Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Anti-Flag [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 03 Lut, 2012   

Nie ma czegoś takiego jak prawdziwy pogląd prawdziwego punka. Koledze chyba chodziło o to,co wiem i ja,że te subkultury powstały bez żadnych upodobań politycznych. Dopiero potem lewicowe partie angielskie zaczęły werbować do swoich młodzieżówek młodzież punkową,a prawicowe skinheadów. To nie jest nic skomplikowanego. ;)

Wiaderko skasowało swój post i mój teraz nie ma sensu,albo ma,ale inny ! :hay:
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 03 Lut, 2012   

Niez, nie widziałem jego postu pod, aczkolwiek jeśli go usunął to musiał być albo wulgarny albo nijaki ;d W każdym bądź razie, po części chodziło mi również o to.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

Zmartwiony z S napisał/a:
dla kogoś kto zna lub interesuje się punkiem na poważnie, a nie na zasadzie "zróbmy manifestacje i ubierajmy się kolorowo" wie, że nie jest to punk i nie ma co do tego jakichkolwiek dyskusji.


Bo najlepiej jest autorytatywnie napisać,że "nie ma co do tego jakichkolwiek dyskusji" i w ten sposób uznać sprawę za zamkniętą,hm? Cieszę się,że tak latwo przyszlo ci zaliczyć się do tych co na punku się znają,ale co z tymi,którzy mają w tym temacie inne zdanie?A,no tak,nie ma dyskusji. A zrobimy maly teścik? Zgooglaj nazwę zespolu i zobacz w ilu przypadkach twórczość Anti Flag bywa określana punkiem,a w ilu to miano się nie pojawia. Jasne,że nie uznaję tego za argument rozstrzygający,ale-wybacz-mam problem by wierzyć tobie,a nie dziesiątkom najróżniejszych serwisów muzycznych.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

milan, generalnie swoją wiedzę opieram na tym co sam doświadczyłem, przeczytałem, widziałem, oglądałem i słyszałem od ludzi którzy mieli z tym styczność - następnie wiele rzeczy skonfrontowałem ze sobą i niestety wniosek jest jeden. Jedynie co to można to nazwać jakimś pseudo anarchistycznym punkiem, ponieważ nijak się ma to np. do Crass :) ( żeby nie było bez flaimu )
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

czyli wd ciebie jeżeli ktoś jest w czymś lepszy to od razu tego gorszego można zmieszać z błotem ?
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

krylas, nie, tylko jeśli ktoś określa siebie lub swoją twórczość jakimś mianem, a nie ma z nim nic wspólnego lub odpierdala chałturę to trudno by go za to szanować.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

Co z tego ,że serwisy muzyczne określają coś punkiem. Punk to teraz gatunek muzyki,a kiedyś prócz muzyki był stanem umysłu,sposobem na przetrwanie i życie w niesprzyjającym otoczeniu. Jak już pisałam wyżej,dopiero potem partie stworzyły sobie z tego młodzieżówki. Zabawa może być dobra przy jednym i przy drugim.To czy ktoś chce słuchać czegoś lewicowego,prawicowego czy o krzaczkach,przyjaźni,krzyku,czołgach, jeżdżeniu na tym samym wózku,Bieszczadach i jabolu itd.,to już każdego indywidualna sprawa. Punk się zdążył bardzo rozjechać w różne strony i tak samo Antiflag jak i Biała Gorączka to punk,ale zupełnie inne światy.Każdy słuchacz wedle swojego upodobania, doświadczeń i również stylu życia wybiera sobie to z czym się identyfikuje i przy czym się lepiej bawi. Myślę więc,że nie ma co się wykłócać który punk jest "true",bo wszystko ewoluuje i trudno,żeby wymagać,że od lat 70 każdy zespół punkowy będzie wzorował się muzycznie i tekstowo na prekursorach z tamtych lat. Każdy jest inny, lubi co innego i nie należy nikomu udowadniać,ze taki Cock Sparrer jest lepszy w punku od Antiflag,bo to tak,jakby chcieć udowodnić,ze ma się lepsze i bardziej wartościowe życie od innych. Się nie da się. Jeśli wiecie o co mi chodzi :hay:

Dla rozluźnienia dla pań i panów: <cycki>
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

Ale Cock Sparrer jest lepszy ;d
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

Wiem.Nawet najlepszy,ale inni wiedzą inaczej. :hay:
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

Niez, na pewno masz wiele racji w tym co mówisz i zgadzam się z Tobą w pewnych kwestiach, ale Cock Sparrer jest lepszy :d Samo porównywanie zespołów nie jest niczym dziwnym, bo tak można by powiedzieć, że wszyscy są najlepsi we wszystkim i każdy gra zajebiście i wszyscy są równi we wszystkim.
 
 
praptak  
Coś już napisał


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 56
Skąd: TYCHY
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

Bluźniercy!!!!! Jak można wymienić cock sparrera w tym temacie o.O haha ;p. A swoją drogą cock sparrer jest tak zajebisty, ze nie da się go określić jednym słowem ;d
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Moim zdaniem:

http://www.youtube.com/watch?v=_nwGndfR4l4


Od 1:53 do 2:09

Ważne by nam się podobało no i zabawa pod sceną była przednia ;)
 
 
wojtas12122  
Forumowy prawiczek
Niema to jak zimne piwo

Wiek: 30
Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 11
Skąd: Myślibórz
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Ja nie znałem wcześniej twórczości Tego zespołu ale przesłuchując repertuar dosłownie zakochałem się w muzyce tego zespołu .I jestem mile zaskoczony wystąpieniem tego zespołu :))
 
 
 
KubaKuba  
Coś już napisał
ZDR

Wiek: 27
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 86
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Wybiore się na ten koncert. Jeden z lepszych zespoów jak na razie. ;))
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Śro 29 Lut, 2012   

Miło, przyjdę napewno!
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 29 Lut, 2012   

01Bob napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Mnie np. ta ich lewicowość mocno przeszkadza, i to sprawi że chyba na ich koncert nie pójdę :P Żebym mógł przeboleć jakąś ogólną lewicowość zespołu, to musi być to zespół jakiś naprawdę dobrze grający (dla mnie), jak np. Rage Against the Machine.

Staryyy... to TY żadnego światopoglądu nie masz, jak robi Ci różnicę tylko to, kto dany tekst śpiewa.
Tak samo jakbyś powiedział, że gościa który zgwałcił kobietę trzeba spalić na stosie, ale gdyby tym gościem był któryś z RATM, to by było w porządku <mysli2>
no sorry... mówi się albo TAK albo NIE <olaboga>

Może masz po części rację, z tym że w muzyce ratmu całkowicie olewam teksty, a czynnikiem, dla którego ich słucham są głównie gitarowe popisy Toma Morello (bądź co bądź - to chyba jeden z bardziej nowatorskich gitarzystów lat 90). Z tego samego powodu lubię też Audioslave, który w sumie z polityką w tekstach nie miał nic wspólnego.
 
 
 
Matus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=KbEcHxlXcmE&feature=related[/video]
1:30 To co pobijemy ich? <rotfl3>
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Matus napisał/a:

1:30 To co pobijemy ich? <rotfl3>


hah, myślę, że z tym nie będzie problemu :D
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Ja podziękuje, bo jak widać to niezły maraton ... xD
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Oczywiście, że nie pobijemy, na Woodstocku Circle Pity za bardzo nie wychodzą.: P
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Vorathiel napisał/a:
Oczywiście, że nie pobijemy, na Woodstocku Circle Pity za bardzo nie wychodzą.: P


To się umówcie wszyscy przez forum a potem na Woodstocku ludzi zbierajcie. Wszystko jest możliwe, wystarczy tylko chcieć ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group