Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
IN EXTREMO !!!
Autor Wiadomość
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

zawiodłem się :(
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

jak wam się nie podoba to posłuchacie sobie goorala albo idźcie na bednarka do krishny.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

erazel napisał/a:
jak wam się nie podoba to posłuchacie sobie goorala albo idźcie na bednarka do krishny.

No trochę nie bardzo, bo kiedy oni będą na dużej to wiadomo, że Goorala w tym samym czasie być tam nie może ;]
Potwierdzam opinie niektórych poprzedników: muzycznie ok, ale na Boga, czemu akurat po niemiecku ?! Jedno z drugim zupełnie nie współgra.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

ja jebę.. ale macie problem.. po chińsku ma śpiewać? też by było źle.. po polsku? zaraz byście jęczeli, że chujnia z mbtm.. ;/
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 08 Cze, 2012   

Sister Midnight napisał/a:
po chińsku ma śpiewać?

In Extremo po chińsku mogłoby brzmieć ciekawie ;))
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 09 Cze, 2012   

Viking napisał/a:
In Extremo to zwykła zapchajdziura i tyle.


nieprawda. mają koncerty 1 dzień wcześniej i 1 dzień później. Mogli sobie kapryśnie powiedzieć że im się nie chce jechać tyle kilometrów do Kostrzyna i chcą sobie odpocząć. Doceń to.

[ Dodano: Sob 09 Cze, 2012 ]
Ohimee napisał/a:
kachlok, ja nie słucham niemieckich zespołów, które śpiewają po niemiecku. Nie podrodze mi z nimi, więc proszę o wstrzemięźliwość. <ziewa2>


a kogo to obchodzi czego Ty słuchasz i co lubisz? :D Nie rób z siebie wielkiego indywiduum. Ja przynajmniej patrzę na to co może być dobrym widowiskiem dla Woodstocka. Jesteś typową hejterką. " Mi sie nie podoba więc niefajnie że grają" - jak macie tak pisać to sobie darujcie..

[ Dodano: Sob 09 Cze, 2012 ]
aqu32 napisał/a:
erazel napisał/a:
jak wam się nie podoba to posłuchacie sobie goorala albo idźcie na bednarka do krishny.

No trochę nie bardzo, bo kiedy oni będą na dużej to wiadomo, że Goorala w tym samym czasie być tam nie może ;]
Potwierdzam opinie niektórych poprzedników: muzycznie ok, ale na Boga, czemu akurat po niemiecku ?! Jedno z drugim zupełnie nie współgra.


i kolejny rasista.
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

ogólnie nie lubię takiej muzyki, ale jeżeli ktoś się z tej kapeli cieszy to ja też się cieszę, a tym bardziej że najprawdopodobniej będę wtedy na krisznie
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

a mi się podoba, jak nie będzie czegoś innego ciekawego na krisznie to z pewnością się pojawię na tym koncercie
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Cytat:
a kogo to obchodzi czego Ty słuchasz i co lubisz? :D Nie rób z siebie wielkiego indywiduum. Ja przynajmniej patrzę na to co może być dobrym widowiskiem dla Woodstocka. Jesteś typową hejterką. " Mi sie nie podoba więc niefajnie że grają" - jak macie tak pisać to sobie darujcie..



Koleżanko proszę grzeczniej...
Po to jest forum by dyskutować pod warunkiem, że każda wypowiedź mieści się w normach szacunku oraz kultury osobistej. Chciałam też dodać, że każdy ma swój gust, ale pewnie tego też nie wiesz... ;-))
Skoro tak lubisz wytykać innych to ja Ci radze odmienić jeszcze raz słowo WOODSTOCK. <spoko>

Dziękuję - kończę, bo nie będę rozmawiała z tak niskim poziomem kultury osobistej.
  
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Spokój !!! //Yava
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Niemiecki język tragiczny jest. Nawet wyznanie miłości brzmi jak nakaz rozstrzelania. Ale przejść się zobaczyć kapelę wypada :)
 
 
 
Ramirez666  
Coś już napisał
Kindermetal ze mnie:)


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Sobota rozwala muzycznie nie będę miał czasu nawet skoczyć na piwo <z jezorem> a wracając do IN EXTREMO cholernie się ciesze, a niemiecki idealnie pasuje do tego rodzaju muzyki :))
 
 
Selaen  
Forumowy prawiczek
ten zawsze przymulony


Wiek: 30
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012   

Jedynym argumentem większości z nas przeciwko ich twórczości jest język w jakim śpiewają, dla mnie to głupota odrzucać jakiś zespół z tego powodu. Rozumiem że każdy ma swoje zdanie, lecz In Extremo należy się szacunek z powodu ich twórczości muzycznej.
Nie powinniśmy z góry przekreślać zespołów stosując tylko ten jedyny argument. Naszym rodzimym zespołom śpiewającym w ojczystym języku też byłoby przykro, gdyby wiedzieli co cudzoziemcy myślą o ich mowie.
Poza tym In Extremo nie śpiewa wyłącznie po niemiecku, mają w swym repertuarze takie utwory jak: Herr Mannelig, Liam czy też Ave Maria :) Nie ma co ich na wstępie skreślać.
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012   

Fachowców i krytyków muzycznych tutaj nie brakuje :D
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012   

O rety, to nie można już mieć własnego zdania? Ja nie mówię, że zespół jest tragiczny, tylko że nie jest w moim guście. Wokal mi bardzo przeszkadza i nie będę oszukiwać że tak nie jest.
Selaen napisał/a:
Naszym rodzimym zespołom śpiewającym w ojczystym języku też byłoby przykro, gdyby wiedzieli co cudzoziemcy myślą o ich mowie.

Oj, niech się jeszcze popłaczą. Nie każdy musi lubić nasz język, tak jak i my nie musimy lubić innych ;) Powtórzę więc się: Miło, że jest jakiś folk-metal, szkoda że nie dla mnie, ciesze się że część jest zadowolona.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 11 Cze, 2012   

A ja mam to gdzieś, że to śpiewa po niemiecku (chociaż ten język też mnie odrzuca), po prostu wg. MNIE (wkurza mnie to, że zawsze trzeba to pisać, bo zaraz znajdują się ludzie, którym nie pasuje zdanie innych. Ja Was na siłe nie przekonywałem do tego, że Sabaton albo wielki przegrany Abadden są genialni), są po protu kiepscy. Baaardzo kiepscy. I jest na świecie wiele innych folk-metolowych kapel, które zagrały by lepiej i fajniej :)

I nie wchodzę z nikim w dyskusje. Dosyć Was mam gimbusy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi