Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Czw 14 Cze, 2012
Eris Is My Homegirl [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Alien napisał/a:
To będzie mój 10 Woodstock i nie życzę sobie komentarzy typu, że powinnam zostać w domu, bo mi nie pasuje rzygająco - śpiewający gościu z Vifonem na głowie

Mnie też nie pasuje, ale nie podetnę sobie z tego powodu żył tępym gotyckim nożem do korespondencji. Po prostu znajdę sobie w tym momencie coś lepszego do roboty i tyle. A z tego co tu czytam to niektórym się cały świat zawalił...
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   

Alien napisał/a:
Rany… Ty tak w nieskończoność będziesz pisał w ten sam sposób? Już to ileś razy napisałeś i zawsze to samo. Że jak się nie podoba to zostać w domu, że się z WOŚPU starali(ście), a nikt ich (Was) nie docenia, bla bla bla...
W tym temacie wypowiadają się ROŻNE osoby i jak widzisz, zdecydowana większość jest przerażona tym "cudem" (choć z tym "wypier....." się nie utożsamiam). Odnoszę dziwne wrażenie, że zawsze musisz wszystko obronić, udowodnić swoją rację i mieć ostatnie zdanie.
OKROPNIE nie podoba mi się, że ten "zespół" wystąpi na PW. To będzie mój 10 Woodstock i nie życzę sobie komentarzy typu, że powinnam zostać w domu, bo mi nie pasuje rzygająco - śpiewający gościu z Vifonem na głowie.

A tu na deserek (polecam od 01:35 :D):
[video]http://www.youtube.com/watch?v=krIv2PgYSA8[/video]




Hehe, zgadzam się też mam nie odparte wrażenie,że Jasiek jest "od nich"

Nie lubię zachowań typu "wypierdalać" ale są sytuacje ,gdy są one najlepszym wyjściem i myślę,że po takim "incydencie" bardziej by brano pod uwagę głos ludu, aby takie sytuacje nie miały miejsca na festiwalu, które promuje hasło "miłość, pokój i muzyka"


Jaaasiek napisał/a:
Alien napisał/a:
To będzie mój 10 Woodstock i nie życzę sobie komentarzy typu, że powinnam zostać w domu, bo mi nie pasuje rzygająco - śpiewający gościu z Vifonem na głowie

Mnie też nie pasuje, ale nie podetnę sobie z tego powodu żył tępym gotyckim nożem do korespondencji. Po prostu znajdę sobie w tym momencie coś lepszego do roboty i tyle. A z tego co tu czytam to niektórym się cały świat zawalił...


Spokojnie, każdy z nas znajdzie sobie jakieś zajęcie w tym czasie, fajnie byłoby gdyby pod scena było pusto :P Nie traktuj każdego narzekania jak deklaracji samobójstwa z powodu wyboru syfiastej kapeli.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
A niech sobie frajerzy krzyczą "wypie.....ć"... Nieważne, że ludzie z WOŚP poświęcali czas, żeby koncerty eliminacji obejrzeć, nieważne, że poświęcali czas na swoje decyzje. Liczy się tylko to, że kapela wystąpiła w MBTM i jest "komerchą". Jak czytam takie posty to upewniam się w fakcie, że niektórzy powinni zostać w domu i dalej płakać nad testem gimnazjalnym. Nie podoba mi się coś na scenie to nie idę na ten koncert i tyle. A nie milion pińcet postów z beczeniem na ten temat.

Ładna ku.wa żenada.


Nieważne ile osób poświęciło czas i w sumie też pieniądze żeby powstało i funkcjonowało forum na którym można nie tylko piać pochwalne pieśni ale i również wyrażać krytykę na różne sposoby. Liczy się tylko, to żeby wszystko co zrobi Owsiak i fundacja wielbić albo zamilczeć. Jak czytam takie posty to upewniam się w fakcie, że niektórzy nie powinni się wypowiadać tylko dalej płakać ilu to złych i strasznych hejterów (nawet nie znając DEFINICJI tego słowa) tutaj siedzi. Nie podoba sie to nie piszę co chwilę tego samego tylko wyciągam piwko z lodówki i luzuję. "A nie milion pińcet postów z beczeniem na ten temat."

A tekst o Vifonie na głowie wokalisty jest mój! :D
Żeby nie było ot dalej nie lubię tego zespołu i nie odoba mi się, że zagra bo jest to propagowanie niezdrowego jedzienia produkowanego w Radomiu.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Ale te EIMH wywołało dyskusję!
Można ich lubić albo nie, jednak występ na Dużej Scenie to nie ta liga.
Rozumiem że można promować młode zespoły, dawać im szansę, ale to jeszcze nie powód by przeskakiwać ponad kapelami o niebo lepszymi, niezależnie od tego co tam się wygrało w jakimś programie muzycznym, który służy do kreowania muzycznych gustów.
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012   

Pierwszy raz wszedłem w ten temat i go przewertowałem skuszony ogromną liczbą wypowiedzi. Myślałem, że będzie to coś strawnego. Ale po przesłuchaniu kilku kawałków (choć ten od Alien mnie już zniechęcił) pytam: CO TO ZA SZIT???
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012   

Jak macie pisać że eris to gówno, to podajcie konkretne argumenty bez zbędnego pieprzenia. Pisanie że eris to syf "bo tak", jest głupie :)
Troszkę jednak za szybko jak na dużą scenę :)
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012   

Ani razu na żywo kapeli nie słyszała większość, więc po co pytać o konstruktywną krytykę xD...
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012   

Chcecie argumenty? Bardzo proszę. Pierwszym z nim jest pójście na skróty. Rozumiem, że wybicie się teraz jest na prawdę bardzo ciężkie i duzo zespołów kombinuje jak może ale dla mnie występowanie w tv żeby sprzedac kilka płyt więcej jest po prostu żałosne i sprzedajne. Po drugie oni nie byli znani przed wystąpieniem w programie, ich fani to praktycznie same nastolatki zafascynowane bujnym makaronem ernesta które stoją nie wiedzą nawet jaki jest tekst piosenki ale są wpatrzone jak w obrazek. Trzeci argument-trasa z Vaderem SODOMA I GOMORA nie wiem czemu Peter wziął ich w trase no ale ok...nie muszę wspominać, że albo na którymś koncercie nie grali albo zostali wyśmiani przez ludzi bądź robili podczas ich występu dyskoteke lub siedzieli i pili piwo a pod sceną szalały 2-3 dziewczyny. Trzeci argument- wystarczy mi to co powiedzili w wywiadzie "GRAMY CIĘĘĘŻKĄĄĄ MUZYKE ALE NIE UBIERAAAMY SIĘ JAK TE BRRRUDASY" jestem taki trÓ ale czysty zarazem oh ah bo sie porzygam <gafa> Ledwo co się pojawili już zgrywają wielkie gwiazdy, mieli grać koncert u mnie w mieście, wiecie czemu na początku mieli nie zagrać? BO BYŁY SPINY Z PLAKATEM I ZA MAŁO KASY IM PROPONOWALI. Przepraszam bardzo nie które zespoły NA PRAWDE DOBRE grają za kilka piwek i zwrot za paliwo a oni marudzą, że za mało im w kieszeń wpadnie? Później gdy byla ustalona inna miejscówka kolejny raz nawalił ktoś od ich strony przez co ludzie musieli oddawać bilety itd. A teraz pchają się na woodstock...moim zdaniem kompletnie na to nie zasługują a tym bardziej się nie nadają i wiem już teraz, że pożałują tego. Trochę chaotycznie napisane ale się spieszę.


@aha i spoko jest jarac sie trasą z vaderem gdzie na lascie nie ma nawet 30 odtowrzeń <3
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

Do dyskusji zapraszam po koncercie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group