Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Happysad (Duża Scena)
Autor Wiadomość
kebshon  
Forumowy prawiczek
Główny Kanistrowy


Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 31
Skąd: Stolyca
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Dużo ludu słuchało za młodu, ja również. Można powspominać szczenięce czasy gimnazjum tudzież podstawówki, łyknąć zupki chmielowej i trochę pośpiewać. <haha>
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

<TANIEC RADOŚCI> <jacko>
a wszystkie marudy - ugryźcie się! :))
  
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Dziwi mnie, aż takie mocne oburzenie.. Daliście w zeszłym roku radę na imo dużo gorszej Kumce Olik, pogodziliście się z Ethno Elektro i innymi wynalazkami, a macie nie przetrwać Happysadu ;) ?
Ja już po prostu nie liczę na żadne asy z rękawa od Jurka ;)
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Może i jest to produkcja dla gimnazjum, może i można hejtować - ALE PO CO? Dam głowę, że co najmniej dwie trzecie z was, jak nie więcej, przeszło przez ten etap dłużej czy krócej. I dobrze, chwilę będzie można poczuć się jak za czasów, gdy było się młodym i głupim. Gdyby miały grać Fasolki, skakalibyście pod sufit, że super, że powrót do dzieciaka etc. ;))
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Nigdy tego nie słuchałam i nie mam zamiaru bliżej zapoznawać się z tą "twórczością" - po prostu absolutnie nie mój klimat.
Na Woodstocku w tym czasie akurat przypadkiem będę gdzieś indziej.
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

A mi sie podoba!!!
 
 
Whst  
Forumowy prawiczek
nothing can stop me now

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

A ja myślę, że będzie to coś w stylu Disco Polo - niby wszyscy hejcą, ale i tak bedą się dobrze bawić ;)
 
 
 
arf  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

a ja tam jestem pozytywnie do tego zespołu nastawiony, choć nie znam za wielu piosenek, ale pewnie na koncercie się zjawie ;) bo w tym roku lepiej za bardzo nie wybrzydzać, bo koncertów zabraknie ;)
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Ktoś dobrze to ujął na fb - że to co najmniej dziwne,że na festiwalu ludzie są uśmiechnięci i symaptyczni, a w wirtualu to marudni i nietolerancyjni hejterzy -.-
Ręce opadają..
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Wole Happysad niż jakiegoś Goorala czy innego Zakopałe. Nie są to jakieś wyżyny, ale absolutnie nie będą mi przeszkadzać. Może sie nawet przejde jak nie będzie nic innego do roboty.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Masakra, zapowiadało się nieźle Ministry i Machine Head, ale potem to <zdziwiony> .
Owszem, można w tym czasie robić co innego, ale nie cały czas.
Można odnieść wrażenie że ktoś poza panem Jurkiem ustawia profil muzyczny festiwalu, to jest za bardzo widoczne.
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

kaaarolina napisał/a:
Ktoś dobrze to ujął na fb - że to co najmniej dziwne,że na festiwalu ludzie są uśmiechnięci i symaptyczni, a w wirtualu to marudni i nietolerancyjni hejterzy -.-
Ręce opadają..


bardzo dobrze powiedziane
bylem raz na koncercie kiedys i mysle ze dadza rade jestem pozytywnie nastawiony
i wezcie sie ludzie ogarnijcie ba ta wasza gadka choc mozecie miec troche racji i tak jest bez sensu bo nic nie da
 
 
 
magdam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

PEACE AND LOVE !
 
 
Kris23  
Forumowy prawiczek
Jabol Punk

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

skoro gra take coś jak Hardcore Superstar,Asian Dub Foundation, Gooral to happysad jest jak najbardziej pozytywnym zespołem
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Jak można się przyczepic do Hardcore Superstar? : O Wyżyny to jakieś nie są ,ale doczepic się KLASYCZNEGO ROCKA na Woodstocku? : D : D : D


CO do Happysad - nie słuchalem ich, nie słucham dalej, znam kilka utworów i...lubie je : ) Taką woda być, mów mi dobrze itd... bardzo przyjemne, fajne pioseneczki o niskim poziomie artystycznym, za to wpadajaće w ucho i z nośnymi, śpiewnymi tekstami. : ) Będzie mega fajny koncert!
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

teraz się zastanawiam czy już to zakopower nie było lepsze. W polsce jest wiele świetnych kapel a zaprasza się Happysad może jeszcze Strachy na Lachy i zróbmy imprezę gimnazjalną a jako gwizada wysątpi Ewa Farna.
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

A ja myślę sobie, że gdyby zaprosić Happysad jakieś 5 lat temu, zanim się skomercjalizowali panowie, to wszyscy byliby mega szczęśliwi ;) sama nie lubię happysadu i nie ukrywam tego wcale, jednakże byłam na trzech koncertach przy okazji festiwali i zawsze to były dobre koncerty. Osoby narzekające niech idą w tym czasie na Folkową, Krishnę, Jezusową, na ASP, na główną ulicę, ewentualnie po prostu napić się piwa- tyle jest alternatyw na Woodzie, że nudzić się nie będziecie. A ja w tym czasie zamierzam się bawić pod sceną ;-)

Owszem, w miejsce Happysadu można wcisnąć wiele innych, niewątpliwie lepszych zespołów. Ja tylko chciałam Wam przypomnieć coś, o czym chyba wielu zapomniało- Woodstock to darmowa impreza. Nikt nie płaci za przebywanie na koncertach. To nie jest więc koncert życzeń. Bierzmy więc, co dają, póki w ogóle możemy przebywać na Przystanku. Jakby Woodstock w tym roku się skończył, to za kilka lat wszyscy by błagali o wznowienie, nawet jakby Happysad grał całe trzy dni, nieprzerwanie ;)
 
 
zgred  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: mindzyłąki
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

pogo na happysad , chyba sobie jaja robicie , no kiepski zespół ale można zrobić mały protest i nie przyjść na koncert. jedna osoba nic nie zmieni ale wiele już tal ; ) jak to się mówi rubta co chceta , ja na nie nie pójdę i tyle .ale oni na woodzie to już lekka przesada .może niech ktoś wyśle link tych postów do zespołu , zobaczymy co oni na to <z jezorem> <z jezorem> <z jezorem> <z jezorem> <z jezorem> <z jezorem> hahaha
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

szykują nowy materiał, jestem ciekawy co mnie w nim zadziwi skoro wszystkie płyty są prawie takie same... mam też nadzieje ze rodzice nie puszczą 15letnich piszczących do ucha fanek
 
 
Kroplova  
Coś już napisał
Było ich tyyle i pobiegli... TAM!

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 64
Skąd: Pińczów
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Boże kochany ile jadu cieknie od ludzi... Powiem wam, że jak tak czytam wypowiedzi na fb chociażby to zaczynam mieć mieszane uczucia...

Happysad - no dobra może to nie są górne loty, ale na koncercie można się pobawić, byłam na kilku i dawali radę, może i ich nie słucham już tak "namiętnie" jak kilka lat temu (takie od czasu do czasu na wspominki) ale ta muzyka kojarzy mi się meega pozytywnie z pewnymi wspomnieniami i chętnie pójdę się pobawić na ich koncercie. Gdzieś wyrosło przekonanie, że "ja słucham metalu, happysad jest be bo jest dla rozwydrzonych trzynastek", tylko muzyka ma chyba łączyć a nie dzielić? Na woodstocku ma się znaleźć coś dla każdego...
Gdzieś czytałam opinię, że kiedy HEY grało pierwszy raz na woodzie też wszyscy twierdzili, że to przecież fuj, gniot i nie pasuje do tego festiwalu... Cóż...
Haters gonna hate? Bo tak to zaczyna wyglądać...
Może czas zaprzestać ogłaszania zespołów przed woodem, przyjedzie kto ma przyjechać i będzie się cieszył z tego co ma. Tylko pewnie sponsorzy się na to nie zgodzą...
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

A ja tam się cieszę i na pewno będę na ich koncercie :]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania