Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
IN EXTREMO !!!
Autor Wiadomość
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Uwielbiam folk metal, uwielbiam muzykę Irlandzką, uwielbiam dudy, ale język niemiecki w tak pięknym połączeniu niestety to nie na moje uszy. Przykro mi, bo spodziewałam się ELUVEITIE, ALESTORM, SKYFORGERa, ENSIFERUM czy nawet znów KORPIKLAANI. :-(


Może za rok...
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Ohimee napisał/a:
Uwielbiam folk metal, uwielbiam muzykę Irlandzką, uwielbiam dudy, ale język niemiecki w tak pięknym połączeniu niestety to nie na moje uszy. Przykro mi, bo spodziewałam się ELUVEITIE, ALESTORM, SKYFORGERa, ENSIFERUM czy nawet znów KORPIKLAANI. :-(


Może za rok...



p*erdolone marudy z Was! <pokazal jezyk>
i nie przesadzajcie już ze niemiecki rani Wasze uszy. delikatnisie się znaleźli a ramsztajna to jakoś umieli strawić :P
 
 
Szatan666PL  
Forumowy prawiczek
Biała Potęga

Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 12
Skąd: POLSKA!
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Jakbyście słuchali NSBM tyle co ja to język niemiecki stałby się dla was czymś pięknym :P hahaha
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

a ja niemiecki lubię w muzyce..ale zespołu nie znam...

posłuchamy zobaczymy <cwaniak2>
  
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Nie no, poważnie - do tego typu muzyki język niemiecki pasuje jak pięść do oka. Nie przekonam się. Miło, że Jurek zdecydował się na jakiś folk-metal i dobrze, że część jest zadowolona. Mam nadzieję, że za rok zobaczę Elu ;)
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

kachlok napisał/a:

p*erdolone marudy z Was! <pokazal jezyk>
i nie przesadzajcie już ze niemiecki rani Wasze uszy. delikatnisie się znaleźli a ramsztajna to jakoś umieli strawić :P


Rammsteina też nie trawię (może z wyjątkiem 1-2 utworów), więc przykro mi, nie trafiłaś ;)
I nie delikatnisie, tylko nie cierpię tego języka ani w mowie, ani w muzyce i zmuszać się do tego nie zamierzam.

Poza tym o przymknięciu oka na język można mówić gdy z nawiązką nadrabia się muzyką, a w tym przypadku tak nie jest ;)
  
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

In Extremo to zwykła zapchajdziura i tyle.
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

kachlok, ja nie słucham niemieckich zespołów, które śpiewają po niemiecku. Nie podrodze mi z nimi, więc proszę o wstrzemięźliwość. <ziewa2>
  
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Marudzisz !!!!!!!!!!! In extremo fajnie grają ^^
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

zawiodłem się :(
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

jak wam się nie podoba to posłuchacie sobie goorala albo idźcie na bednarka do krishny.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

erazel napisał/a:
jak wam się nie podoba to posłuchacie sobie goorala albo idźcie na bednarka do krishny.

No trochę nie bardzo, bo kiedy oni będą na dużej to wiadomo, że Goorala w tym samym czasie być tam nie może ;]
Potwierdzam opinie niektórych poprzedników: muzycznie ok, ale na Boga, czemu akurat po niemiecku ?! Jedno z drugim zupełnie nie współgra.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

ja jebę.. ale macie problem.. po chińsku ma śpiewać? też by było źle.. po polsku? zaraz byście jęczeli, że chujnia z mbtm.. ;/
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 08 Cze, 2012   

Sister Midnight napisał/a:
po chińsku ma śpiewać?

In Extremo po chińsku mogłoby brzmieć ciekawie ;))
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 09 Cze, 2012   

Viking napisał/a:
In Extremo to zwykła zapchajdziura i tyle.


nieprawda. mają koncerty 1 dzień wcześniej i 1 dzień później. Mogli sobie kapryśnie powiedzieć że im się nie chce jechać tyle kilometrów do Kostrzyna i chcą sobie odpocząć. Doceń to.

[ Dodano: Sob 09 Cze, 2012 ]
Ohimee napisał/a:
kachlok, ja nie słucham niemieckich zespołów, które śpiewają po niemiecku. Nie podrodze mi z nimi, więc proszę o wstrzemięźliwość. <ziewa2>


a kogo to obchodzi czego Ty słuchasz i co lubisz? :D Nie rób z siebie wielkiego indywiduum. Ja przynajmniej patrzę na to co może być dobrym widowiskiem dla Woodstocka. Jesteś typową hejterką. " Mi sie nie podoba więc niefajnie że grają" - jak macie tak pisać to sobie darujcie..

[ Dodano: Sob 09 Cze, 2012 ]
aqu32 napisał/a:
erazel napisał/a:
jak wam się nie podoba to posłuchacie sobie goorala albo idźcie na bednarka do krishny.

No trochę nie bardzo, bo kiedy oni będą na dużej to wiadomo, że Goorala w tym samym czasie być tam nie może ;]
Potwierdzam opinie niektórych poprzedników: muzycznie ok, ale na Boga, czemu akurat po niemiecku ?! Jedno z drugim zupełnie nie współgra.


i kolejny rasista.
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

ogólnie nie lubię takiej muzyki, ale jeżeli ktoś się z tej kapeli cieszy to ja też się cieszę, a tym bardziej że najprawdopodobniej będę wtedy na krisznie
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

a mi się podoba, jak nie będzie czegoś innego ciekawego na krisznie to z pewnością się pojawię na tym koncercie
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Cytat:
a kogo to obchodzi czego Ty słuchasz i co lubisz? :D Nie rób z siebie wielkiego indywiduum. Ja przynajmniej patrzę na to co może być dobrym widowiskiem dla Woodstocka. Jesteś typową hejterką. " Mi sie nie podoba więc niefajnie że grają" - jak macie tak pisać to sobie darujcie..



Koleżanko proszę grzeczniej...
Po to jest forum by dyskutować pod warunkiem, że każda wypowiedź mieści się w normach szacunku oraz kultury osobistej. Chciałam też dodać, że każdy ma swój gust, ale pewnie tego też nie wiesz... ;-))
Skoro tak lubisz wytykać innych to ja Ci radze odmienić jeszcze raz słowo WOODSTOCK. <spoko>

Dziękuję - kończę, bo nie będę rozmawiała z tak niskim poziomem kultury osobistej.
  
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Spokój !!! //Yava
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Niemiecki język tragiczny jest. Nawet wyznanie miłości brzmi jak nakaz rozstrzelania. Ale przejść się zobaczyć kapelę wypada :)
 
 
 
Ramirez666  
Coś już napisał
Kindermetal ze mnie:)


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Sobota rozwala muzycznie nie będę miał czasu nawet skoczyć na piwo <z jezorem> a wracając do IN EXTREMO cholernie się ciesze, a niemiecki idealnie pasuje do tego rodzaju muzyki :))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group