Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wyróżniające się wioski,ludzie itd. na woodstocku
Autor Wiadomość
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

tempe huje z basenem pośrodku wioski? xD
 
 
 
karol  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Dlaczego tempe huje?
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Jeśli chodzi o ludzi z basenem (nie wiem czy o tych mowa) z którymi rozmawiałam, to mi wydali się być pozytywni...
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Nie pamiętam. Tak wyszło dwa lata temu, zgarnęliśmy jakieś dziwne prześcieradło i zrobiliśmy flagę "Tempe Hóje"

Chyba tylko oni mieli basen - taki niebieski, dziecięcy :D
 
 
 
karol  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Jeśli chodzi o duży basen gdzieś między gastronomią, parasolami z coca-colą, a lasem to była tam moja ekipa łącznie ze mną. Nie uważam, że z tego powodu (ani z jakiegoś innego) jesteśmy "tempymi hujami". Tak więc kolego, zastanów się trochę co wypisujesz. Jeśli piszesz, aby tylko pisać to po prostu sobie odpuść, jeśli to jakiś żart to na bardzo miernym poziomie, a jeśli zazdrościsz basenu to przyjdź za rok, wskocz, posiedź w nim albo przywieź sobie swój.
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

A tu nie chodzi o to, że gdzieś w tej okolicy była flaga Tempe Huje?? Coś w tym stylu

A teraz bić pokłony przed Kapitanem.
Poza tym, to nie kolega, tylko koleżanka pisała :P
 
 
pancernik  
Forumowy prawiczek
Jagoda

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Połaniec
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

mało pamiętam ale..
rozwaliły mnie dwa maluchy kierujące się trasą na Poznań za którymi staliśmy gdzieś na trasie , miały kartkę w szybie "rbujesz się?" kumpel nie wiedział ocb , odpisał na kartce Tak i zaniósł im, potem szczailiśmy ,że chodziło o "masturbujesz się?" ;)

Jeszcze typ który przyszedł z żółtym materacem do kranów i zapytał nas czy może wejść, my na to że spoko po czym ściągnął majciory i wskoczył niemalże na szczupaka.

Jednak najbardziej rozwalił mnie tojtoj a'la tipi w środku pola namiotowego na górce, każdy tam chodził i się załatwiał ..heh nie zazdroszczę sąsiadom tej prowizorycznej tojki;)

Ale takie rzeczy to standard na tej imprezie więc spoko;]
 
 
 
bajkjo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Bdg
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

- osada "usługi dentystyczne":D

a z rzucających się w oczy transparentów:
- wielki rasta krawat
- wioska shishny
- wesołych kurwa walentynek 2011 (czy jakoś tak)
- tabliczka miastowa "Zbyszek"

z tabliczek ludzi to u mnie wygrywa: "Zbieram na woodstock 2008, bo mnie nie było" :lol:
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

My mieliśmy flagę "Anal, Oral, Heavy Metal" :B
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

karol napisał/a:
Jeśli chodzi o duży basen gdzieś między gastronomią, parasolami z coca-colą, a lasem to była tam moja ekipa łącznie ze mną. Nie uważam, że z tego powodu (ani z jakiegoś innego) jesteśmy "tempymi hujami". Tak więc kolego, zastanów się trochę co wypisujesz. Jeśli piszesz, aby tylko pisać to po prostu sobie odpuść, jeśli to jakiś żart to na bardzo miernym poziomie, a jeśli zazdrościsz basenu to przyjdź za rok, wskocz, posiedź w nim albo przywieź sobie swój.


Ogarnij dupę za nim cokolwiek powiesz. Pod Lidlem była wioska "Tempe Hóje" z niebieskim basenem. I o nich mówię, więc ściśnij poślady (tym bardziej, że post nad Tobą napisałam kim oni są)
 
 
 
scrooge_  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 30
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Viking napisał/a:
Gość z filmu KRZYK w wiosce piwnej.


był zajebisty !!! dałem mu parę łyków piwa i potem nakręciłem kilkunasto-sekundowy filmik z nim (jak wrzuce to na youtube to dam linka). niby strój banalny i przestarzały, ale jak zobaczyłem jak ten gościu tańczy, gdy wbił się pod scenę, to myślałem, że padne ze śmiechu ;D no tak zarypiście nóżkami tupał itp. że poprawił mi humor na całego (niestety nie mam jego tańca nagranego ;/ heh). Miał on tabliczkę z napisem: "ŚMIERTELNIE BYM SIĘ CZEGOŚ NAPIŁ". Spoko gościu !
 
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Ossie napisał/a:
karol napisał/a:
Jeśli chodzi o duży basen gdzieś między gastronomią, parasolami z coca-colą, a lasem to była tam moja ekipa łącznie ze mną. Nie uważam, że z tego powodu (ani z jakiegoś innego) jesteśmy "tempymi hujami". Tak więc kolego, zastanów się trochę co wypisujesz. Jeśli piszesz, aby tylko pisać to po prostu sobie odpuść, jeśli to jakiś żart to na bardzo miernym poziomie, a jeśli zazdrościsz basenu to przyjdź za rok, wskocz, posiedź w nim albo przywieź sobie swój.


Ogarnij dupę za nim cokolwiek powiesz. Pod Lidlem była wioska "Tempe Hóje" z niebieskim basenem. I o nich mówię, więc ściśnij poślady (tym bardziej, że post nad Tobą napisałam kim oni są)


Sorki, że się wtrącę, ale troszkę agresywnie podchodzisz do sprawy. Każdemu zdarza się pomylić, wystarczy jedynie spokojnie wytłumaczyć o co chodzi i sprawa rozwiązana ;-)
 
 
 
wera359  
Forumowy prawiczek
wera

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 38
Skąd: z daleka
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

,
*chłopak z tabliczką "Zbieram na karabin, by załatwić Justina Biebera"
* koleś z tabliczką "Zbieram na bombę która to wszystko rozpierdoli"
* ludzie przebrani za dwa banany
* Amarena club
* koleś który chodził z telewizorem na głowie
* chłopak siedzący na chodniku z tabliczką " Mammografia..."
* Przystanek Szatan niedaleko bandzi.
* chłopak z tabliczką " zbieram na mózg"
* grupa ludzi myjących nogi za free..
* jeśli jesteś pojebany w ręce klaszcz,
* jeśli jesteś pierdolnięty w ręce klaszcz
*i chyba najlepsze hehe : dziadek jadący na rowerze podczas parady motocyklistów:)
 
 
01Bob  
Forumowy prawiczek
.

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 42
Skąd: Wr
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

ulala napisał/a:
Ossie napisał/a:
karol napisał/a:
Jeśli chodzi o duży basen gdzieś między gastronomią, parasolami z coca-colą, a lasem to była tam moja ekipa łącznie ze mną. Nie uważam, że z tego powodu (ani z jakiegoś innego) jesteśmy "tempymi hujami". Tak więc kolego, zastanów się trochę co wypisujesz. Jeśli piszesz, aby tylko pisać to po prostu sobie odpuść, jeśli to jakiś żart to na bardzo miernym poziomie, a jeśli zazdrościsz basenu to przyjdź za rok, wskocz, posiedź w nim albo przywieź sobie swój.


Ogarnij dupę za nim cokolwiek powiesz. Pod Lidlem była wioska "Tempe Hóje" z niebieskim basenem. I o nich mówię, więc ściśnij poślady (tym bardziej, że post nad Tobą napisałam kim oni są)


Sorki, że się wtrącę, ale troszkę agresywnie podchodzisz do sprawy. Każdemu zdarza się pomylić, wystarczy jedynie spokojnie wytłumaczyć o co chodzi i sprawa rozwiązana ;-)


Za mało "Hare Hare..." mocy pewnie w tym roku było :lol: Teraz pozostaje Wam tylko jedna możliwość - idźcie się napijcie, będzie pełen luz... a wtedy całkiem inne podejście będzie i wszystko się wyjaśni ;-)
 
 
karol  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Napijemy się za rok. W basenie... moim, nie pod "tempymi hujami" ;) Zapraszam
 
 
doggiusz_dog  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Piątek, okolice 5 rano, przy dróżce prowadzącej na górkę (tej, gdzie stoi Wiecznie Baunsujący Namiot) siedziało kilku panów i prosiło o pomoc w wykopaniu dołu. Kumpel, pijany w sztok złapał saperkę i dobre dwie godziny rył w ziemi. Jeden z tych gości, wojskowy, kompletnie nie miał głosu i mniej więcej co 5 minut powtarzał: "Aj-aj, pfrrr!"

[ Dodano: Nie 21 Sie, 2011 ]
Also, wspomniany parokrotnie pan w masce z "Krzyku" z kosą porządnie rozbawiał ludzi jeszcze w niedzielę, jechałem z nim jednym pociągiem, wysiadł w Tczewie. Pozdrowienia dla Śmierci z Tczewa.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Nie wchodzę do basenów, ale obok mogę się napić.

Agresywnie... Może trochę, ale to z racji nielubienia sytuacji, kiedy ktoś na mnie naskakuje, a wiem, że nie ma racji...
 
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

Ossie napisał/a:
Nie wchodzę do basenów, ale obok mogę się napić.

Agresywnie... Może trochę, ale to z racji nielubienia sytuacji, kiedy ktoś na mnie naskakuje, a wiem, że nie ma racji...

ok, rozumiem ;-) Dlatego...
karol napisał/a:
Napijemy się za rok. W basenie... moim, nie pod "tempymi hujami" ;) Zapraszam

... pijemy razem za rok :-D
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

ciekawe czy jest tu ktoś kto został obdarzony naszą pacyfkowo-kwiecistą naklejką ;P
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

destruction5 napisał/a:
ciekawe czy jest tu ktoś kto został obdarzony naszą pacyfkowo-kwiecistą naklejką ;P


a jak wyglądała?
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

pacyfka z kolorowych kwiatków, jak tylko dostanę zdjęcia to wstawię :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group