Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[krishna] Kamil Bednarek+zespół
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

woodstock92 napisał/a:
jak nie wystąpił by w telewizji to by wszystkim się podobalo


właśnie nie..tak jak napisałam wyżej

"byłam na jego koncercie przy okazji 25lecia Farbenów, źle nie było, ale porwać to mnie też nie porwało"
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Płyta się mu nie udała, to fakt. Ale robi się z chłopaka jakąś komercyjną gwiazdę, a zapytam czy ktoś widział w TV, albo słyszał w radiu Starguardmuffin?

Jak ktoś wygra "Szansę na sukces" to tez został wypromowany przez TV? Dróg do sukcesu jest kilka, jedni wolą wziąć udział w programie typu "Mam talent", inni jak Luxtorpeda obierają drogę typu grać, grać i jeszcze raz grać koncerty.

Przynajmniej chłopaki coś próbują zrobić a wiele jest takich zespołów, które siedzą na dupach i myślą, że poda się im wszystko na tacy.

Każdy zasługuje na szansę.
 
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Ale nie ma co się dziwić komentarzami niektórych,taka ludzka natura że jak jednemu się uda to ten drugi jest blee i w ogóle do niczego...A u nas w PL jest to szczególnie zauważalne.Wracając do tematu to z chęcią się wybiorę na ten koncert,nawet jeśli będą tam piszczące nastolatki ja nie idę do nich tylko żeby zobaczyć jak grają na resztę zlewam :)
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Byłem w Wawie na koncercie w styczniu 2011 i powiem tak. Występ zupełnie mnie nie porwał, wręcz przeciwnie byłem lekko znudzony. Tabu support'owało przed i dali mega koncert, choć większość publiki przyszło tylko dla Bednarka i nie umiało się przy tym bawić. Piski fanek i fanów pod sceną nie do zniesienia. Miejmy nadzieję, że nigdy na dużej scenie nie wystąpi.
PS. Bilety na koncert dziewczyna wygrała, więc sobie nic nie myślcie. <z jezorem>

/Tabu w ogóle mega koncerty daje, za każdym razem jestem zszokowana, bo im się repertuar nie zmienia a dają czadu //Sis.
 
 
Jarzczur  
Coś już napisał
Psuj

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 71
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Ja tam go nie lubię z bardziej prywatnych względów ;)
 
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

nie przepadam za taką muzyką i trochę nie rozumiem tego całego szumu wokół bednarka, No jest sobie chłopak śpiewa reggae ale żeby on był jakiś genialny to nie wiem. Ogólnie szanuje go jako piosenkarza (do miana artysty mu jeszcze daleko) dlatego że potrafił się wybić po programie (którego nazywa nie pamiętam ale wiem że w czymś występował xD) a nie jak większość wygrali czy zajeli tam trzecie miejsce i nic o nich nie słychać a jednak ten cały bednarek coś robi nagrał płytę koncertuje.
Co do koncertu to co racja to racje pewnie będzie to raj dla pedofili.
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Bekier napisał/a:


Gardzę takim podejściem ; )

A ja gardzę "artyzmem" wypromowanym w telewizji, tabunem fanek kochających "wokalistę" dlatego że jest słodki i śpiewa rege na topie, oraz odcinaniem się od zespołu po zdobyciu solowej sławy - wycięcie "marki" StarGuardMuffin, na rzecz strasznie bufonowatego KAMIL BEDNAREK+zespół ...
Gdyby to było w moim życiorysie, to bym się czuł jak szmata.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

jak to ktos kiedys tutaj napisal " ni to grzeje ni to ziebi"
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
" ni to grzeje ni to ziebi"

Mnie to nie grzeje, mnie to ziębi. <z jezorem>
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Bednarek może i ma talent,ale jego repertuar jest po prostu z dupy!
Teraz K.B pojawia się kurcze wszędzie <szok> Byłam w ciężkim szoku jak go zobaczyłam na liście zespołów.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Thunderpussy napisał/a:

A ja gardzę "artyzmem" wypromowanym w telewizji, tabunem fanek kochających "wokalistę" dlatego że jest słodki i śpiewa rege na topie, oraz odcinaniem się od zespołu po zdobyciu solowej sławy - wycięcie "marki" StarGuardMuffin, na rzecz strasznie bufonowatego KAMIL BEDNAREK+zespół ...
Gdyby to było w moim życiorysie, to bym się czuł jak szmata.


I zgadzam się z Tobą w prawie pełni, ja tylko powiedziałem iż gardzę ocenianiem kogokolwiek po tym czy go słuchają nastki czy nie nastki i czy jest wokół szum czy nie ma, na to się absolutnie nie powinno patrzeć i zmieniać zdania pod wpływem tego... A gardzić wypromowaniem przez tv? Czemu? Jakby np AC/DC wygrało jakiś program muzyczny to byś już nimi gardził? Patrzy się na to co robią a nie jak się wydostali na świat...
Tabunu piszczących fanek można nienawidzić ale ICH a nie zespołu bo nie jego wina
A co do odcinania się od zespołu jest to whooy i bardziej karygodne ale sam nie wiem czy to pomysł Bednarka czy raczej tak po prostu piszą w mediach żeby każdy wiedział o co chodzi.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

A poza tym skąd wiecie, że to jest odcinanie. Może nazwa Starguardmuffin nie przyciągała słuchaczy tak jak nazwisko Bednarek, więc chłopaki postanowili występować pod takim a nie innym szyldem?
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Dla potwierdzenia wywodów powyzej. Muza konkretna a czy będą nastki czy nie mnie to ^$%&#&#$ :P

[video]http://www.youtube.com/watch?v=BxcQnUxo19k&feature=youtu.be[/video]


Ważne ze robi swoje i czuje reggae i promuje takie granie w PL. A to że ktoś odniesie sukces komercyjny to trzeba na nim psy wieszać... A Enej a Raggafaya a LUxtorpeda też ich nie lubicie ?? Ludzie gdzie się podziała wasza tolerancja Woodstockowa !! ?? :-(

Wracając do tematu:
"Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz z gitarzystami wrocławskiej legendy reggae Stage of Unity, Piotrkiem "Piterem" Bielawskim oraz Piotrkiem "Zwierzakiem" Stanclikiem, pracują nad nową płytą. "
Więc nawet ze zwyczajnej ciekawości opłaca się wpaść. Spodoba się, zabawa gwarantowana, nie są jeszcze 2 sceny no i Wioska Piwna :))
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Wracać do tematu // Yava
 
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Może i bym poszła z ciekawości... ale jak pójdę to później będzie że jestem jego słit fanką, bo mam naście, a nie dzieścia?
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Lej na to co piszą i myślą inni. Wierz w siebie i sobie ufaj. Ja pójdę na Bednarka z chęcią, mimo iż w Jarocinie w zeszłym roku jakoś mnie nie porwało.
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Przyznam szczerze, że znam aż jedną jego piosenkę i nie podoba mi się, po prostu. Ale z drugiej strony, coś mi się widzi, że chłopak jeszcze nas może zaskoczyć. To znaczy... Chyba zdaje sobie sprawę z tego, że to Woodstock i że musi być pierdolnięcie, nie?

I obawy mam jak koleżanka na stronie poprzedniej: że nie mam jeszcze zbyt wielu lat, jak nie ubiorę glanów i koszulki z czegoś ciężkiego, to będziecie się krzywo na mnie patrzeć, że stoję pod sceną?
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

nie piszczeć i będzie ok ;)

// żeby nie było of topu
co do Bednarka to jakoś nigdy mnie on nie przekonał, znajomy mówił że był na koncercie i nawet fajnie było, więc może Bednarek da rade na woodstocku. Ale ja napewno się nie przekonam, bo nie zamierzam iść na niego.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

To, że w krishnie grają, to mi w ogóle nie przeszkadza. Wkurzyłbym się jak by zagrali na dużej ;) Może i ma talent , ale muzycznie nie podoba mi się.
 
 
Arkadiusz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

hej, wiadomo kiedy będzie spiewac o ktorej i na jakiej scenie?
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Arkadiusz, środa wieczór, Pokojowa Wioska Kriszny. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group