Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Czw 12 Sty, 2012
Wielkie gwiazdy na Woodstocku ???
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

Ja się podepnę jeszcze do tego co mówi Jasiek - ludzie w dzisiejszych czasach trochę źle rozumieją pojęcie komercja, na co zwróciłeś uwagę - osiągnięcie sukcesu komercyjnego nie oznacza wcale sprzedanie się, granie słabej muzyki i wielu innych rzeczy, które wielu młodych (w sumie nie tylko młodych, bo wielu starszych też) rozumie pod pojęciem komercji. Jako przykład zespołów, które są komercyjne, a przez wielu uważane za niekomercyjne wystarczy podać takie nazwy jak Slayer (zabijcie mnie, ale ten zespół jest medialnie kojarzony, czyż nie - to jest komercja poniekąd), Metallica, Iron Maiden (mój ulubiony zespół, ale powiedzieć o nim że nie jest komercyjny to kłamstwo) a z polskich takie zespoły jak chociaż wspomniany Hey (nadal mimo wszystko jest obecny w mediach - ba, nawet bierze pieniądze za koncerty, niezależnie od tego jak ambitną robi muzykę), Kult (uwielbiam ten zespół, ale jego komercyjny sukces, co ciekawe mimo braku większej promocji medialnej, jest oczywisty), czy obecnie z takich trochę nowszych - stawiam tą nazwę obok zespołów większej klasy, ale przykład nasuwa się sam - popularny w niektórych kręgach Enej, który przez wielu jest chwalony za brak komercji. Powtarzam, komercyjny nie oznacza słaby. Co do Prodigy, nie jest to moja bajka, ciężko mi się przekonać do starszych utworów (jednak płyta Invaders must die miażdży moim zdaniem), ale jest to zespół którego nie można nie szanować za ich dorobek muzyczny. Jak dla mnie występy gwiazd na woodstocku to oczywista kolej rzeczy, choć wiadomo, że zawsze ściągną one przypadkowych ludzi, ale co z tego, skoro gwiazda może ściągnąć też osoby, które przyjadą konkretnie na ten zespół i będą umieli bawić się na poziomie (ba, wielu fanów Prodigy na poziomie spotkałem na woodstocku).
 
 
 
mhrok  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Kwi, 2012   

@Jaaasiek, wg tych osób komercha , to że niby się artysta sprzedał??
o to super , brawo dla niego, bo zarabia na tym co lubi robić :D
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2012   

To że ktoś zarabia grając to jest komercja ? Każdy artysta czy zespół to robią bo to normalne.Komercja wg mnie jest wtedy jak artysta zacznie robić to co chcę publika,i dzięki temu się wybija zamiast robić swoje i nie zważać na zyski.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012   

mhrok napisał/a:
@Jaaasiek, wg tych osób komercha , to że niby się artysta sprzedał??
o to super , brawo dla niego, bo zarabia na tym co lubi robić :D

Nie wiem. Dla mnie komerchą jest to, że artysty już nie cieszy muzyka, ale mimo tego ciągnie kapelę na siłę, żeby wyciągnąć z ludzi trochę kasy jeszcze. Czyli po prostu widzi już w muzyce tylko biznes i nic poza tym.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Po ostatnim roku (Prodigy) mimo że lubię niektóre megagwiazdy to mi się ich odechciewa...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group