Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnienia z Wooda 2011
Autor Wiadomość
evildevil1993  
Forumowy prawiczek
Kotek/Czarnuch ;D


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Wyrzysk/Łobżenica
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

kurde... jak tak czytam te wasze wspomnienia, to mi sie kur** ryczeć chce, ze nie byłem w tym roku na woodzie. Rok temu byłem pierwszy raz i sobie obiecałem, że będę co roku do konca życia jezdzić, ale niestety siostra mnbie sciągnęła do angli. Miałem pracować, pracy żadnej nie było, więc jeszcze większe zdenerwowanie, że przyjechałem ttu zamiast na wooda. Do polski dopiero w tą niedziele wracam. Bilet miałem kupiony w tą i spowrotem. Byłbym gotów oddać te 6 tygodni spędzone w angli wzamian za te 3 dni z wami na woodstocku!! Jak w telewizji widziałem w wiadomościach o woodstocku, to szału dostawałem. Zakochałem się w woodstocku od pierwszego wejrzenia!! KOCHAM WOODSTOCK!!! Pierwszy raz było pociągiem i było przekozacko. Miałem namiot za gastronomią obok ekipy z Radomska. Zajeb*sci byli!!:D Nauczyli mnie nowej piosenki
http://www.youtube.com/watch?v=cU-r8VtZIX0
kurde w tym roku miałem zamiar przyjechać w przebraniu księdza, bo kupiłem sobie koszule kapłańską z koloratką. Chciałem chodzić jako ksiądz, razem z gumową lalą i śpiewać: Pomidorowa będzie dzisiaj z ryżem.." ;D

PS Jak czytałem wasze wypowiedzi, to stwierdzam, że większość tekstów z woodstocku sie nie zmieniła ;D Najbardziej w pamięć zapadła mi oczywistosć, czyli "Zaraz będzie ciemno..." ;p

Chciałbym móc cofnąć czas i bawić się razem z Wami w Kostrzynie :(

Pozdrawiam Jacek :)
 
 
 
vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 49
Skąd: Polkowice
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

[quote="ulala"]
shrew napisał/a:

# 'Sprzedam punk'a, sprzedam punk'a, albo nie, zabierzcie go za darmo'- czyli: obwiązany taśmą punk wierzgający na ziemi


HAhaha, sprzedawal go gosciu co mial brodke zafarbowana na czerwona i zrobione czerwone rogi z wlosow +irokez :D
Gosciu mial na imie Gabriel (wolalismy na niego Devil) sam go wlasnie szukam po necie :D

m20 napisał/a:

- dziewczyna pod gastronomią z tabliczką "oddam cnotę za dwa złote" :shock: Miała szczęście, że jeszcze nie byłem pijany.

Widzialem ale kolo ASP

zula napisał/a:
Ja szczególnie zapamiętałam kolesia rozebranego do naga zakrywającego ręką swoje przyrodzenie w dziwacznej pozie razem z laską odsłaniającą pierś, którzy zbierali na renowacje starożytnego posągu, którym niby sami byli :mrgreen: stali sobie koło krisznowców. ;-)
I jeszcze ludzi z którymi przez chwilę strzelałam do ''zamyślonych'' przechodniów z pistoletu na wodę, prawie się posikałam ze śmiechu jak ostrzelaliśmy zakonnicę :-D

grubasek w błocie, który latał na golasa i bawił się jak dziecko a jakaś stara baba robiła mu zdjęcia i strasznie się cieszyła z tego widoku bo jak powiedziała jest singlem i dawno nie widziała siusiaka :P




Zdiecie zrobione przez mojego kumpla, obieglo kwejka i demotywatory chyba ze 3h po tym jak wrzucil je na FB.

____________________________
Co mi sie poprzypominalo:
- Grill z koszyka z lidla :D


- KEBAP (jak sie szlo na pole w miescie byla tabliczka ze tu sprzedaja KebaP)
- Punk ktory prał naziste w wiosce krishny
- Szymon ktory mial astme a jarał z nami blanty popijając winem ode mnie
- PICIE Z LEJKA w ostatni dzien z gosciem o imieniu kamil i 3ma dziewczynami.
- spiewanie od 4tej do 7dmej kolo stoisk i krzyki Oi!'a aby nie grac pidzamy :D
- Jak nam prawie mandat wcisneli Policjanci za przechodzenie w niedowolonym miejscu przez jezdnie
- Mordobicie kolo wioski piwnej z dresami (dziekuje Punkowi ktory mi pomogl gdy jakis gosciu kopnol mnie po plecach)
 
 
 
zula  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

tak to właśnie Ci ludzie ze zdj :D mega byli !
 
 
 
kunako  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 22
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

a ja dodam od siebie:

Zakażenie paciorkowcem w lewej stopie xD (myślałem że połamana a tu tylko paciorkowiec :P Szpitalu nadchodzę xD )
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Wyprawa dwóch zabandażowanych kumpli pożyczonym rowerem do miasta. Gubienie części, wywrotka. Niemiłe spotkanie z policjantami i konfiskacja przez nich roweru, przez co koledzy zmuszeni byli wracać spod szpitala na pieszo (tam niestety nie było żadnego roweru do pożyczenia). Dodajmy, że upał był straszny.

Później Ci sami koledzy urządzają eskapady po polu przebrani za Tropik z liściastymi kapeluszami na głowach. ;d z tekstem 'chcesz z liścia?' ew. stali pod tojcami z rolką BIAŁEGO papieru i z dobrego serca pytali wszystkich 'masz papier? nie? to proszę'.



dla tych, którzy nie mieli szczęścia ich spotkać:

 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

[quote="ulala"]
shrew napisał/a:

i chyba najważniejsze: Na głowie kwietny ma wianek w ręku zielony badylek a przed nią bieży baranek a nad nią lata motylek!

Taaak, to zdecydowanie dominuje!



Ojoj! śpiewać każdy może troche lepiej lub troche gorzej ale nie o to tutaj chodzi jak to komu wychodzi
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Łezka w oku się kręci jak się to wszystko czyta, ile to człowieka omineło...
Swoją drogą czy was też dopada powoodstockowa depresja ?
Ja mam tak co roku i jest to okropne uczucie pustki.
 
 
zula  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Viking napisał/a:
Łezka w oku się kręci jak się to wszystko czyta, ile to człowieka omineło...
Swoją drogą czy was też dopada powoodstockowa depresja ?
Ja mam tak co roku i jest to okropne uczucie pustki.

taaak mam dokładnie to samo ;/ jakoś nic mnie nie cieszy, nic mi się nie chce, tylko ciągle myślę o woodstocku...
 
 
 
nell  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

nie martwmy się i nie smućmy po woodstocku, tylko cieszmy się, że tam byliśmy, że było MEGA po prostu i że za rok też pojedziemy :D
 
 
zula  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Masz rację trzeba się cieszyć, bo do następnego Woodstocku zostało już tylko 358 dni !! ;-)
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

wojciecheu napisał/a:

:arrow: Rano któregoś dnia łaziłem z grupką i śpiewaliśmy:
Jeśli jesteś p.....y z nami klaszcz, jeśli masz krzywe ściany,z nami klaszcz. czy jakoś tak ?

Tak...obudziło mnie to i przez dwie minuty śmieszyło... Później szukałem noża w namiocie, wyszedłem z nim nawet, ale was ze 3 było, a ja jeden i ćwierć żywy, więc poszedłem na klocka z myślą, że tak długo nie będziecie stać w pobliżu mojego namiotu...MYLIŁEM SIĘ.
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

zula napisał/a:
Masz rację trzeba się cieszyć, bo do następnego Woodstocku zostało już tylko 358 dni !! ;-)


no niezbyt to pocieszająca wiadomość. ;-)
 
 
nell  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

no niestety.. mój apel o wiecej optymizmu nie podziałał ;)
 
 
evildevil1993  
Forumowy prawiczek
Kotek/Czarnuch ;D


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Wyrzysk/Łobżenica
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Viking napisał/a:
Łezka w oku się kręci jak się to wszystko czyta, ile to człowieka omineło...
Swoją drogą czy was też dopada powoodstockowa depresja ?
Ja mam tak co roku i jest to okropne uczucie pustki.


Taa... Ja tą depresję mam non stop od XVI przystanku. Bo nir mogłem teraz być :cry:
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

A ja dziś nie miałem ciepłej wody. W zimnej musiałem się kąpać. Zupełnie jak na Woodstocku :mrgreen:
 
 
 
nell  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

brak ciepłej wody i tyle radości :mrgreen:
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Ja i przed Woodem, na Woodzie i po Woodzie kąpię się w zimnej. :)

A ogólnie, co do wspomnień to hmm... wkręcanie ludziom w pociągu, że jedziemy na pielgrzymkę do Częstochowy i granie na gitarze na 3 strunach, a potem mozaika na szybie, 3 godzinna trasa od dworca na pole, spontaniczne spotykanie znajomych, których widuje się tylko na Woodzie, Zaraz będzie ciemno!, czyste toi-toie i kradzieje srajtaśmy, wesoła obsługa w Lidlu... zdecydowanie za dużo się działo... ;) No i przede wszystkim koncert Łąkich i zakończenie - Magia <3
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

shrew napisał/a:
Niech pomyśle... :mrgreen: kumpla śmigającego w środku nocy po polu i pytającego (na jego nieszczęście) cudzoziemców: "wolałbyś się przespać ze mną czy z nią?!"
A trzeba było zaczynać :-P

shrew napisał/a:
poszukiwania wódki czyli: gdzie jest wódka?! wódka, nie odbiera, wódka śpi!"

przytulone do siebie dwa męskie lica :mrgreen: i cały dzień z okrzykiem "Ty jesteś gejem! o tęczowa wioska!"

i chyba najważniejsze: Na głowie kwietny ma wianek w ręku zielony badylek a przed nią bieży baranek a nad nią lata motylek!


Wspominam Wood'a bardzo dobrze, z resztą jak na załączonym obrazku widać naprawdę było wesoło, poza tym że dwóch wieczorów nie pamiętam to i tak impreza była mega. Ponoć 1. Wood zawsze najlepszy ale dementuję te pogłoski bo raczej ciężko będzie przebić rocznik 2011, chociaż czas pokaże.
 
 
 
schanise  
Forumowy prawiczek
Dance to the tension of a world on edge.


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

1)Pewnego ranka wybrałam się do umywalek, a tam ekipa czyściła tojki. Jakiś pan przy otwartych drzwiach załatwiał swoją potrzebę i rozmawiał bodaj z kolegą, prosząc, by pozwolono mu skończyć ;)
2)Miałyśmy z kumpelami wyborne humory (nie byłyśmy pijane, ani nic z tych rzeczy) i pół nocy chodziłyśmy po polu mając napady śmiechu. Ludzie podchodzili do nas i pytali co jarałyśmy i czy nam jeszcze coś zostało.
3)Kobieta biegajaca za swoim kompanem i prosząca- 'no błagam Cię umyj się w końcu, już wczoraj mi obiecałeś!" ^^
4)'Cipka' na Zebrahead :mrgreen:
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Aaa jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała !!! :D

Jak jechaliśmy na Łudstok, to po drodze pociągiem widzielismy Jezusa z Świerzbodzina :D Jak tylko się ujawnił, odrazu cały pociąg został obudzony(godzina jakoś 6 rano bodajże
) taki hałas był :D Odrazu wznośiliśmy browarami toasty i pijackie przyśpiewki były heheh


haahahah i jeszcze coś mi się przypomniało :D:D

Jak już mieliśmy wracać z wooda, była kolejka na dworzec. Policjant się mnie pyta czy może przejść(my staliśmy) a ja do niego"Niestety nie, każdego obowiązuje kolejka więc trzeba czekać pewno z pół godziny" :D Nagle każdy w koło beke miał :D A policjanta po chwili przepuściłem :P Nie sadził się hehe
 
 
korror  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno!

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

aaa zapomniałem Pozdro dla Typa który grał rolę Jonnego z deską z Ed, Edd i Eddy xD on był wyczesany tylko raz go widziałem :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga