za to zniszczyć, ale ciekawy eksperyment.

[

[ Dodano: Nie 27 Lis, 2011 ]
Ok, przesłuchałam kilka kawałków i zmieniam zdanie
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Ja się nie mogę doczekać ściany na SEN już to widzę
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Zła imprezka na My Riocie nie będzie, bo np. SEN naprawdę miażdży i tej piosenki napewno nie odpuszcze ;) Jakby każda nutka była w klimacie SNU, to My Riot by był zaj...isty ;) W reszcie piosenek już tego nie czuć, podchodzi takie mieszanie klimatów.

Dla sprostowania,
GLACA to zajebi*ty człowiek i widać kocha to co robi, ale to co próbuje zrobić, niestety niezbyt idzie w parze. :P
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011   

Moje zdanie widzę podobne jak niektórych tu. Tak dla Glacy z pełnym brakiem szacunku dla peji. Jego głos w takim utworze jeszcze ujdzie, ale osobowościowo reprezentuje biedę.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

http://owsiaknet.pl/video/32200765
Posłuchajcie i ostudźcie się :-)
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Pią 23 Gru, 2011   

Tekst o tych dresach na koncercie My Riot to autentyczne Mistrzostwo Świata i okolic :D W tym roku Litza był z Hansem i grali razem cały koncert, a nie jeden kawałek i jakoś nikt nie płakał, a nawet można założyć, że większość była zachwycona bo teraz Luxtorpeda prowadzi w wyścigu o Złotego Bączka. Ja My Riot i samego Glacę cenię sobie niesamowicie i póki co z tego koncertu cieszę się najbardziej. Co do Peji i jego ewentualny występ na Woodstocku to mam szczerą nadzieję, że do tego dojdzie. Oceniacie go praktycznie nic o nim nie wiedząc, kierując się tym jak łatka do niego przylgnęła, owszem w pewnym stopniu sobie na nią zapracował, ale to jest na prawdę człowiek, któremu należy się szacunek. Ilu z Was wiedziało, że Peja rozpoczynał swą przygodę z muzyką od punku, ilu z Was wie, że całą kasę jaką zarobi na koncercie nie jednokrotnie, w pełni spontanicznie potrafi zostawić w domu dziecka? Podejrzewam, że mało kto. Polecam przesłuchać te dwa utwory i zastanowić się czy warto oceniać z góry człowieka, o którym się praktycznie żadnej wiedzy nie ma.

http://www.youtube.com/watch?v=Qk4bBJKLyHU - (kawałek nagrany z Glacą)

http://www.youtube.com/watch?v=0LOxWhOh0Do
 
 
 
meloniusz20  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Dobiegniew
Wysłany: Śro 25 Sty, 2012   

Cytując : "Co do Peji i jego ewentualny występ na Woodstocku to mam szczerą nadzieję, że do tego dojdzie. Oceniacie go praktycznie nic o nim nie wiedząc, kierując się tym jak łatka do niego przylgnęła, owszem w pewnym stopniu sobie na nią zapracował, ale to jest na prawdę człowiek, któremu należy się szacunek. Ilu z Was wiedziało, że Peja rozpoczynał swą przygodę z muzyką od punku, ilu z Was wie, że całą kasę jaką zarobi na koncercie nie jednokrotnie, w pełni spontanicznie potrafi zostawić w domu dziecka? Podejrzewam, że mało kto. Polecam przesłuchać te dwa utwory i zastanowić się czy warto oceniać z góry człowieka, o którym się praktycznie żadnej wiedzy nie ma"

Jestem tego samego zdania, wychowałem się na metalu, hard rocku, heavy metalu klasykach w domu od małego to było i jest do dzisiaj ale miałem etap gdzie słuchałem rapu i czasami go słucham a tak naprawde powstaje/powstało duzo takich projektór typu rap mieszany z metalem/hardcore i mi osobiście odpowiada ten klimat.
Nie każdy kto chodzi w dresie mysli tak samo , nie kazdy kto nosi glany i długie włosy jest taki sam. jedynie myslenie jednych i drugich czesto jest stereotypowe co mnie wkurza. To zalezy od człowieka, bo czesto jest tak ze głupie drechy nadaja na metali i punków i sa nietolerancyjni ale takie samo zjawisko wystepuje wśród tych słuchających ciezszej muzyki w stosunku do dresów itp.
Ludzie sam lubie chodzić w dresie bo jest wygodny i polubiałem odkąd zaczełem trenować a jeszcze rok temu miałem dugie włosy. Też ktos by od razu powiedział ze jestem dresem a tak naprawde g*wno o mnie wie i jak mówie ze słucham Metalu lub Klasyków jak Stones'i czy Zeppelini to wytrzeszcza gały..
 
 
 
Rygielsiu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Mostki
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

Dla mnie rewelacji nie ma, trochę za dużo amerykanizacji na siłę ale co kto lubi. Sam nie pójdę, reszta niech się dobrze bawi ; )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga