Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Happysad (Duża Scena)
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

DJPreZes napisał/a:
Ja pier.... Wolałbym chyba Prodiżów


nie bluźnij niewierny;] chociaż też nie uważam tego pomysłu za dobry, to wolę to niż zakosrałer.. wszyscy poczujemy się jak w gimnazjum! jeee <rotfl3>
  
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Masakra. Jak na razie tym zespołem przekreślił moją obecność. Przetrwałem jakieś Qemists, Goorala, ale to jest jakiś BARDZO słaby żart.

/a tam nie dramatyzujmy.. kto jeździ an wooda tylko na koncerty? tam jest tyle możliwości, ze wcale nie trzeba siedzieć pod dużą sceną i narzekać, że zespoły nie takie //Sis.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Hm... Mimo wszystko, lubię ten zespół. I cieszę się, że zagrają akurat na Woodzie, mimo że na ich koncerty mogę jeździć i co 2 miesiące. Taki swojego rodzaju sentyment, że akurat sobie poskaczę w pogo :D
 
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Nie rozumiem ludzi zaciekle hejtujących Happysad. Za co? Mają fajne teksty, dobrą muzykę, byłam na ich koncercie więc stwierdzam że koncerty też dają super. I co z tego że słuchają ich 12, 13, 14 latki? słuchałam ich kiedy miałam 13, słucham kiedy mam 18, będę słuchac kiedy będę miała 30 lat bo po prostu ich muzyka jest fajna i wpada w ucho. Taki normalny rock się przyda na woodstocku, wpasują się w klimat. Na pewno nie spartolą koncertu.
Nie mogę się doczekac kiedy stanę pod sceną i będę drzec mordę przy "Nostress" albo "Pięknej" :)
 
 
iracki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Krapkowice
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Jeżeli Happysad ma być w ramach Zakopower, to nie mam nic przeciwko. ;)
 
 
magdam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

katasza napisał/a:
Nie rozumiem ludzi zaciekle hejtujących Happysad. Za co? Mają fajne teksty, dobrą muzykę, byłam na ich koncercie więc stwierdzam że koncerty też dają super. I co z tego że słuchają ich 12, 13, 14 latki? słuchałam ich kiedy miałam 13, słucham kiedy mam 18, będę słuchac kiedy będę miała 30 lat bo po prostu ich muzyka jest fajna i wpada w ucho. Taki normalny rock się przyda na woodstocku, wpasują się w klimat. Na pewno nie spartolą koncertu.
Nie mogę się doczekac kiedy stanę pod sceną i będę drzec mordę przy "Nostress" albo "Pięknej" :)


juz cię lubie ! :)
 
 
kebshon  
Forumowy prawiczek
Główny Kanistrowy


Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 31
Skąd: Stolyca
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Dużo ludu słuchało za młodu, ja również. Można powspominać szczenięce czasy gimnazjum tudzież podstawówki, łyknąć zupki chmielowej i trochę pośpiewać. <haha>
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

<TANIEC RADOŚCI> <jacko>
a wszystkie marudy - ugryźcie się! :))
  
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Dziwi mnie, aż takie mocne oburzenie.. Daliście w zeszłym roku radę na imo dużo gorszej Kumce Olik, pogodziliście się z Ethno Elektro i innymi wynalazkami, a macie nie przetrwać Happysadu ;) ?
Ja już po prostu nie liczę na żadne asy z rękawa od Jurka ;)
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Może i jest to produkcja dla gimnazjum, może i można hejtować - ALE PO CO? Dam głowę, że co najmniej dwie trzecie z was, jak nie więcej, przeszło przez ten etap dłużej czy krócej. I dobrze, chwilę będzie można poczuć się jak za czasów, gdy było się młodym i głupim. Gdyby miały grać Fasolki, skakalibyście pod sufit, że super, że powrót do dzieciaka etc. ;))
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Nigdy tego nie słuchałam i nie mam zamiaru bliżej zapoznawać się z tą "twórczością" - po prostu absolutnie nie mój klimat.
Na Woodstocku w tym czasie akurat przypadkiem będę gdzieś indziej.
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

A mi sie podoba!!!
 
 
Whst  
Forumowy prawiczek
nothing can stop me now

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

A ja myślę, że będzie to coś w stylu Disco Polo - niby wszyscy hejcą, ale i tak bedą się dobrze bawić ;)
 
 
 
arf  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

a ja tam jestem pozytywnie do tego zespołu nastawiony, choć nie znam za wielu piosenek, ale pewnie na koncercie się zjawie ;) bo w tym roku lepiej za bardzo nie wybrzydzać, bo koncertów zabraknie ;)
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Ktoś dobrze to ujął na fb - że to co najmniej dziwne,że na festiwalu ludzie są uśmiechnięci i symaptyczni, a w wirtualu to marudni i nietolerancyjni hejterzy -.-
Ręce opadają..
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Wole Happysad niż jakiegoś Goorala czy innego Zakopałe. Nie są to jakieś wyżyny, ale absolutnie nie będą mi przeszkadzać. Może sie nawet przejde jak nie będzie nic innego do roboty.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Masakra, zapowiadało się nieźle Ministry i Machine Head, ale potem to <zdziwiony> .
Owszem, można w tym czasie robić co innego, ale nie cały czas.
Można odnieść wrażenie że ktoś poza panem Jurkiem ustawia profil muzyczny festiwalu, to jest za bardzo widoczne.
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

kaaarolina napisał/a:
Ktoś dobrze to ujął na fb - że to co najmniej dziwne,że na festiwalu ludzie są uśmiechnięci i symaptyczni, a w wirtualu to marudni i nietolerancyjni hejterzy -.-
Ręce opadają..


bardzo dobrze powiedziane
bylem raz na koncercie kiedys i mysle ze dadza rade jestem pozytywnie nastawiony
i wezcie sie ludzie ogarnijcie ba ta wasza gadka choc mozecie miec troche racji i tak jest bez sensu bo nic nie da
 
 
 
magdam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

PEACE AND LOVE !
 
 
Kris23  
Forumowy prawiczek
Jabol Punk

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

skoro gra take coś jak Hardcore Superstar,Asian Dub Foundation, Gooral to happysad jest jak najbardziej pozytywnym zespołem
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Jak można się przyczepic do Hardcore Superstar? : O Wyżyny to jakieś nie są ,ale doczepic się KLASYCZNEGO ROCKA na Woodstocku? : D : D : D


CO do Happysad - nie słuchalem ich, nie słucham dalej, znam kilka utworów i...lubie je : ) Taką woda być, mów mi dobrze itd... bardzo przyjemne, fajne pioseneczki o niskim poziomie artystycznym, za to wpadajaće w ucho i z nośnymi, śpiewnymi tekstami. : ) Będzie mega fajny koncert!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group