Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Happysad (Duża Scena)
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

krylas napisał/a:
haha nie mogę z tego zdjęcia, swoją drogą tak się zastanawiam, im chyba odpowiada to że ich pierwsza linia publiki to dziewczynki w wieku 13-16 lat ?

Lepiej, żeby młodzi ludzie w tym wieku słuchali takiej muzyki a nie papki którą karmią nas stacje muzyczne i komercyjne rozgłośnie radiowe...

Co złego jest w młodszej publice? Jak na Turbo, czy TSA nagle zacznie przeważać publika w wieku 12-14 lat to wtedy te zespoły też będą "BE"?
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

nie ważne jakiej muzyki słuchają, ważne jak się zachowują, sory ale wole kogoś kto słucha chociażby muzyki klubowej, ale jest ogarniety, niż jakiegoś oszołoma który słucha dobrych kapel a zachowuje się jak idiota, zabawa pod scena gdzie są takie dziewczynki jak na hs nie jest przyjemna, piszczą etc, pchają się pod scenę, a spróbuj od takiej leko się odbić to zaraz cię wyzwie, na koncertach hs bardziej od kuby słychać te gówniary i w tym jest problem...

po za tym tak jak napisałem ja na nich nie idę bo nie lubie ich muzyki;)
 
 
Gawlik  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Lubań
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

byłem na HS 3 lata temu na jakims dub reggae festiwalu i pogo było większe niż na niektorych innych imprezach.
 
 
jonny17  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: Porąbka Uszewska
Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   

byłem na ich wczorajszym koncercie na juwenaliach w Tarnowie i pomyślałem sobie że to własnie na ich koncercie będę pił :> troche zamulają panowie. jesli przejdę się pod scenę to chyba tylko przez sentyment (słuchało się ich jak sie miało 14 lat xD)
 
 
 
Rootwater  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 44
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 24 Maj, 2012   

A tam zamulają... http://www.youtube.com/watch?v=pHxlu51S0_M , http://www.youtube.com/watch?v=Z-_aRiKxYu8 , http://www.youtube.com/watch?v=RI_p2kFAU2g . Z życiem też umieją zagrać. A to jest w końcu happysad - trochę wesoło, trochę mniej. Nie rozumiem tego hejtu na nich... Przed Jarocinem był podobnie, a zabawa na nich była zayebista. Zobaczycie, że na Przystanku też dadzą radę. Tylko dajcie im szansę, a nie z góry skreślacie!
 
 
lilsun  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 27 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

ja tam sie ciesze ze oni zagraja; mozna pojsc i sobie na luzie pospiewac, powinno byc spoko :)
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012   

a ja pójdę, z sentymentu, ale nie twierdzę, że dadzą z siebie wszystko, albo, że na ich koncertach czuć od nich jakiś tam PAŁER (albo pot). W sumie wszystko za nich robi publika, oni tylko są. Ale nie jest tak źle jak na Myslovitz.
I założę się, że na tym koncercie będzie ogromne pogo złożone nie tylko z samych 13-16 latek, jak to wszyscy namiętnie piszą.
 
 
 
Bonkers  
Forumowy prawiczek
Stachu

Wiek: 33
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Okolice Gdańska
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

W zasadzie nie rozumiem czemu ludzie nie potrafią się pogodzić z tym że HS będzie grał na głównej. Jak nie pasuje to proponuje nawalić się w namiocie albo lasku i wsio (oferuje również swoje towarzystwo bo też tego shitu nie trawie) :D
 
 
Kodipar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: San-Ok
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Ja też się na Happysad nie wybieram, ale nie szkodzi mi to, że grają ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group