Tak by這
XXIII PRZYSTANEK WOODSTOCK JUZ ZA

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
wspania貫 pomys造 aby omin望 to co Was denerwowa這 na PW:)
Autor Wiadomo嗆
Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach

Do陰czy豉: 17 Lip 2011
Sk康: rzesz闚
Wys豉ny: Wto 09 Sie, 2011   wspania貫 pomys造 aby omin望 to co Was denerwowa這 na PW:)

Pisali軼ie co wam sie nie podoba... a moze ktos wymy郵i jakies patenty zeby omin望 uniedogodnienia.. oto kilka moich , przyznam , 瞠 plan ciut drastyczny ale skuteczny:
chcia豉bym zaznaczy, 瞠 by這 pare rozwi您a na przedstawione przez was problemy:
1) brudne toi-toi - wystarczy這 uprzejmie sie zapytac pan闚 sprzataj帷ych o kt鏎ej je czyszcza i wtych godzinach chodzi na takzwan "grubsz spraw" bo chybs siku jak sie komus chce to zrobi w byle jakim byle by spu軼i z krzy瘸:)
2)kolejki do umywalek- ja chodzi豉m o 6 -7rano moze troche chlodno ale kaca leczylo idealnie:)
3)i tez z samego rana 瞠ton闚 nakupi sporo i miec na caly dzien a jak nie wykorzystasz to na drugi dzien beda- nie rozumialam dlaczego ludzie tak nie robili- kupic raz a dobrze..
4)prodi- no coz gwiazda 鈍iatowego formatu.. i fakt.. nie na ten klimat.. ale wierze w Owsiaka i ca造 sztab organizacyjny , ze juz takiego bledu nie pope軟i
5) dolewki- po prostu nie dawaj jesli nie chcesz, to nie byl przymus ale dobra wola.. z reszta tak jest co roku na PW..

na woodstokowy pociag niestety nie mam rozwiazania, i to chyba cud, ze zyje.. bo nie jestem jakiejs masywnej postury, stalam w pierwszym rzedzie a za mna byl kilkusetny tlum pchajacy mnie prosto w ten spad na koncu toru... ca造 cud ze pociag nie ruszy bo pewnie by mnie juz tu nie bylo..

vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel

Do陰czy: 10 Lip 2011
Sk康: Polkowice
Wys豉ny: Wto 09 Sie, 2011   

1. Drogie piwo - to skladalismy sie w 5 na taxowke i wychodzilo po 3z na osobe (podwuzka do ronada 15 zl) a w jedna strone szlismy z buta. Kuowalismy po kilka krat browarow a ekipa czekala juz na rondzie gdy wracalismy z piwami taxi.

2. Smierdzace i brudne toi toi'ki.
Chodzilem kolo ASP zwykle, dluzsza kolejka ale toiki czyste a co do zapachu mialem maski popsikane woda toaletowa w srodku wiec bylo git.

3. Cwaniaczki dresy (po 4-5 chodzili) wystarczylo zachaczyc o wioske piwna i juz mialo sie obstawe na 5vs5.

4. Dolewki to tradycja, ty nam dolejesz, jak ty nie masz to my Tobie :)

Wiaderko  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 16 Lut 2010
Sk康: Rybnik

nie wiem jak wy to ludzie robicie 瞠 macie tyle problem闚 , krany... ja chodzi貫m o kt鏎ej chcia貫m godzinie i nigdy nie czeka貫m w kolejce wi璚ej jak 5-10 minut ? a dlaczego ? wystarczy p鎩嗆 dalej a nie zaraz z brzegu i stan望 przy kranach pod kt鏎ymi s ka逝瞠 , ludzie zazwyczaj boj si w nie wej嗆... (ale pod grzybkiem to bez wahania napierdalaj jak mo積a...) toiki tak samo jak z kranami , nie i嗆 do takich z brzegu tylko gdzie mniej-wi璚ej na 鈔odek i przypatrze si za lud幟i gdzie wchodz , najlepiej ustawi si za rz康kiem dziewczyn (u mnie zawsze si sprawdza這) bo w徠pie czy p貫 pi瘯na pakowa豉 si do brudnego kibla , co do 瞠ton闚 jak dla mnie pomys udany , czeka貫m tylko w kolejce na 瞠tony a po same piwo ju nie... co do byd豉 na The Prodigy , mam to g喚boko ... bo przecie jaka garstka ludzi nie zniszczy mi ca貫go wizerunku Wooda.

vasaki napisa/a:
1. Drogie piwo - to skladalismy sie w 5 na taxowke i wychodzilo po 3z na osobe (podwuzka do ronada 15 zl) a w jedna strone szlismy z buta. Kuowalismy po kilka krat browarow a ekipa czekala juz na rondzie gdy wracalismy z piwami taxi.

Ca趾iem spoko pomys chocia szczerze m闚i帷 wol przej嗆 si z lud幟i na miasto , zawsze jest jaka przygoda... no i Harnasie z Tesco za jakie 1,80/sztuka :P

soulrebel  
Forumowy prawiczek
poszukiwacz

Do陰czy: 08 Sie 2011
Sk康: katowice

1. sobotnia "gwiazda" i g闚niane towarzystwo kt鏎e si na ni zjecha這

rozwi您anie - nie zaprasza badziewia (only rock`n`roll)

2. namioty pod scen - g逝pota, rozumiem 瞠 coniekt鏎zy lubi hardkor ale przeszkadza造

rozwi您anie - strefa wolna od namiot闚 od sceny do asfaltu.

3. je*any przystanek jezus - to wku*wia這 mnie najbardziej kiedy od rana po kilkana軼ie razy lecia enej i shakira. mia貫m ochot i嗆 i podpali ten burdel...

rozwi您anie - wypie*dala za ASP, tak coby nikomu nie przeszkadzali. je郵i kto b璠zie szuka boga to trafi

tyle ode mnie, reszta git, atmosfera cudo, ludzie ok... piwo, hmm... mo積a to by這 ola i kupi na mie軼ie, nie by這 takiej sytuacji jak w jarocinie...

Troch kultury wypowiedzi.
Poza tym czerwony kolor zarezerwowany jest dla zarz康zaj帷ych forum / A.

ferrum666  
Forumowy prawiczek

Do陰czy: 19 Lip 2011
Sk康: Opole

Oczywi軼ie dra積i帷e Prodigy...Nie m闚i-nawet lubi ich muzyke,ale nie w takim miejscu jak PW...Dresiarstwa,瞠lusi i cwaniak闚 si nazje盥瘸這 i szukali problem闚...Pami皻am np. po koncercie Helloween wracali鄉y z dziewczyn pasa瞠m i sz這 takich trzech jegomo軼i z g鏎a mi窷ni,totalnie zalanych i pochodzili do dziewczyn i zachowywali si jak sko鎍zone chamy (obejmowali,obmacywali,grozili facetom etc...)...
Druga 'skarga',to fakt kt鏎y by ju poruszony-grodzenie sobie terenu ta鄉...Nie zauwa篡貫m,瞠by ktokolwiek z punk闚,metali etc to robi...Ba-nawet niemieccy go軼ie nie u篡wali takich rzeczy.Tylko bandy dres闚.Chci瘭i鄉y si rozbi,znale幢i鄉y skrawek miejsca i musieli鄉y przesun望 jeden namiot dos這wnie kilkadziesi徠 cm za ta鄉e.Zaraz wyskoczy kole,瞠 to ich teren i nie mo瞠my na niego wchodzi,bo wpierdol,ale on na nasz mo瞠 swobodnie-oczywi軼ie nic sobie z tego nie robili鄉y i biegali鄉y po ich 'placyku'...Wesz這by tam spokojnie jeszcze ze 3-4 namioty,ale przecie oni musz mie miejsce.Do tego ich chamstwo wobec niemc闚 rozbitych niedaleko-buraki nie ukrywa造 swojego 鄉iechu pod ich adresem etc.Non stop si z nich nabijali,a ja sko鎍zy豉 si im kasa,to ruszyli z nimi pogada i si podlizywa,dostali 3 piwka,wr鏂ili do siebie i dalej si nabijali:(a mi by這 g逝pio,瞠 jestem w okolicy i jestem z polski:(

Tak wi璚 prosz - Nigdy wi璚ej zespo堯w kt鏎e 軼i庵n taki element !!!

Vorathiel  
Lubi pieprzy

Do陰czy: 13 Kwi 2011
Sk康: Nowa Huta k.Krakowa

ferrum666 napisa/a:
Druga 'skarga',to fakt kt鏎y by ju poruszony-grodzenie sobie terenu ta鄉...Nie zauwa篡貫m,瞠by ktokolwiek z punk闚,metali etc to robi...Ba-nawet niemieccy go軼ie nie u篡wali takich rzeczy.Tylko bandy dres闚

To ma這 widzia貫. By貫m juz we wtorek wieczorem, ale wszystko by這 juz ogrodzone. I to nie przez dres闚.

m20  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 20 Lip 2011
Sk康: z Internetu

Vorathiel napisa/a:
To ma這 widzia貫. By貫m juz we wtorek wieczorem, ale wszystko by這 juz ogrodzone. I to nie przez dres闚.

Ale jak jest ogrodzone, to jest mniejsze prawdopodobie雟two, 瞠 kto si b璠zie kr璚i niepotrzebny.

wojciecheu  
Rozkr璚a sie
Samotnik

Do陰czy: 02 Sie 2010
Sk康: Swarz璠z

Mnie wnerwiali:
:arrow: na熜ani Niemcy, co zachowywali si tam jak na placu zabaw albo jak dzikie zwierz皻a - trudno to chyba omin望, bo wszystko przez Prodi瘸, co dla mnie pasowa na PW jak pi窷 do nosa
:arrow: wiara pytaj帷a co chwil ka盥ego napotkanego o fajk - mo瞠 najlepszym sposobem na takich by這by noszenie naklejki zakaz palenia... zw璠zon z poci庵u albo jak opowiada mi znajomy o historii w gimnazjum - skr璚i fajk w kt鏎ej w pewnym momencie (nie na przodzie by uciec) z kawa趾iem...paznokcia by klient 篡ga po tym fajku jak kot :lol:
:arrow: THE MOST : co chwil u nas w pa豉cu przychodz帷y pacjenci z pytaniem
Cytat:
Czy macie jakie jaranie ?
:evil:
:arrow: 簑l帷y kas - w tym roku nie spotka貫m takich, gorzej by這 w Jarocinie, 瞠 jak m闚isz nie mam - to cie obrzuc wyzwiskami albo opluj i b康 tu asertywny - co mam takiemu wyg這si wyk豉d ?
Do reszty nie mam zastrze瞠 :lol: .

Dahomej  
Administrator
vel.Grze

Do陰czy: 05 Sie 2008
Sk康: Rio/Wroc豉w

m20 napisa/a:
Ale jak jest ogrodzone, to jest mniejsze prawdopodobie雟two, 瞠 kto si b璠zie kr璚i niepotrzebny.
:lol: :roll:

Bzdura. Prawdopodobie雟two jest takie samo. Ogrodzenie sprawdza si tylko w przypadku, kiedy kto stoi ca造 czas na czatach i obserwuje dooko豉 teren uprzedzaj帷 chc帷ych si rozbi, 瞠 miejsce jest zarezerwowane. Bez tego ogrodzenie jest zrywane, a potem to ju wyst瘼uje efekt domina. ;-)

muzyka nas spaja, muzyka nas dzieli, muzyka nami rz康zi.

ferrum666  
Forumowy prawiczek

Do陰czy: 19 Lip 2011
Sk康: Opole

Ale od kiedy wolno sobie teren grodzi??Ja rozumiem jakby kto p豉ci za pole...ale nie w przypadku,gdy pole jest za free;/;/;/

Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)

Do陰czy豉: 23 Wrz 2008
Sk康: Zielona G鏎a

No niestety trzeba si z tym liczy, 瞠 im p騧niej, tym gorzej z miejscami.
My przyjechali鄉y we wtorek, a czekali鄉y jeszcze na par namiot闚, dlatego si odgrodzili鄉y. I nie widz w tym nic z貫go. Gorzej, jak jaki cwaniak wbija mi si na ogrodzony teren w pi徠ek w nocy i nie chce wyj嗆, bo si burzy, 瞠 to nie moje pole. Niech przyjedzie par dni wcze郾iej to na pewno znajdzie miejsce i nie b璠zie musia bawi si w intruza. Po to si odgradzam, 瞠by by blisko ze znajomymi, kt鏎zy nie mog przyjecha razem ze mn.

P.S. Nie ma zakazu grodzenia :P

kizia  
Na pewno offtopuje
Lubi ser!

Do陰czy豉: 16 Sty 2011
Sk康: Koszalin

Pole si grodzi na pocz徠ku, 瞠by wszyscy znajomi, kt鏎zy przyjad dzie p騧niej, si zmie軼ili. P騧niej ca豉 ta鄉a gdzie ginie :P

Mic  
Co ju napisa

Do陰czy: 29 Mar 2011
Sk康: Z domu

Wymy郵i貫m genialny patent na rezerwacje miejsca pod namioty. Zamiast mota si z ta鄉ami, kt鏎e za chwil zrywano, powrzucali鄉y sporo chusteczek wysmarowanych pasztetem albo jakim innym d瞠mem. Ludzie raczej woleli nie ryzykowa i szukali sobie miejsca dalej :P. Podobnie robili鄉y ze 軼ie磬ami do obozu.
Co do 軼ie瞠k. W lesie bywaj z tym niez貫 problemy. Ludzie zwykle rozbijaj si gdzie popadnie i potem si dziwi, 瞠 im na namioty wpadaj. A czasami taka 軼ie磬a jest jedyn drog dostania si do obozu..

butalbital  
Co ju napisa

Do陰czy豉: 07 Cze 2010
Sk康: Bydgoszcz

Alien - dok豉dnie.

ogrodzenie to dobry pomys je瞠li przyje盥瘸sz wcze郾iej i chcesz, by rozbili si ko這 Ciebie znajomi, kt鏎zy nie mog wybra si tak wcze郾ie. koniec.

2011,2012,2013

Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach

Do陰czy豉: 17 Lip 2011
Sk康: rzesz闚

kizia napisa/a:
Pole si grodzi na pocz徠ku, 瞠by wszyscy znajomi, kt鏎zy przyjad dzie p騧niej, si zmie軼ili. P騧niej ca豉 ta鄉a gdzie ginie :P

dok豉dnie my zesmy byli dzien wczesniej przed nasza paczka..a mialo nas byc ponad 20scia namiot闚, i tez zesamy odgradzali tasma zebysmy sie wszyscy obok siebie pomiescili;] ale jak oni przyjechali to juz je*a ta鄉e:) w rezultacie pare osob sie rozbilo miedzy nami ui nawet grila od nas brali i sie kielbaskami dzieli:)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo磧iwo軼i zmiany post闚 lub pisania odpowiedzi
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: