Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[krishna] Kamil Bednarek+zespół
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Lej na to co piszą i myślą inni. Wierz w siebie i sobie ufaj. Ja pójdę na Bednarka z chęcią, mimo iż w Jarocinie w zeszłym roku jakoś mnie nie porwało.
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Przyznam szczerze, że znam aż jedną jego piosenkę i nie podoba mi się, po prostu. Ale z drugiej strony, coś mi się widzi, że chłopak jeszcze nas może zaskoczyć. To znaczy... Chyba zdaje sobie sprawę z tego, że to Woodstock i że musi być pierdolnięcie, nie?

I obawy mam jak koleżanka na stronie poprzedniej: że nie mam jeszcze zbyt wielu lat, jak nie ubiorę glanów i koszulki z czegoś ciężkiego, to będziecie się krzywo na mnie patrzeć, że stoję pod sceną?
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

nie piszczeć i będzie ok ;)

// żeby nie było of topu
co do Bednarka to jakoś nigdy mnie on nie przekonał, znajomy mówił że był na koncercie i nawet fajnie było, więc może Bednarek da rade na woodstocku. Ale ja napewno się nie przekonam, bo nie zamierzam iść na niego.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

To, że w krishnie grają, to mi w ogóle nie przeszkadza. Wkurzyłbym się jak by zagrali na dużej ;) Może i ma talent , ale muzycznie nie podoba mi się.
 
 
Arkadiusz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

hej, wiadomo kiedy będzie spiewac o ktorej i na jakiej scenie?
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Arkadiusz, środa wieczór, Pokojowa Wioska Kriszny. :)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Arkadiusz napisał/a:

hej, wiadomo kiedy będzie spiewac o ktorej i na jakiej scenie?


kolego w temacie jest na jakiej scenie będzie grał. jeżeli w postach tu nie ma informacji odpowiadającej na Twoje pytanie, znaczy że nikt tutaj nie wie. życzę miłęgo szukania,
 
 
 
atanvardo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 22 Kwi 2012
Posty: 6
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012   

Jedynym plusem jego przyjazdu jest to, że nie gra na dużej. Nie lubię go, więc pewnie się wtedy tam nie pojawię
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012   

dobrze, że na Krishnie ;) w Jarocinie mnie nie porwał, "normalnej" publiki chyba też nie, o czym świadczyć może dialog między stronami.
K.B. - pokażmy, że muzyka łączy, a nie dzieli
P - W*********J!

Cenzura //Yava
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012   

Bednarek jest spoko jak koko koko <rotfl3> hahaha
 
 
 
Adziuu  
Coś już napisał
Pokojowy Patrol


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 66
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012   

koko koko Bednarek spoko. :D

Myślę, że na woodstocku na koncert pójdą same słit 16 albo Ci, którzy będą chcieli obejrzeć to zjawisko, podejrzewam, że wielu osób nie będzie, tym bardziej, że to 1 sierpnia koncert, chociaż z Woodstockiem nigdy nic nie wiadomo i się okaże, że będzie cały namiot.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012   

TSW06 napisał/a:
dobrze, że na Krishnie ;) w Jarocinie mnie nie porwał, "normalnej" publiki chyba też nie, o czym świadczyć może dialog między stronami.
K.B. - pokażmy, że muzyka łączy, a nie dzieli
P - W*********J!

Cenzura //Yava

To świadczy o poziomie publiki a nie o poziomie koncertu jaki dał.
 
 
 
iracki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Krapkowice
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

TSW06 napisał/a:
K.B. - pokażmy, że muzyka łączy, a nie dzieli
P - W*********J!


Tylko czekać aż jakiś inteligent wpadnie na pomysł żeby chłopaka zacząć obrażać na jego koncercie.

Przyjdę, zobaczę, ocenię.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

A ja wam powiem , że z chęcią na niego pójdę ! Bo go lubię ! A nawet jak się uda zrobię sobie z nim zdjęcie : p
 
 
 
aaa2828  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

Polacy mają śmieszną tendencję do gnojenia tych, którym łatwo udało się zyskać popularność.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

aaa2828 napisał/a:
Polacy mają śmieszną tendencję do gnojenia tych, którym łatwo udało się zyskać popularność.

Może chodzi o to że za łatwo zdobytą popularnością stoi silna promocja w mediach, której nie wszyscy lubią.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

Ale gdzie tego Bednarka promują? To, że zaprosili go do jury ma świadczyć o tym jaka jest jakość jego muzyki? Czy wszystko co w stacji komercyjnej puszczą musi być "be"?
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
To świadczy o poziomie publiki a nie o poziomie koncertu jaki dał.


Chodziło bardziej o to, że nic nie zrobił, a próbował sobie głupim i prostym tekstem zjednać publiczność. Jak napisałem, nie porwał Jarocina, koncert jak koncert. Najlepszy kawałek zaśpiewał z Wojtkiem Wojdą, jako gościem, a i tak dupy nie urwał, że tak powiem.
Dla porównania mamy zespół w podobnym wieku - Bethel, który na Woodstocku i ogólnie na koncertach daje mega moc, a są bardzo skromni...

Jaaasiek napisał/a:
Ale gdzie tego Bednarka promują? To, że zaprosili go do jury ma świadczyć o tym jaka jest jakość jego muzyki? Czy wszystko co w stacji komercyjnej puszczą musi być "be"?


Nie, nie wszystko, ale zdobywanie publiczności występem w tak gównianym programie nie zdobędzie szacunku. Jest bardzo dużo zespołów, które na swoją popularność zapracowali muzyką, a nie występem w szoł.
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Oł jee, komercha jest taka mejnstrimowa, hejtujmy wszystkich skomercjalizowanych wykonawców i bądźmy tacy no... hipstaa! Co z tego, że ktoś jest dobry w tym co robi, jeśli bierze za to pieniążki i występuje w tv - to jest fee! ;| Widzę, że myślenie niektórych ludzi zbiega własnie na taki tor.

A wracając do tematu Bednarek średnio mi sie podoba, ale jak nie będzie nic ciekawszego to się wybiorę.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
Czy wszystko co w stacji komercyjnej puszczą musi być "be"?

Nie, nie musi, ale taka stacja ma swoje ograniczenia i nie wszystkie rzeczy w niej usłyszymy.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

TSW06 napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
To świadczy o poziomie publiki a nie o poziomie koncertu jaki dał.


Chodziło bardziej o to, że nic nie zrobił, a próbował sobie głupim i prostym tekstem zjednać publiczność.

Nie widzę nic złego w tekście "muzyka łączy a nie dzieli". Gdyby użył takiego określenia Litza, Kazik czy Maleo to ludzie sikali by po nogawkach z wrażenia. Jednym wolno innym nie?
TSW06 napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Ale gdzie tego Bednarka promują? To, że zaprosili go do jury ma świadczyć o tym jaka jest jakość jego muzyki? Czy wszystko co w stacji komercyjnej puszczą musi być "be"?


Nie, nie wszystko, ale zdobywanie publiczności występem w tak gównianym programie nie zdobędzie szacunku. Jest bardzo dużo zespołów, które na swoją popularność zapracowali muzyką, a nie występem w szoł.

To, że są takie zespoły, to znaczy, że każdy ma taką drogę obierać? Niektórzy zaistnieli dzięki youtube, niektórzy dzięki koncertowaniu na maxa, niektórzy po pierwszym koncercie a niektórzy właśnie dzięki takim programom. Nieważne w jaki sposób, ważne co się robi jak się już tą popularność uzyska. Gdyby było inaczej to każdy konkurs i program byłyby nieporozumieniem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group