Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kefir
Nie 01 Kwi, 2012
52 Dębiec
Autor Wiadomość
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Dobrze że dzisiaj 1 kwietnia.. Do samego zespołu nic nie mam, ale nie na Woodstock z takimi zespołami. Chociaż patrząc jaką ścieżkę obrał Jurek, to wszystko jest możliwe...
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

I ch*j z tego że górna półka HH, zjedzie sie masa drecholi i się woodstock spie**oli. Nic tylko czekać na zadymy. Za co mnie tak pokarało że urodziłem się w dzisiejszych czasach... <beksa>
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Lake Bodom, no popatrz, popatrz - wielkie złe groźne metale, punki, skini i cholera wie jeszcze kto, a sobie z dresami poradzić nie mogą na jednym z większych zjazdów subkultur powiedzmy, alternatywnych, kpina. Wyhoduj sobie jaja.
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

ale niektórzy mają nasrane w baniach... cała dresiarska polska się zleci na koncert 5 2 dębiec do kostrzyna, looool.
 
 
NickOver  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

czypoczy
Dresiarska ?, Wysłuchałem 52 Dębiec i nie usłyszałem nic o HWDP czy JP, ta Grupa śpiewa bardziej o życiu w Polsce. Nie, nie jestem fanem , ale po prostu lubię ich piosenki.
 
 
Yabol  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Wypizdowo
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Nawet jeśli 52 jest dobrym przedstawicielem rapu to nie powinien byc w pewniakach. To się zaczyna robić mocno niepokojące, na serio za kilka lat możemy uświadczyć Rihanny jako headlinera... Od zawsze Woodstock był festiwalem dla miłośników rocka, punka, reggae, metalu, a teraz robi się z niego zwykła masówka.
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

NickOver
Przeczytaj cały temat a potem się wypowiadaj, ok?
 
 
Cozzie  
Forumowy prawiczek
Like a Boss

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

czypoczy napisał/a:
nie wiem jak było z przyjęciem l.u.c'a w asp
Dla mnie najlepsze wydarzenie tamtego Woodstocku, tylko kolejność nie ta, no ale, wszyscy bawili się dobrze, nawet hardcore punki wczuły się w teksty i muzykę Luca ;)

Co do 52 Dębiec, wydaje mi się, że to prima aprillis, a szkoda, chętnie był sobie posłuchał dobrego rapu na Woodzie, którego moim zdaniem jest za mało a są tacy wykonawcy, którzy by tam idealnie pasowali :)
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

@zmartwiony, wyhoduj sobie mózg to po pierwsze, a po drugie o co Ci chodzi? bo Twoja argumentacja jest zerowa. Po trzecie to jest woodstock a nie jakiś hip hop kemp. Wooodstock zmierza wielkimi krokami ku upadkowi.
 
 
IlikeTrains  
Forumowy prawiczek
cycki :)

Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 17
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

absolutnie nie mam nic przeciwko. Mam sentyment do paru jego kawałków z wcześniejszych lat :)
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Lake Bodom, nie ośmieszaj się. Argument w stylu, "przyjadą dresy i będzie do dupy bo nas zbiją" jest tak błyskotliwy, że nie mam na niego słów. Ponadto wypraszam sobie impertynencje, które aż rażą w oczy Twoją postawą, "dowalił mi to go obrażę". Zdaje się, że widzisz jedynie czubek własnego nosa, nie chcę zgadywać ile masz lat i co masz w głowie, ale nie popisujesz się niczym : )

Lake Bodom napisał/a:
Wooodstock zmierza wielkimi krokami ku upadkowi.


Faktycznie, 5 2 zniszczy ten festiwal do reszty.. mooron.
 
 
IlikeTrains  
Forumowy prawiczek
cycki :)

Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 17
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Lake Bodom napisał/a:
Po trzecie to jest woodstock a nie jakiś hip hop kemp. Wooodstock zmierza wielkimi krokami ku upadkowi.


tak samo to nie jest żaden MetalFest albo Mejdej, więc zamilcz. Troszkę tolerancji dla innych gatunków muzycznych się przyda, w sumie to mam to gdzieś, zamknij się w piwnicy i z niej nie wychodź.
 
 
Pacynka  
Forumowy prawiczek
Pijedużoaleczensto

Wiek: 35
Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Spadają coty?
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

To nie Prima Aprilis
Oficjalne info będzie na dniach.
Pozdrawiam.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

no to przyjadę w dresie i będzie dobry melanż .... takiego gibona zjara się że ziomki poziomki zrobią transformacje w zordy
Elo
 
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Najpierw przeczytałam że ma być, uwierzyłam, rozgadałam a teraz się dowiaduje, że jajca. Kefir!!! Teraz będę musiała udawać przed znajomymi, że wymyśliłam z okazji 1 kwietnia <haha>
 
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Nie wiadomo, czy żart. Ja się tam nastawiłem mocno

Cozzie napisał/a:
czypoczy napisał/a:
nie wiem jak było z przyjęciem l.u.c'a w asp
Dla mnie najlepsze wydarzenie tamtego Woodstocku, tylko kolejność nie ta, no ale, wszyscy bawili się dobrze, nawet hardcore punki wczuły się w teksty i muzykę Luca ;)


Pozostaje mi się tylko cieszyć, i żałować że zaspałem. ;)
 
 
Cozzie  
Forumowy prawiczek
Like a Boss

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 4
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Yava napisał/a:
no to przyjadę w dresie i będzie dobry melanż
Co roku jest dobry melanż, a w dresie dodatkowo jest wygodnie!

@czypoczy

Jedyny minus tamtego performance to była kolejność. Najpierw Luc puścił 39/89 z wizualizacjami a potem zapodał normalny hiphopowy koncert. Jak nietrudno się domyślić, na 39/89 część ludzi się pospała, część poszła i do końca właściwego koncertu dotrwała garstka, o ile dobrze pamiętam skończyło się gdzieś o 5 nad ranem. Jakby kolejność odwrócić podejrzewam, że byłoby kameralniej :D W każdym razie, pokazuje to, że niezależnie od gatunku (nawet hiphop!) jak ktoś robi dobrą muzykę, to na PW zostanie ciepło przyjęty.
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

W sumie to mało mi to mówi, bo tego l.u.c'a to wtedy chciałem obadać z czystej ciekawości, nie siedziałem wówczas w rapie w ogóle. teraz też siedzę mało, a do l.u.c'a planuję podejść po raz kolejny niedługo.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

to żart czy nie żart w końcu, bo nie wiem czy mam się cieszyć czy nie. Lubie 52 dębiec, bo oni kuźwa na to zasługują! Hip-hop bez zbędnego machania rękoma, wybujania, przeklinania i mówienia "joł joł".
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

dużo lepsze info niż ta cała elektronika, szkoda,że to tylko żart
 
 
NickOver  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

czypoczy
Śledzę ten temat. Możesz iść na koncert albo nie, siedź w wiosce i pij piwo z resztą ekipy .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime