Tak by³o
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Nastêpny temat
wspania³e pomys³y aby omin±æ to co Was denerwowa³o na PW:)
Autor Wiadomo¶æ
kasiam  
Forumowy prawiczek

Do³±czy³a: 15 Sie 2011
Posty: 9
Sk±d: legnica
Wys³any: Pon 15 Sie, 2011   robiê co chcê

Biorê rolkê worków na ¶mieci i gdy widzê syfiarzy dajê im " widzê, ¿e nie macie worków na ¶mieci". Koszt : mniej ni¿ puszka piwa. Wieszam 3 worki: na puszki, na plastik i na zwyk³e ¶mieci. Parê lat temu , gdy mia³am miejsce w baga¿niku wywozi³am ¶mieci , bo mnie o to prosi³ patrol. Teraz mieszkam za wiosk± wiêc je zostawiam w workach. B³agam nie piszcie s³ów: powinni zabroniæ, powinni nakazaæ np. zaznaczania ta¶m±. Wedr± siê w to wszystko urzêdnicy.Marz± o tym by co¶ nakazaæ Owsiakowi .Pañstwo urzêdnicze stoi na naszym progu: tam nie ma przyjazni, mi³o¶ci i wolno¶ci. My, Wy tworzymy atmosferê. Woodstock taki ma byæ. Uwa¿am , ¿e jad±c na wood musimy my¶leæ: zero roszczeñ, ale z siebie dam jak najwiêcej, przecie¿ ka¿dy ma wiêksz± rado¶æ z dawania ni¿ brania, a jak dostaniesz co¶ frico to latasz 5 godzin pod niebem. Tak jak wy egzystujê w tych ¶mieciach , smrodach, w¶ród namolnych ludzi, ale marzê o tym ka¿dego dnia i chocia¿ je¿d¿ê od paru lat, co dzieñ rano walê g³ow± w ¶cianê; dlaczego tak pó¼no zaczê³am je¼dziæ. Tak naprawdê martwi± mnie z³odzieje i zespo³y typu prodigi. Zgadzam siê z wiêkszo¶ci±, prodigi to z³y pomys³, nie spotka³am siê z agresj± ale wci±¿ by³am ofukiwana, co siê zdarzy³o pierwszy raz na woodzie. Z³odzieji te¿ mo¿e by by³o mniej gdyby koncerty by³y bardziej wood. Lidl jest super pomys³em, ale tubylcy na pewno odczuli mniejsze utargi , a od ich przychylno¶ci zale¿y lokalizacja. Tak naprawdê to mnie to wszystko ¶rednio obchodzi, jestem od was dwa razy starsza, o nic nie mam pretensji, bêdê pi³a siu¶ki w wiosce piwnêj, zaliczê najbardziêj obrzydliwe toje, zjem co bêdzie, umyjê siê jak bêdzie deszcz, odlecê w muzyce, któr± kocham i takiej której nie rozumiem, a gdy bêdê stara posune na wood z balkonikiem: je¿eli to nie prawda dobijcie mnie teraz.
 
 
soulrebel  
Forumowy prawiczek
poszukiwacz

Wiek: 43
Do³±czy³: 08 Sie 2011
Posty: 7
Sk±d: katowice
Wys³any: Pon 15 Sie, 2011   

kasiam - od dzisiaj jeste¶ moj± idolk± :mrgreen:
 
 
rus_one  
Co¶ ju¿ napisa³

Do³±czy³: 10 Sie 2011
Posty: 71
Sk±d: K-n
Wys³any: Wto 16 Sie, 2011   

kasiam, tubylcom to nie przeszkadza³o specjalnie (lidl). I tak wszyscy mieli tony piwa w sklepach, reszta jak zawsze. Jako tubylec mówiê- oby Woodstock nigdy nie zmieni³ lokalizacji!
 
 
kasiam  
Forumowy prawiczek

Do³±czy³a: 15 Sie 2011
Posty: 9
Sk±d: legnica
  Wys³any: Wto 16 Sie, 2011   

rus_one masz racjê i oby. Przypomnia³y mi sie narzekania jakiej¶ tubylczej starszyzny, w zesz³ym roku w wiosce piwnej. Co¶ tam marudzili o s³abych zarobkach na prysznicach. Ale poniewa¿ wygl±dali jakby ca³e ¿ycie zajmowali siê g³ównie marudzeniem to nie s³ucha³am.
To co soulrebel woreczkowa agitacja ? ;-) 2 worki wiêcej ka¿dy :-D , a wszystko inne niech bêdzie jak jest
 
 
Rodrigo  
Forumowy prawiczek
i tak wszyscy umrzemy

Wiek: 32
Do³±czy³: 21 Sty 2011
Posty: 26
Sk±d: Jaworzno
Wys³any: Czw 18 Sie, 2011   

Je¶li chodzi o denerwuj±ce rzeczy to w tym roku nie wypada nie wspomnieæ o poci±gach, szczególnie powrotnych. ; ) Wiadomo, ¿e w takim t³oku mo¿e byæ miejsce na integracjê i pozytywne relacje miêdzyludzkie ( w koñcu to poci±g woodstockowy ) ale na d³u¿sz± metê podró¿ w formie zapuszkowanej sardynki jest, przynajmniej dla mnie, uci±¿liwa. Pierwszym rozwi±zaniem, które naturalnie siê nasuwa, jest samochód, jednak nie wszyscy s± zmotoryzowani, wiêc zwracam siê z pytaniem, czy dobrym pomys³em jest pozostanie na polu namiotowym przez 1, mo¿e 2 dni po festiwalu by potem jechaæ w lepszych warunkach? Jak wtedy wygl±da ¿ycie na polu i czy faktycznie poci±gi s± pó¼niej mniej ob³o¿one?
 
 
Cru  
Lubi pieprzyæ
Asia


Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: Czw 18 Sie, 2011   

Rok temu jecha³am poci±giem ko³o 18 do Szczecina. W sumie by³ luz na:
polu woodstockowym
drogach i chodnikach
w mie¶cie
na dworcu
w poci±gu
:d

Wiêc za rok wracam trochê pó¼niej, ale te¿ nie za pó¼no. My¶lê, ¿e tak 15-17 jest dobrze.
 
 
m20  
Rozkrêca sie

Wiek: 33
Do³±czy³: 20 Lip 2011
Posty: 169
Sk±d: z Internetu
Wys³any: Pi± 19 Sie, 2011   

Rodrigo napisa³/a:
. Pierwszym rozwi±zaniem, które naturalnie siê nasuwa, jest samochód, jednak nie wszyscy s± zmotoryzowani

Gdyby nie fakt, ¿e znajomi za³atwili transport, to pewnie bym w tym roku nie jecha³. :-|

Rodrigo napisa³/a:
zwracam siê z pytaniem, czy dobrym pomys³em jest pozostanie na polu namiotowym przez 1, mo¿e 2 dni po festiwalu by potem jechaæ w lepszych warunkach? Jak wtedy wygl±da ¿ycie na polu i czy faktycznie poci±gi s± pó¼niej mniej ob³o¿one?

Pod³±czam siê do pytania. Kiedy zwijaj± toie? :mrgreen: Osobi¶cie wydaje mi siê, ¿e 2/3 dni po woodzie jeszcze dzia³aj± toie i krany, w koñcu Owsiak sam apelowa³ ¿eby wyje¿d¿ali tylko Ci, co musz±.
Perspektywa spêdzenia d³u¿szego czasu na woodzie jest zachêcaj±ca, nawet po tygodniu spartañskich warunków. 8-)
 
 
Cru  
Lubi pieprzyæ
Asia


Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: Pi± 19 Sie, 2011   

Rok temu rozkrêcali ju¿ nastêpnego dnia (poniedzia³ek). Tzn. zwijali krany, pryszniców nie by³o, poma³u wywozili toje. Nie wiem jak w tym roku.
 
 
vin  
Zakurwim dêsa ?


Wiek: 34
Do³±czy³a: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Sk±d: Piernikowo
Wys³any: Pi± 19 Sie, 2011   

Cru napisa³/a:
My¶lê, ¿e tak 15-17 jest dobrze.



Ja w tym roku wraca³am o tej porze i wcale dobrze nie by³o, próbowali¶my siê dostaæ do Poznania i dopiero wej¶cie do 3 poci±gu jad±cego przez Poznañ by³o mo¿liwe. W zesz³ym roku mia³am poci±g oko³o 4 nad ranem do Torunia i wtedy to mogê powiedzieæ, ¿e by³ luz.
 
 
 
DeadHolly  
Forumowy prawiczek
cycków nie bêdzie!


Wiek: 30
Do³±czy³a: 18 Lip 2011
Posty: 10
Sk±d: Pi³a
Wys³any: Pi± 19 Sie, 2011   

ja wraca³am o 18 i by³ luz.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group