Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Yava BGC
Nie 05 Sie, 2012
My Riot! [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

Racja, chociaż mi się ten album nie podoba szczególnie, to muszę przyznać - brzmi, jakby miał potencjał koncertowy.
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

Płyta jaj przy uszach nie urywa, to pewne, ale na koncercie większość nagrań wypada duuuuuużo lepiej niż na płycie.
 
 
malaczarna1992  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Woodstockowe hasło miłość, przyjaźń, muzyka niektórym forumowiczom chyba nie jest znane. Radzę zapoznać się z koncertami jakie miały miejsce w 2002 i 2003 roku gdzie Glaca można by powiedzieć porwał tłumy. W tym roku na pewno będzie tak samo i oby wszystkim niedowiarkom majty pospadały z wrażenia po koncercie. Ja w tym roku wybieram się pierwszy raz na PW i to właśnie ze względu na My Riot i pomimo tego, że też nie wszystkie zespoły mi tam pasują to nikogo nie mam zamiaru obrażać czy negować, po prostu nie wybiorę się na ich występy i tyle. A co do gości jakich My Riot mogliby zaprosić to jest ich wielu ale oczywiście każdy musiał przyczepić się do Ryśka, ale to było do przewidzenia. Haters gonna hate. Ave Glaca. :))
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Sie, 2012   

Krucho w ostatnich miesiącach z kasą, ale jak dowiedziałam się kiedy zagra My Riot na Woodstocku to spięłam poślady i zrobiłam wszystko żeby tam być.
I byłam. :)

Płyta kupiona, osłuchana i zakochałam się w niej. Sabaton poobserwowałam na telebimach i poszłuchałam z daleka. Jak zaczęli bisować, przepychałam się do przodu. :)

My Riot to w tym roku jedyny zespół na którym koncercie byłam tak naprawdę. Resztę obserwowałam z odległości.

Ale na MR przy samej scenie. Kocham Sweet Noise całym sercem, ale MR dopiero jedną płytę wydali, więc jestem ostrożna. Jednakże wierzę że nie obniżą dotychczasowego poziomu.
Atmosfera pod sceną spod znaku "miłość, przyjaźń, muzyka" WSZYSCY goście ciepło przyjęci. :)
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012   

Zamykam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime