Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gooral [Duża Scena]
Autor Wiadomość
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Jestem totalnie rozczarowany
W sumie jak piszecie można w tym czasie iść na piwo,ale moim zdaniem nie chodzi tu o to ta muzyka kompletnie nie pasujee na Wooda.Czekam na reakcje siostry ,która jezdzi od 96 oj się zawiedzie.
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Mi ten Gooral też strasznie nie podchodzi, ale poza tym wszystko jest OK i przyjadę, najwyżej opuszczę koncert. Jurek ma rację, załatwia wam darmowy festiwal, a co niektórzy będą mu wyskakiwać z krytyką i narzekaniem jakie to słabe zespoły sprowadza, że festiwal idzie na dno, za dużo ludzi, za dużo elektroniki, za mało metalu, za mało polskich kapel, za mało darmowego budyniu i przydałyby się dziwki. Pomyślcie może żeby mniej narzekać, a mieć więcej wdzięczności do tego co robi. I dodam jeszcze: Jak się nie podoba to nie przyjeżdżajcie !!!
 
 
Starek  
Forumowy prawiczek
Jem muzykę

Wiek: 30
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: inąd
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Cóż Gooral, mnie ta muzyka bardzo jara, dane mi było być na koncercie i był świetny ale ku.wa nie na wooda z tym :( Niestety boje się, że przyjedzie masa technobojów i będzie tragedia a nie klimat na festiwalu :(
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Ja sie raczej o przyjazd w/w nie martwie. Oni chyba słuchają bardziej "lansiarskiej" muzyki. Nie mniej jednak Gooral za nic mi nie podchodzi. Ot urżne sie w trupa i po sprawie
<haha>
  
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Szału ni ma ... :/
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

jak to się mawia i don't buy it. Dla mnie nędza z biedą przesłuchałem paru utworów i nic kompletnie nic mnie nie rusza w takiej muzyce. Jest tyle świetnych polskich kapel która mogę się założyć chętnie by zagrały na wood a to takie gówno że aż żal słuchać.
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Pią 09 Mar, 2012   

Przeciwko samemu Gooralowi nic nie mam ale po pierwsze to nie na dużą scenę. A po drugie to JUREK, GDZIE SĄ STARE DOBRE POLSKIE KAPELE?!?!?!?!
 
 
Tessi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: FGW
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

Ja pierd*le to brzmi jak remont mojego sąsiada z góry połączony z kołem gospodyń wiejskich....
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Nie 11 Mar, 2012   

A MOIM ZDANIEM gooral przy innych kapelach które łączą w swojej muzyce elektronikę wypada akurat najlepiej. Cała nagonka jest wywołana przede wszystkim tym, że to jest już trzeci taki zespół w tym roku. No i coś w nas pękło i nie wytrzymało. Gooral ze swoją muzą super nadawałby się ale na SCENĘ FOLKOWĄ. Wtedy kto by chciał poszedłby i zobaczył, a jeśli muzyka by się spodobała szansa na bączka zawsze by była :) Ale najgorsze jest w tym to, że wybierają takie zespoły bez eliminacji ... za to karny kutas !
 
 
exploited  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 33
Wysłany: Nie 11 Mar, 2012   

Kołodziej napisał/a:
No i coś w nas pękło i nie wytrzymało. Gooral ze swoją muzą super nadawałby się ale na SCENĘ FOLKOWĄ. Wtedy kto by chciał poszedłby i zobaczył, a jeśli muzyka by się spodobała szansa na bączka zawsze by była :) Ale najgorsze jest w tym to, że wybierają takie zespoły bez eliminacji ... za to karny kutas !


Fucking True.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 11 Mar, 2012   

exploited napisał/a:
Kołodziej napisał/a:
No i coś w nas pękło i nie wytrzymało. Gooral ze swoją muzą super nadawałby się ale na SCENĘ FOLKOWĄ. Wtedy kto by chciał poszedłby i zobaczył, a jeśli muzyka by się spodobała szansa na bączka zawsze by była :) Ale najgorsze jest w tym to, że wybierają takie zespoły bez eliminacji ... za to karny kutas !


Fucking True.


true story
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie 11 Mar, 2012   

Tessi napisał/a:
Ja pierd*le to brzmi jak remont mojego sąsiada z góry połączony z kołem gospodyń wiejskich....


true story...
 
 
Layne  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 16
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   

Prawie jak dubstep z wokalem.
Ale porażka. ;D
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Mato, ludzie, jak wam nie pasuje Gooral to nie idźcie na niego, proste!
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Takiego offtopu to tu na forum dawno nie było ! W kosmos wyleciało 7(sic!) stron postów. I każde kolejne skończą tak samo, jeżeli będą nie na temat. Albo o kapeli albo WCALE.
 
 
kebshon  
Forumowy prawiczek
Główny Kanistrowy


Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 31
Skąd: Stolyca
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Przeglądam uctok.com od dłuższego czasu ale wiadomość o Gooralu na Wood tak mnie zbulwersowała (a Zakopower jeszcze bardziej), że postanawiam wtrącić swoje trzy grosze.

Primo - Zapraszać Goorala (ethno electro, ale zawse electro i inne takie pierdolectro-cuda) to tak, jakby na imprezę CIA zaprosić KGB.

Secundo - nie chce mi się już słuchać, że na Woodstock to się jeździ dla klimatu i ludzi. Gó*no prawda. Wychodząc od samych podstaw - muzyka przyciąga ludzi, którzy tworzą klimat. Przykład Prodigy - muzyka przyciągnęła ludzi, którzy stworzyli wyjątkowy i niepowtarzalny jak na warunki Woodstockowe klimat.

To nie jest offtop - mam tu cały czas na myśli to, jak wybitnie dupnie będzie na Gooralu.

Dziękuję, dobranoc.
 
 
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Nie byłem w zeszłym roku na uctoku, ale z tego co słyszałem to ludzie którzy przyjechali na prodigy jedynie psuli klimat, a poza tym na woodstock na pewno jezdzi się również ze względu na klimat, jak nie bardziej.

a co do samego goorala to rzeczywiście porażka.
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Gooral to jest niesamowita porazka, przesluchalem, bardzo szybko zaprzestalem.
Wiadomosc o kolejnej elektronice na woodstocku jest zwyczajnie smutna, boje sie do czego ten festiwal sie powoli sprowadza.
Jakim cudem taki 'wykonawca' przecisnal sie przez wszystkie eliminacje gdzie po drodze spotkalby setki lepszych zespolow niz on ktore pasuja na festiwal.
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Lubie posluchac dobrego electro-housu ale ten Gooral to jakas zenada jest, a co do tego ze niby nie jezdzi sie dla ludzi i klimatu to powiem ze bylem na trzech przystankach i lacznie bylem na nie wiecej niz 10 koncertach
 
 
rydes  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: inąd
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Zamiast Goorla mogliby zaprosić Zakopower. Byłem na jedym koncercie i naprawdę są dobrzy na żywo. Mnóstwo energii, humoru i instrumentalnego szaleństwa. Elektro ssie!
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Zgadzam się z kebshon.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group