Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Happysad (Duża Scena)
Autor Wiadomość
qwe999  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Police
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Sranie w banie. Nie żebym był ich fanem, ale w porównaniu do Goorala to jednak wygrywa happysad. Ktoś wcześniej świetnie zauważył, że z nimi jak disco polo. Niby każdy hejtuje, a i tak każdy zna i będzie się dobrze bawił przy nich. :D
A poza tym i tak jest sporo dobrych zespołów: Elektryczne Gitary (!) Machine Head, Hardcore Superstar, Ministry, Darknessi, Vavamuffin, nawet My Riot i Kemistsi. No i Sabaton. Muzycznie nie jest źle, więc przestańcie pieprzyć głupoty, że w tym roku zero muzyki na PW.
Śmieszy mnie tylko teoria: pogo na happysadzie. LOL. To już lepsze pogo było chyba na Arce Noego. :D
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Byłem na jednym z ich koncertów, który odbył się w Tarnobrzegu. Było spoko lecz jak moi przedmówcy słusznie twierdzą iż piskliwa "hołota" ew. fanki są nieznośne.
 
 
 
taDaemon  
Rozkręca sie
Voice of Soul


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 232
Skąd: King's Lynn/Chełm
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Co do koncertu to mi zespol straszliwie obojetny, ale skoro sporo ludzi sie wypisuje ze bedzie na ich koncercie to dobrze dla nich. Ja np. ciesze sie z Machine Head czy Ministry i bede na ich koncertach. Wole juz takie Happysad niz Gooral czy inne tego typu wynalazki. Tu przynajmniej mlodsze pokolenie bedzie moglo sie wyszalec, a i tak mysle ze starszych z sentymentami do tego zespolu nie zabraknie na koncercie.
 
 
 
Ancug  
Forumowy prawiczek
Skoro jestem, dobrze że jestem.

Wiek: 32
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Warka
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

A propos fajnych zespołów ktoś zapomniał o Anti-Flag, mają bardzo dużą energie, o czym świadczy bardzo duża ilość bączków, i ścian na zeszłorocznym Jarocinie:) A co do Haapysad potwierdzam. DA SIĘ POGOWAĆ NA HAPPYSAD (nawet na Perfekcie kiedyś było pogo) A jeszcze jak masz jakąś fajną dziewczynę <rotfl3> wtedy to łatwo ją możesz zbajerować wtedy ( nawet jeżeli nie ma zalecanego przez prokuratora wieku:) xD
 
 
Kiske  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Lębork
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Mogli Kult 'przyjąć', ale nie, musieli dać happysad. Kiedyś lubiłem Nóż i Łydkę, nawet fajne to było. Mam nadzieję, że Jurek chce się z nami pobawić i pod koniec ogłaszać same rockowe i metalowe, ale to już tylko moje marzenie. :))
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Nieeeeeeeeee!!! Nie lubię gatunku muzycznego zwanego "pedał rock", jakim przedstawicielem jest niewątpliwe Happysad. I żal mi facetów w wieku 16+, którzy słuchają czegoś takiego. Dziewczyn też mi żal...
 
 
Jacu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 16
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Nigdy wcześniej nie słyszałem Happysad'u (o dziwo nawet w gimnazjum <szok> ) i chciałbym się wypowiedzieć z perspektywy osoby która pierwszy raz słyszy ich muzykę a nie osoby która z góry skreśla zespół bo coś tam. Przed chwilą przesłuchałem kilka losowych kawałków na yt i uważam, że jest to bardzo wesoła, fajna, skoczna muzyka (mimo, że nie jest w moich klimatach). Może nie jest najwyższych lotów ale nie widzę powodów by się na tym koncercie dobrze nie bawić. Coś mi się obiło o uszy, że moi znajomi byli na ich koncercie (i wcale nie są to 14sto latki) i im się podobało. Zapowiada się fajne, skoczne, luźne pogo ;) (może nie takie jak na koncercie Slayera czy Motorhead (byłem na takowych) ale na pewno będzie wesoło).

PEACE & LOVE :))
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

ja tam się cieszę
 
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Ja także się cieszę i na pewno będę pod sceną! :))
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Czytając oficjalne info byłem pewien, że w końcu ludzie będą się cieszyć.
Teraz to mnie zaskoczyliście <haha>
Jeżeli nie zapomnę o tym koncercie to się przejdę ot co.
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

ale czy to ważne kto będzie na tym koncercie? ważne, że będzie fajna zabawa i pewnie większość z tych, którzy tu teraz marudzą będą się dobrze bawić na Happysad, na Sabtonie, czy na Vavamuffin ;).
 
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

już widze po opisach 'młodzieży; jakie to szczescie pokładaja w tym zespole...
Co to będzie, co to będzie, eh...
 
 
 
Paat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2012   

w zeszłym roku jak ogłosili, że zagrają w Jarocinie to też było takie poruszenie. od razu "to nie ten styl, wygwizdajmy ich, obrzućmy czymkolwiek, wszyscy pójdźmy na wino bleble". a potem pod sceną tłum był większy niż na np. Dżemie, wielkie pogo i wszyscy świetnie się bawili. Nie, nie dzieciaki (ewentualnie te kilkuletnie na ramionach xD), ale tró punki z 30stką na karku, mroczni metale z włosami do glanów i cała reszta innych ludzi też. Więc myślę, że nie ma co narzekać, przynajmniej można pośpiewać, poskakać i jako taki polski akcent na dużej się przyda bo coś go mało tym roku.

i tak, też słuchałam happysadu w gimnazjum. :D i myślę, że można ich lubić/ nie lubić jak kto chce, ale przynajmniej pozytywną energię jakoś tak na koncertach przesyłają.

trzeba się pogodzić że skład jest jaki jest i jeśli nie pasuje to są dwie opcje - zostajecie w domu/wybieracie inny festiwal i nie marudzicie jak to straszne że MUSZE tam być, albo po prostu jedziecie żeby poznać zajefajnych ludzi i z dystansem do świata poskakać po błotku przy muzyce o misiach ;p

mła, buziaczek ;*
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2012   

A wg. mnie to muzyka tworzy klimat. Dlaczego klimat zawsze był zajebisty? Bo muzyka i ludzie, którzy jej słuchają i przyjechali, żeby na żywo posłuchać byli zajebiści.
Muzyka się zmienia to i ludzie się zmieniają. Jaka muzyka tacy ludzie. I tym samym taki klimat.
Happysad jest zespołem, że tak powiem bezpłciowym i miałkim, to i taki taki sam klimat się stworzy.
Więcej takich zespołów to i klimat się zjebie jeszcze bardziej.

MOJE TO ZDANIE JEST.
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2012   

A ja wam powiem że byłem dwukrotnie na Heppim za każdym razem był to dla mnie dodatek do głównego dania i za każdym razem zagrali bardzo w porządku ;) koncertowo są wporrzo
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2012   

Są zwolennicy i przeciwnicy, jak to bywa pod każdym względem. Hm co ja mogę powiedzieć, no "fajnie",niech grają,lata gim. się przypomną (dodam,że gimnazjaliści też pewnie będą,więc niech mają, w końcu wood jest dla wszystkich):) Ja osobiście się nie wybiorę, choć nie mówię,że na 100% mnie nie będzie, nie wiadomo gdzie mnie poniesie:)
 
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2012   

Moje doświadczenia z ich koncertami są pozytywne mimo tych wszystkich negatywnych komentarzy powyżej, że piszczenie, że małolaty, że bezpłciowe. Mi się ich koncerty podobały, a w doborowym towarzystwie woodstockowej publiczności zabawa będzie z pewnością genialna.
katasza napisał/a:
to woodstock a nie jakiś zwykły koncert w klubie w dużym mieście. 3/4 jak nie więcej z tych małolat rodzice nie puszczą

i tu ewentualnie może być trochę prawdy (a przynajmniej możemy się o to modlić).
tak jak wiele osób tu podchodzę do hs z sentymentem - dlatego też się pojawię pod sceną co by sobie przypomnieć łydkę na ten przykład.:) trochę zaczyna się przesadyzm z krytyką w sprawie doboru zespołów - mogłaby być o wiele większa sieczka (w porównaniu do zakopower już chyba lepszy happysad, który przynajmniej zahacza o klimat wooda)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, ot co :)
 
 
Rx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 9
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Boże jacy z was hipsterzy xD stało się popularne i od razu wg was zjebane. Yhh to że czegoś słucha więcej osób wcale nie oznacza że robi się zjebane. Ciesze się bardzo że będą na woodzie, ich muzyka, teksty są zajebiste i w dodatku dają zajebiste koncerty. Byłem na jednym w moim mieście. Jakoś nie zauważyłem natłoku piszczących nastolatek, to że były, nie znaczy że przeważały.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Rx napisał/a:
stało się popularne i od razu wg was zjebane. Yhh to że czegoś słucha więcej osób wcale nie oznacza że robi się zjebane.


NIKT tak nie napisał.

Rx napisał/a:
ich muzyka, teksty są zajebiste


Nie są. I to obiektywna opinia. Jednak sporo ich utworów mi się podoba.

Rx napisał/a:
w dodatku dają zajebiste koncerty.


Ale z tym już się zgodzę. Sam jestem pozytywnie nastawiony do HS na Woodstocku.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Ja lubię happysad, gdy nie jest grany przez happysad, najbardziej mi się podoba happysad grany przez frontside
[video]http://www.youtube.com/watch?v=iqPa3-GmEgo[/video]

Chociaż generalnie podoba mi się płyta "Zadyszka", polecam.
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

A ja się bardzo cieszę ;) I nie rozumiem tego waszego przeżywania, że będą same piszczące gimnazjalistki...ludzie pomyślcie trochę, przecież publiczność będzie taka sama jak na innych koncertach, jakoś nie sądzę, że zjadą się nastolatki z całej Polski na happysad na Woodstocku. Przecież grają koncerty w całej Polsce.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group