Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[krishna] Kamil Bednarek+zespół
Autor Wiadomość
iracki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Krapkowice
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

TSW06 napisał/a:
K.B. - pokażmy, że muzyka łączy, a nie dzieli
P - W*********J!


Tylko czekać aż jakiś inteligent wpadnie na pomysł żeby chłopaka zacząć obrażać na jego koncercie.

Przyjdę, zobaczę, ocenię.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

A ja wam powiem , że z chęcią na niego pójdę ! Bo go lubię ! A nawet jak się uda zrobię sobie z nim zdjęcie : p
 
 
 
aaa2828  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

Polacy mają śmieszną tendencję do gnojenia tych, którym łatwo udało się zyskać popularność.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

aaa2828 napisał/a:
Polacy mają śmieszną tendencję do gnojenia tych, którym łatwo udało się zyskać popularność.

Może chodzi o to że za łatwo zdobytą popularnością stoi silna promocja w mediach, której nie wszyscy lubią.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

Ale gdzie tego Bednarka promują? To, że zaprosili go do jury ma świadczyć o tym jaka jest jakość jego muzyki? Czy wszystko co w stacji komercyjnej puszczą musi być "be"?
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
To świadczy o poziomie publiki a nie o poziomie koncertu jaki dał.


Chodziło bardziej o to, że nic nie zrobił, a próbował sobie głupim i prostym tekstem zjednać publiczność. Jak napisałem, nie porwał Jarocina, koncert jak koncert. Najlepszy kawałek zaśpiewał z Wojtkiem Wojdą, jako gościem, a i tak dupy nie urwał, że tak powiem.
Dla porównania mamy zespół w podobnym wieku - Bethel, który na Woodstocku i ogólnie na koncertach daje mega moc, a są bardzo skromni...

Jaaasiek napisał/a:
Ale gdzie tego Bednarka promują? To, że zaprosili go do jury ma świadczyć o tym jaka jest jakość jego muzyki? Czy wszystko co w stacji komercyjnej puszczą musi być "be"?


Nie, nie wszystko, ale zdobywanie publiczności występem w tak gównianym programie nie zdobędzie szacunku. Jest bardzo dużo zespołów, które na swoją popularność zapracowali muzyką, a nie występem w szoł.
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Oł jee, komercha jest taka mejnstrimowa, hejtujmy wszystkich skomercjalizowanych wykonawców i bądźmy tacy no... hipstaa! Co z tego, że ktoś jest dobry w tym co robi, jeśli bierze za to pieniążki i występuje w tv - to jest fee! ;| Widzę, że myślenie niektórych ludzi zbiega własnie na taki tor.

A wracając do tematu Bednarek średnio mi sie podoba, ale jak nie będzie nic ciekawszego to się wybiorę.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
Czy wszystko co w stacji komercyjnej puszczą musi być "be"?

Nie, nie musi, ale taka stacja ma swoje ograniczenia i nie wszystkie rzeczy w niej usłyszymy.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

TSW06 napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
To świadczy o poziomie publiki a nie o poziomie koncertu jaki dał.


Chodziło bardziej o to, że nic nie zrobił, a próbował sobie głupim i prostym tekstem zjednać publiczność.

Nie widzę nic złego w tekście "muzyka łączy a nie dzieli". Gdyby użył takiego określenia Litza, Kazik czy Maleo to ludzie sikali by po nogawkach z wrażenia. Jednym wolno innym nie?
TSW06 napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Ale gdzie tego Bednarka promują? To, że zaprosili go do jury ma świadczyć o tym jaka jest jakość jego muzyki? Czy wszystko co w stacji komercyjnej puszczą musi być "be"?


Nie, nie wszystko, ale zdobywanie publiczności występem w tak gównianym programie nie zdobędzie szacunku. Jest bardzo dużo zespołów, które na swoją popularność zapracowali muzyką, a nie występem w szoł.

To, że są takie zespoły, to znaczy, że każdy ma taką drogę obierać? Niektórzy zaistnieli dzięki youtube, niektórzy dzięki koncertowaniu na maxa, niektórzy po pierwszym koncercie a niektórzy właśnie dzięki takim programom. Nieważne w jaki sposób, ważne co się robi jak się już tą popularność uzyska. Gdyby było inaczej to każdy konkurs i program byłyby nieporozumieniem.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
ważne co się robi jak się już tą popularność uzyska.

Tu się zgadzam, bo są tacy którzy z chodzą na manowce a myślą że są na topie.
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

TSW06 napisał/a:

zdobywanie publiczności występem w tak gównianym programie nie zdobędzie szacunku. Jest bardzo dużo zespołów, które na swoją popularność zapracowali muzyką, a nie występem w szoł.


Ekhem, a PodobaMiSię to nie występowało przypadkiem w ,,gównianym programie"? Po nich jakoś nikt specjalnie nie jeździł za Must Be The Music, jak po Kamilu za Mam Talent.
A żeby nie odejść całkiem od tematu - z ciekawości bym się przeszła, bo tak mam, że ,,nie uwierzę, póki nie usłyszę". Facet ma świetny głos, nie wiem, jak sobie daje radę na koncertach, więc jeszcze nie mówię ,,nie".
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 24 Maj, 2012   

Miło poczytać, że są jeszcze myślący ludzie którzy bronią od gnojenia Bednarka, bo muzykę robi czasami naprawdę dobrą a co za różnica jak się chłopak wybił ? Zraziły mnie słowa o "prostym tekście" "muzyka łączy nas nie dzieli". Jaaasiek bardzo dobrze pobił właśnie te i inne nie słuszne pieprzenie... Ma u mnie piwo !

Zawsze się zastanawiałem co od tego Kamila wszyscy chcą i cóż, patrząc na jego aparycje w wywiadach to naprawdę czasami może być irytujący szczególnie jak się w jednym wywiadziku chyba w Dzień Dobry TVN miał wypowiedzieć na pytanie typu "większość Twoich tekstów jest o marihuanie a to nielegalne bla bla bla" no i odpowiedział "eee nie to nie tak !" po czym właśnie sam miałem mu ochotę przypieprzyć w żałosny ryj ale to chyba jedyne czym mnie uraził a poza tym naprawdę ma fajną muzykę często ; )
 
 
 
Ovenhaak  
Coś już napisał
Marilize legajuana!


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 56
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Sob 26 Maj, 2012   

Oxx napisał/a:
A wracając do tematu Bednarek średnio mi sie podoba, ale jak nie będzie nic ciekawszego to się wybiorę.


To się wybierzesz, bo gra w środę (Sorry, za wcześniejszy błąd) kiedy nie ma jeszcze niczego na dużej scenie i folkowej.]

A co do Bednarka to nie szaleje za nim, ale zdarza mi się posłuchać. Koncertu na pewno nie ominę - raz przegapiłem i żałowałem. Mam szansę nadrobić zaległości. :) A jeśli o TV chodzi to sorry, ale mnóstwo muzyków stara się w ten sposób dostać do szerszej publiki i nie jest to nic nadzwyczajnego. Nawet Kazik promował nową płytę KNŻ-u w Dzień Dobry TVN, a nie słyszę żeby ktoś się specjalnie czepiał. Jeżeli Bednarek dostał taką szansę dlaczego miał niby nie skorzystać? No i sądzę, że nastoletnie piszczałki będą na woodstocku mniejszością (One na prawdę miały już okazję posłuchać Bednarka na koncertach klubowych, a i nie każdą rodzice puszczą) i będzie naprawdę ciekawy koncert i świetna zabawa.

A i tak idąc na Bednarka w środowy wieczór nie mamy nic do stracenia. :)
  
 
 
iracki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Krapkowice
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Ovenhaak napisał/a:
To się wybierzesz, bo gra w czwartek kiedy nie ma jeszcze niczego na dużej scenie i folkowej.]


W czwartek to o tej porze koncert będzie kończył Damian Marley. ;)
 
 
Ovenhaak  
Coś już napisał
Marilize legajuana!


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 56
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Tfu, miałem napisać w środę. A żeby nie walić off-topa to zamieszczę ku waszej radości dyskusje młodych fanek zatroskanych o kondycje Kamila.

Koń by się uśmiał.
 
 
lilsun  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 27 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Bekier napisał/a:
Miło poczytać, że są jeszcze myślący ludzie którzy bronią od gnojenia Bednarka, bo muzykę robi czasami naprawdę dobrą a co za różnica jak się chłopak wybił ?


wlasnie, najwazniejsze jest zeby sie dobrze bawic na PW bo o to w tym wszystkim chodzi, a do jego piosenek naprawde da rade poskakac :) mi tam on nie przeszkadza


+ nie bylam jeszcze na jego zadnym koncercie, a z tego co slyszalam to jest dosyc niezly na zywo tak wiec jestem bardzo ciekawa jak to bedzie ;)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012   

Ovenhaak, padłam z tej rozmowy. kamil pff bednarek.
 
 
 
stjimmy17  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Sty 2011
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

miałam okazję być ostatnio ja jego koncercie i prawdę mówiąc szału nie zrobił. przynajmniej dla mnie, bo wierzcie mi, większość publiczności stanowiły dziewczyny w przedziale wiekowym 12-16. nie było to miłe, tym bardziej, że zepsuły koncert fajnej kapeli, która grała przed Bednarkiem, bo podczas ich ostatniej piosenki zobaczyły Kamila i zaczęły piszczeć jak głupie. co prawda sama najpierw stałam pod sama sceną (ale tylko dlatego, że tam było ciepło, a ja strasznie zmarzłam), ale później wyszłam dalej i tam naprawdę nikt nie mógł go słuchać, ciągle słyszałam 'no dajcie już Strachy' (po nim miały grac Strachy na lachy). zdenerwowałam się na niego tym bardziej, że miał już kończyć, a z jego 'to już ostatnia piosenka' zrobiły się nagle trzy. ja mieszkam w internacie więc musiałam już spadać, na koncercie strachów byłam przez jakieś 1/2 minuty. więc osobiście znielubiałam go jeszcze bardziej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group