Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Anti-Flag [Duża Scena]
Autor Wiadomość
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012   

Juz sie nie moge doczekac!!! [video]http://www.youtube.com/watch?v=cmv5RImJtLk[/video]
You're so in control !!
You're so disposable.. :)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

FUCK YEAH! "YOU'VE GOT TO DIE FOR YOUR GOVERNMENT"
 
 
praptak  
Coś już napisał


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 56
Skąd: TYCHY
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

milan napisał/a:
praptak napisał/a:
Jak dla mnie to jakieś pedałki a nie punki :) Smierdzi mi to grin dejem i innymi takimi .


Węch ci się obywatelu stępil najwyraźniej.I proszę uprzejmie darowac sobie poszukiwania punku w punku,a cierpliwie poczekać do występu i wtedy już bez uprzedzeń wypowiedzieć się o zespole.


Po przesłuchaniu jednej piosenki darowałem sobie szukanie tego punku ... Juz wtedy wiedziałem ze go nie znajde :)
 
 
kolo951
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

nie lubięęę i nie wiem co ten zespół ma związanego z pankrokiem
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

jezu! TAK TAK TAK!! w Jaro nie mogłem skakać przez kolano to na uctoku poskaczę!
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

praptak napisał/a:


Po przesłuchaniu jednej piosenki darowałem sobie szukanie tego punku ... Juz wtedy wiedziałem ze go nie znajde :)


O,to gratuluję kumatego podejścia do tematu.Mam nadzieję,że plyt zespolów grających np metal nie wylączasz po wysluchaniu intra,hm? <zdziwiony>

Polecam jednakowoż obszerniejsze zapoznanie się z twórczością bandu,wgryźć się w texty i tym co panowie mają do powiedzenia w wywiadach.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Jednak ktoś nad nami czuwa chcieliśmy punk i mamy !!!
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

milan napisał/a:
Polecam jednakowoż obszerniejsze zapoznanie się z twórczością bandu,wgryźć się w texty i tym co panowie mają do powiedzenia w wywiadach.


Z tego co mozna przeczytac na wikipedii - otwarty socjalizm i lewackosć. Podziękuję, wolę się ewentualnie przejść na koncert poskakac, nie wiedzac o jakich dokładnie pier**łach 'śpiwają'.
 
 
pannangie  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: Wodzisław
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

praptak napisał/a:
milan napisał/a:
praptak napisał/a:
Jak dla mnie to jakieś pedałki a nie punki :) Smierdzi mi to grin dejem i innymi takimi .


Węch ci się obywatelu stępil najwyraźniej.I proszę uprzejmie darowac sobie poszukiwania punku w punku,a cierpliwie poczekać do występu i wtedy już bez uprzedzeń wypowiedzieć się o zespole.


Po przesłuchaniu jednej piosenki darowałem sobie szukanie tego punku ... Juz wtedy wiedziałem ze go nie znajde :)


Jesteś przykładem stereotypowego polaczka, który ma klapki na oczach i zawsze jest największym znawcą mimo, że właściwie nie ma na dany temat żadnego pojęcia.
Może los tak wszystko poukłada, ze się spotkamy przypadkiem PO koncercie w wiosce piwnej i i wtedy powymieniamy się zdaniami. Jeżeli dalej nie będą Ci odpowidać to moze przynajmniej przez ten czas znajdziesz inny argument niż 'bo pedalskie' :D
No bez przesady.. to tak jakby metallice oceniac na podstawie nothing else matters.
 
 
praptak  
Coś już napisał


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 56
Skąd: TYCHY
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Z tego co mozna przeczytac na wikipedii - otwarty socjalizm i lewackosć. Podziękuję, wolę się ewentualnie przejść na koncert poskakac, nie wiedzac o jakich dokładnie pier**łach 'śpiwają'.[/quote]

Dziekuje dobranoc :). Punk od zawsze był apolityczny, a nie lewacki. Nie przypominam sobie żeby takie zespoły jak np: The Adicts , the damned, sham 69 sex pistols czy the clash
Śpiewały o jakiejkolwiek polityce :) . Owszem są teksty które mówią ze rzad jest taki i taki, Ale nigdy nie wypowiadają się za którąś ze stron :) . Proponuje przesłuchać Nutkę niżej :)


http://www.youtube.com/watch?v=FLRCJx03bkM !
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

ja tak slucham i jakoś się przekonać nie mogę przypominają troche Zerahead a to mi sie kojarzy z muzyką dla zbuntowanych nastolatek.
Jakoś polski punk bardziej mi podchodzi
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

praptak napisał/a:

Dziekuje dobranoc :). Punk od zawsze był apolityczny, a nie lewacki. Nie przypominam sobie żeby takie zespoły jak np: The Adicts , the damned, sham 69 sex pistols czy the clash


jeżeli The Clash nie był lewacki , to ja jestem Św.Mikołajem :D
 
 
pannangie  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: Wodzisław
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Wiaderko napisał/a:
praptak napisał/a:

Dziekuje dobranoc :). Punk od zawsze był apolityczny, a nie lewacki. Nie przypominam sobie żeby takie zespoły jak np: The Adicts , the damned, sham 69 sex pistols czy the clash


jeżeli The Clash nie był lewacki , to ja jestem Św.Mikołajem :D


Doookładnie.
Generalnie mogą być po której stronie tam sobie chcą. Bardziej to prawdziwe niż jakby na siłę próbowali być zespołem apolitycznym, a poza światem muzyki sie udzielali [a takiech jest sporo]
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Mnie np. ta ich lewicowość mocno przeszkadza, i to sprawi że chyba na ich koncert nie pójdę :P Żebym mógł przeboleć jakąś ogólną lewicowość zespołu, to musi być to zespół jakiś naprawdę dobrze grający (dla mnie), jak np. Rage Against the Machine.
 
 
 
pannangie  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: Wodzisław
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

A ja jak najbardziej polecam pójście jeżeli ktoś nie jest przekonany i jest w stanie zlekceważyć ewentualnie sprzeczne z gustem poglądy. Myślę, że dają bardzo dobry koncert. Ja np przerzuciłam właściwie całkowicie na polski punk rock, ale jakiś tam sentyment z podstawówki mi pozostał i chętnie pójdę- szczególnie że znajomi byli nimi zachwyceni na jarocinie mimo wcześniejszych uprzedzeń.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Lewackość Antiflag, The Clash i RATM polega na tym samym: chłopaszki z nizin społecznych są strasznie wku*wione na system, wobec którego reprezentują lud. Atakują symbole tego systemu: rząd i partie polityczne --> apolityczność; państwowy aparat przymusu i wielką własność prywatną --> anarchizm + komunizm = lewackość. Ten buntowniczy socjalizm to jest opowiadanie się po stronie maluczkich przeciwko możnym tego świata. Gdyby np. jakaś gazeta pisała artykuł o woodstock92 to też by pewnie napisali, że ma lewicowe poglądy ;p Jak Wam się nie podoba antyestablishmentowość punka to nie wiem po co w ogóle wchodzicie w ten wątek...
 
 
 
konki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 6
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

nie wiem co twoim zdaniem The clash ma wspólnego z anarchią....
widze, że chyba nie jeden zespół punkrockowy zakładałeś że znasz od podszewki jak to się dzieje..
 
 
01Bob  
Forumowy prawiczek
.

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 42
Skąd: Wr
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

KazikHansen napisał/a:
Mnie np. ta ich lewicowość mocno przeszkadza, i to sprawi że chyba na ich koncert nie pójdę :P Żebym mógł przeboleć jakąś ogólną lewicowość zespołu, to musi być to zespół jakiś naprawdę dobrze grający (dla mnie), jak np. Rage Against the Machine.

Staryyy... to TY żadnego światopoglądu nie masz, jak robi Ci różnicę tylko to, kto dany tekst śpiewa.
Tak samo jakbyś powiedział, że gościa który zgwałcił kobietę trzeba spalić na stosie, ale gdyby tym gościem był któryś z RATM, to by było w porządku <mysli2>
no sorry... mówi się albo TAK albo NIE <olaboga>
 
 
exploited  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 33
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

jak najbardziej za!
na Jaro dali popis ;)

porównywanie go z grindejem jest nie na miejscu ;p

co do nich podoba mi sie rownież to ze mocno sprzeciwiaja sie faszyzmowi i nacjonalizmowi czyli na +

napewno bede w tlumie na przodzie!
 
 
CzekoLady  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 25
Skąd: z brzucha mamusi
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Mnie na bank będzie można pod sceną zobaczyć. O! <haha>
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Sob 28 Sty, 2012   

Fajne mieli dwa pierwsze albumy, chyba się przejdę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group