Tak by這
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
wspania貫 pomys造 aby omin望 to co Was denerwowa這 na PW:)
Autor Wiadomo嗆
Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach

Do陰czy豉: 17 Lip 2011
Sk康: rzesz闚
Wys豉ny: Wto 09 Sie, 2011   wspania貫 pomys造 aby omin望 to co Was denerwowa這 na PW:)

Pisali軼ie co wam sie nie podoba... a moze ktos wymy郵i jakies patenty zeby omin望 uniedogodnienia.. oto kilka moich , przyznam , 瞠 plan ciut drastyczny ale skuteczny:
chcia豉bym zaznaczy, 瞠 by這 pare rozwi您a na przedstawione przez was problemy:
1) brudne toi-toi - wystarczy這 uprzejmie sie zapytac pan闚 sprzataj帷ych o kt鏎ej je czyszcza i wtych godzinach chodzi na takzwan "grubsz spraw" bo chybs siku jak sie komus chce to zrobi w byle jakim byle by spu軼i z krzy瘸:)
2)kolejki do umywalek- ja chodzi豉m o 6 -7rano moze troche chlodno ale kaca leczylo idealnie:)
3)i tez z samego rana 瞠ton闚 nakupi sporo i miec na caly dzien a jak nie wykorzystasz to na drugi dzien beda- nie rozumialam dlaczego ludzie tak nie robili- kupic raz a dobrze..
4)prodi- no coz gwiazda 鈍iatowego formatu.. i fakt.. nie na ten klimat.. ale wierze w Owsiaka i ca造 sztab organizacyjny , ze juz takiego bledu nie pope軟i
5) dolewki- po prostu nie dawaj jesli nie chcesz, to nie byl przymus ale dobra wola.. z reszta tak jest co roku na PW..

na woodstokowy pociag niestety nie mam rozwiazania, i to chyba cud, ze zyje.. bo nie jestem jakiejs masywnej postury, stalam w pierwszym rzedzie a za mna byl kilkusetny tlum pchajacy mnie prosto w ten spad na koncu toru... ca造 cud ze pociag nie ruszy bo pewnie by mnie juz tu nie bylo..

vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel

Do陰czy: 10 Lip 2011
Sk康: Polkowice
Wys豉ny: Wto 09 Sie, 2011   

1. Drogie piwo - to skladalismy sie w 5 na taxowke i wychodzilo po 3z na osobe (podwuzka do ronada 15 zl) a w jedna strone szlismy z buta. Kuowalismy po kilka krat browarow a ekipa czekala juz na rondzie gdy wracalismy z piwami taxi.

2. Smierdzace i brudne toi toi'ki.
Chodzilem kolo ASP zwykle, dluzsza kolejka ale toiki czyste a co do zapachu mialem maski popsikane woda toaletowa w srodku wiec bylo git.

3. Cwaniaczki dresy (po 4-5 chodzili) wystarczylo zachaczyc o wioske piwna i juz mialo sie obstawe na 5vs5.

4. Dolewki to tradycja, ty nam dolejesz, jak ty nie masz to my Tobie :)

Wiaderko  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 16 Lut 2010
Sk康: Rybnik

nie wiem jak wy to ludzie robicie 瞠 macie tyle problem闚 , krany... ja chodzi貫m o kt鏎ej chcia貫m godzinie i nigdy nie czeka貫m w kolejce wi璚ej jak 5-10 minut ? a dlaczego ? wystarczy p鎩嗆 dalej a nie zaraz z brzegu i stan望 przy kranach pod kt鏎ymi s ka逝瞠 , ludzie zazwyczaj boj si w nie wej嗆... (ale pod grzybkiem to bez wahania napierdalaj jak mo積a...) toiki tak samo jak z kranami , nie i嗆 do takich z brzegu tylko gdzie mniej-wi璚ej na 鈔odek i przypatrze si za lud幟i gdzie wchodz , najlepiej ustawi si za rz康kiem dziewczyn (u mnie zawsze si sprawdza這) bo w徠pie czy p貫 pi瘯na pakowa豉 si do brudnego kibla , co do 瞠ton闚 jak dla mnie pomys udany , czeka貫m tylko w kolejce na 瞠tony a po same piwo ju nie... co do byd豉 na The Prodigy , mam to g喚boko ... bo przecie jaka garstka ludzi nie zniszczy mi ca貫go wizerunku Wooda.

vasaki napisa/a:
1. Drogie piwo - to skladalismy sie w 5 na taxowke i wychodzilo po 3z na osobe (podwuzka do ronada 15 zl) a w jedna strone szlismy z buta. Kuowalismy po kilka krat browarow a ekipa czekala juz na rondzie gdy wracalismy z piwami taxi.

Ca趾iem spoko pomys chocia szczerze m闚i帷 wol przej嗆 si z lud幟i na miasto , zawsze jest jaka przygoda... no i Harnasie z Tesco za jakie 1,80/sztuka :P

soulrebel  
Forumowy prawiczek
poszukiwacz

Do陰czy: 08 Sie 2011
Sk康: katowice

1. sobotnia "gwiazda" i g闚niane towarzystwo kt鏎e si na ni zjecha這

rozwi您anie - nie zaprasza badziewia (only rock`n`roll)

2. namioty pod scen - g逝pota, rozumiem 瞠 coniekt鏎zy lubi hardkor ale przeszkadza造

rozwi您anie - strefa wolna od namiot闚 od sceny do asfaltu.

3. je*any przystanek jezus - to wku*wia這 mnie najbardziej kiedy od rana po kilkana軼ie razy lecia enej i shakira. mia貫m ochot i嗆 i podpali ten burdel...

rozwi您anie - wypie*dala za ASP, tak coby nikomu nie przeszkadzali. je郵i kto b璠zie szuka boga to trafi

tyle ode mnie, reszta git, atmosfera cudo, ludzie ok... piwo, hmm... mo積a to by這 ola i kupi na mie軼ie, nie by這 takiej sytuacji jak w jarocinie...

Troch kultury wypowiedzi.
Poza tym czerwony kolor zarezerwowany jest dla zarz康zaj帷ych forum / A.

ferrum666  
Forumowy prawiczek

Do陰czy: 19 Lip 2011
Sk康: Opole

Oczywi軼ie dra積i帷e Prodigy...Nie m闚i-nawet lubi ich muzyke,ale nie w takim miejscu jak PW...Dresiarstwa,瞠lusi i cwaniak闚 si nazje盥瘸這 i szukali problem闚...Pami皻am np. po koncercie Helloween wracali鄉y z dziewczyn pasa瞠m i sz這 takich trzech jegomo軼i z g鏎a mi窷ni,totalnie zalanych i pochodzili do dziewczyn i zachowywali si jak sko鎍zone chamy (obejmowali,obmacywali,grozili facetom etc...)...
Druga 'skarga',to fakt kt鏎y by ju poruszony-grodzenie sobie terenu ta鄉...Nie zauwa篡貫m,瞠by ktokolwiek z punk闚,metali etc to robi...Ba-nawet niemieccy go軼ie nie u篡wali takich rzeczy.Tylko bandy dres闚.Chci瘭i鄉y si rozbi,znale幢i鄉y skrawek miejsca i musieli鄉y przesun望 jeden namiot dos這wnie kilkadziesi徠 cm za ta鄉e.Zaraz wyskoczy kole,瞠 to ich teren i nie mo瞠my na niego wchodzi,bo wpierdol,ale on na nasz mo瞠 swobodnie-oczywi軼ie nic sobie z tego nie robili鄉y i biegali鄉y po ich 'placyku'...Wesz這by tam spokojnie jeszcze ze 3-4 namioty,ale przecie oni musz mie miejsce.Do tego ich chamstwo wobec niemc闚 rozbitych niedaleko-buraki nie ukrywa造 swojego 鄉iechu pod ich adresem etc.Non stop si z nich nabijali,a ja sko鎍zy豉 si im kasa,to ruszyli z nimi pogada i si podlizywa,dostali 3 piwka,wr鏂ili do siebie i dalej si nabijali:(a mi by這 g逝pio,瞠 jestem w okolicy i jestem z polski:(

Tak wi璚 prosz - Nigdy wi璚ej zespo堯w kt鏎e 軼i庵n taki element !!!

Vorathiel  
Lubi pieprzy

Do陰czy: 13 Kwi 2011
Sk康: Nowa Huta k.Krakowa

ferrum666 napisa/a:
Druga 'skarga',to fakt kt鏎y by ju poruszony-grodzenie sobie terenu ta鄉...Nie zauwa篡貫m,瞠by ktokolwiek z punk闚,metali etc to robi...Ba-nawet niemieccy go軼ie nie u篡wali takich rzeczy.Tylko bandy dres闚

To ma這 widzia貫. By貫m juz we wtorek wieczorem, ale wszystko by這 juz ogrodzone. I to nie przez dres闚.

m20  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 20 Lip 2011
Sk康: z Internetu

Vorathiel napisa/a:
To ma這 widzia貫. By貫m juz we wtorek wieczorem, ale wszystko by這 juz ogrodzone. I to nie przez dres闚.

Ale jak jest ogrodzone, to jest mniejsze prawdopodobie雟two, 瞠 kto si b璠zie kr璚i niepotrzebny.

wojciecheu  
Rozkr璚a sie
Samotnik

Do陰czy: 02 Sie 2010
Sk康: Swarz璠z

Mnie wnerwiali:
:arrow: na熜ani Niemcy, co zachowywali si tam jak na placu zabaw albo jak dzikie zwierz皻a - trudno to chyba omin望, bo wszystko przez Prodi瘸, co dla mnie pasowa na PW jak pi窷 do nosa
:arrow: wiara pytaj帷a co chwil ka盥ego napotkanego o fajk - mo瞠 najlepszym sposobem na takich by這by noszenie naklejki zakaz palenia... zw璠zon z poci庵u albo jak opowiada mi znajomy o historii w gimnazjum - skr璚i fajk w kt鏎ej w pewnym momencie (nie na przodzie by uciec) z kawa趾iem...paznokcia by klient 篡ga po tym fajku jak kot :lol:
:arrow: THE MOST : co chwil u nas w pa豉cu przychodz帷y pacjenci z pytaniem
Cytat:
Czy macie jakie jaranie ?
:evil:
:arrow: 簑l帷y kas - w tym roku nie spotka貫m takich, gorzej by這 w Jarocinie, 瞠 jak m闚isz nie mam - to cie obrzuc wyzwiskami albo opluj i b康 tu asertywny - co mam takiemu wyg這si wyk豉d ?
Do reszty nie mam zastrze瞠 :lol: .

Dahomej  
Administrator
vel.Grze

Do陰czy: 05 Sie 2008
Sk康: Rio/Wroc豉w

m20 napisa/a:
Ale jak jest ogrodzone, to jest mniejsze prawdopodobie雟two, 瞠 kto si b璠zie kr璚i niepotrzebny.
:lol: :roll:

Bzdura. Prawdopodobie雟two jest takie samo. Ogrodzenie sprawdza si tylko w przypadku, kiedy kto stoi ca造 czas na czatach i obserwuje dooko豉 teren uprzedzaj帷 chc帷ych si rozbi, 瞠 miejsce jest zarezerwowane. Bez tego ogrodzenie jest zrywane, a potem to ju wyst瘼uje efekt domina. ;-)

ferrum666  
Forumowy prawiczek

Do陰czy: 19 Lip 2011
Sk康: Opole

Ale od kiedy wolno sobie teren grodzi??Ja rozumiem jakby kto p豉ci za pole...ale nie w przypadku,gdy pole jest za free;/;/;/

Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)

Do陰czy豉: 23 Wrz 2008
Sk康: Zielona G鏎a

No niestety trzeba si z tym liczy, 瞠 im p騧niej, tym gorzej z miejscami.
My przyjechali鄉y we wtorek, a czekali鄉y jeszcze na par namiot闚, dlatego si odgrodzili鄉y. I nie widz w tym nic z貫go. Gorzej, jak jaki cwaniak wbija mi si na ogrodzony teren w pi徠ek w nocy i nie chce wyj嗆, bo si burzy, 瞠 to nie moje pole. Niech przyjedzie par dni wcze郾iej to na pewno znajdzie miejsce i nie b璠zie musia bawi si w intruza. Po to si odgradzam, 瞠by by blisko ze znajomymi, kt鏎zy nie mog przyjecha razem ze mn.

P.S. Nie ma zakazu grodzenia :P

kizia  
Na pewno offtopuje
Lubi ser!

Do陰czy豉: 16 Sty 2011
Sk康: Koszalin

Pole si grodzi na pocz徠ku, 瞠by wszyscy znajomi, kt鏎zy przyjad dzie p騧niej, si zmie軼ili. P騧niej ca豉 ta鄉a gdzie ginie :P

Mic  
Co ju napisa

Do陰czy: 29 Mar 2011
Sk康: Z domu

Wymy郵i貫m genialny patent na rezerwacje miejsca pod namioty. Zamiast mota si z ta鄉ami, kt鏎e za chwil zrywano, powrzucali鄉y sporo chusteczek wysmarowanych pasztetem albo jakim innym d瞠mem. Ludzie raczej woleli nie ryzykowa i szukali sobie miejsca dalej :P. Podobnie robili鄉y ze 軼ie磬ami do obozu.
Co do 軼ie瞠k. W lesie bywaj z tym niez貫 problemy. Ludzie zwykle rozbijaj si gdzie popadnie i potem si dziwi, 瞠 im na namioty wpadaj. A czasami taka 軼ie磬a jest jedyn drog dostania si do obozu..

butalbital  
Co ju napisa

Do陰czy豉: 07 Cze 2010
Sk康: Bydgoszcz

Alien - dok豉dnie.

ogrodzenie to dobry pomys je瞠li przyje盥瘸sz wcze郾iej i chcesz, by rozbili si ko這 Ciebie znajomi, kt鏎zy nie mog wybra si tak wcze郾ie. koniec.

Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach

Do陰czy豉: 17 Lip 2011
Sk康: rzesz闚

kizia napisa/a:
Pole si grodzi na pocz徠ku, 瞠by wszyscy znajomi, kt鏎zy przyjad dzie p騧niej, si zmie軼ili. P騧niej ca豉 ta鄉a gdzie ginie :P

dok豉dnie my zesmy byli dzien wczesniej przed nasza paczka..a mialo nas byc ponad 20scia namiot闚, i tez zesamy odgradzali tasma zebysmy sie wszyscy obok siebie pomiescili;] ale jak oni przyjechali to juz je*a ta鄉e:) w rezultacie pare osob sie rozbilo miedzy nami ui nawet grila od nas brali i sie kielbaskami dzieli:)

kr鏊ik  
Forumowy prawiczek

Do陰czy豉: 08 Sie 2011
Sk康: Wroc豉w
Wys豉ny: 字o 10 Sie, 2011   

Ma豉 scena powinna sta tam, gdzie przystanek Jezus a Jezusy nich id na g鏎k, b璠 bli瞠j boga :)

DarthMessiah  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 05 Lis 2010
Sk康: Gniezno

Qrwa, Ja z bogiem nie mam nic wsp鏊nego bo nie jestem wierz帷y, lecz przystanek jezus w og鏊e mi nie przeszkadza. Ju 2 raz jestem rozbity bardzo blisko PJ i zawsze tam jest ciekawa zabawa :D Nawet nie jednokrotnie by貫m tam tanczy Radyjo Hello,Tunak Tunak Tun i ζke ζke :D

btw. w 2010 roku PJ non stop gra Wake Wake od rana do wieczora... W tym roku tylko czasami grali. W por闚naniu do 2010 to praktycznie w og鏊e nie grali muzyki tylko jakie pierdo造 i spotkania by造.

evildevil1993  
Forumowy prawiczek
Kotek/Czarnuch ;D

Do陰czy: 10 Sie 2011
Sk康: Wyrzysk/υb瞠nica

Ja mam pomys co do kradzie篡. przy wej軼iu do namiotu zrobi syf, 瞠by nie chcia這 im sie przedziera przez to, lub namioty ustawi blisko siebie, 瞠by wej軼ia by造 naprzeciw siebie i by這 ci篹ko wejs. Mo積a te troche prezerwatyw przed wej軼iem pororzuca. Zdecydowanie odstrasza intruz闚, a najlepszy jest krzyk jak kto wdepnie ;D
Rok temu w przedsionku zostawi貫m buty kt鏎e mia貫m do sportu. Ju troche przyma貫 adidasy na hale. Zobaczyli 3 paski to wlecieli do namiotu i mi podpierdzielili nawet szczoteczke do z瑿闚 ;|

KAT  
Forumowy prawiczek
Bimbrownik

Do陰czy: 08 Sie 2011
Sk康: Nysa

Jak przepcha si przez t逝m podczas Prodigy? Ja robi貫m to tak " Uwaga rzygam rzygam ! " jak si ludzie odsuwali :D Widocznie podzia豉這.

m20  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 20 Lip 2011
Sk康: z Internetu

:arrow: drechy - schodzi z drogi. Za moment i tak nie b璠ziesz o nich pami皻a.
:arrow: toiki - rano najlepiej chodzi ko這 sceny, w czasie koncert闚- ko這 umywalek
:arrow: umywalki - nie czekamy tu przy tych pierwszych tylko idziemy gdzie g喚biej, miejsce na pewno b璠zie, jak nie teraz to za moment
:arrow: kradzie瞠 - namioty blisko siebie w k馧eczku, najlepiej plandeka, okopy i warty. Nie 瘸rtuj. :lol:
:arrow: 簑lernia - ''sorry ale mam ostatnie piwo/ szlug, serio''

transnonain  
Forumowy prawiczek

Do陰czy豉: 13 Lip 2011
Sk康: Pozna
Wys豉ny: Czw 11 Sie, 2011   

Je郵i chodzi o kradzie瞠, to jecha samochodem, pierwszy raz pojecha豉m i 瘸l mi drogi poci庵iem, co te jest niezapomnian imprez i do tego powiedzmy okradn mnie i mam to w dupie, ale je郵i co by si sta這 z autem to ju nie jest 鄉ieszne! Ale i tak by這 niesamowicie wygodnie, spa造鄉y w aucie, wcale tak nie grza這 jak w namiocie, mog造鄉y wzi望 baniaki wody, wybudowa ogrodzenie, gdzie si my造鄉y spokojnie bez wstydu. Za rok chc jecha autem r闚nie! Wiem jednak, 瞠 oczywi軼ie nie ka盥y mo瞠, to z takich moich rad to nawet je郵i jedzie si samemu lub we dw鎩k jak ja z siostr to postara si z kim rozbi, do陰czy do jakiej grupy. Laska obok nas pozna豉 ludzi przez internet i razem si wszyscy rozbili鄉y, to by這 niesamowicie bezpieczne, bo zawsze kto sw鎩 si kr璚i.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo磧iwo軼i zmiany post闚 lub pisania odpowiedzi
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz 軼i庵a za陰cznik闚 na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: