Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Policja
Autor Wiadomość
Maximus99999  
Forumowy prawiczek
Żyje po to by napiepszać POGO!!!


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Warka
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011   

Pamiętam ze przed koncertem Airborne staliśmy niedaleko sceny i jakiś gościu zasłabł czy coś a za chwile przyleciało z 15 niebieskich by mu chyba wpieprzyć. To są psychole.
 
 
 
najshend  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: WLKP
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

Zgodzę się, trzeba napisać do Jurka w tej sprawie. Niebiescy nie dosyć że na mordach mają wypisane "zaraz ci wpierdolę" to niestety zdarzają się przypadki że działają zbyt impulsywnie. Mnie osobiscie to nie dotyczy, ale slyszalem o paru niemiłych przypadkach. Niech Jurek robi im testy psychologiczne przed woodstockiem, gwarantuje że połowa tych pustych łbów odpadnie w przedbiegach ;)
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

Ja nie bardzo wiem o co chodzi z tymi niebieskimi...
Jeszcze ANI RAZU (na Woodstock jeżdżę od 2003 roku) nie widziałam niebieskich, ani ŻADNEJ akcji z ich udziałem.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

Harry widział jak dwóch kolesi sobie pogowało pod sceną, przylecieli niebiescy i dostali wpierdziel. Myśleli, że się biją
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

@Alien: nie widziałaś? Obok sceny i na samej scenie są ich dziesiątki.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 29 Sie, 2011   

Ja patrzyłam na wokalistów i ludzi z zespołów, a nie wyszukiwałam niebieskich po bokach ;-)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 29 Sie, 2011   

Ci "niebiescy" to zawodowi ochroniarze,a nie policja. A,że ochroniarze nie odróżniają pogo od bójki. Hmmm...ja tez mam z tym problem,tym bardziej,że wiem,że wykorzystuje się pogo do zrobienia krzywdy komuś nielubianemu. :-P
 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Wto 30 Sie, 2011   

Niebiescy mnie też irytowali. Bawiłem się z siostrą w tłumie i oni szli jakiemuś kolesiowi zabrać gitarę. Jak przechodzili przez tłum to wszystkich odpychali nie patrząc czy to drobna dziewczyna (moją siostrę tak właśnie potraktowali) czy ktoś starszy...
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

A ja tam wogole policji nie postkalem na pw.... dopiero jak wracalem... i choc powiem ze nie jestem przyjaznie nastawiony do policji to na przystanku wogole nie mam do nich zastrzezen!! I PAMIETAJCE MUSICIE BYC TWARDZI JAK CHKEB Z BIEDRONKI!! POZDRO OD ROMANA
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 31 Lip, 2012   

Niez napisał/a:
Ci "niebiescy" to zawodowi ochroniarze,a nie policja. A,że ochroniarze nie odróżniają pogo od bójki. Hmmm...ja tez mam z tym problem,tym bardziej,że wiem,że wykorzystuje się pogo do zrobienia krzywdy komuś nielubianemu. :-P


Koleżanko to bardzo proste :)

Bójka różni się od pogo tym, że z reguły po 2-3 minutach ktoś leży na glebie i albo go znajomi zbierają albo leży nadal :)

W bójce chodzi o to by kogoś uwalić na glebe po prostu :) Celuje sie w twarz i okolice podatne na ból... tak tym to sie różni od pogo normalnie ameryke odkryłem :)

krew leci... np ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group