Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Policja
Autor Wiadomość
Wojmir  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Haha nie wiedziałem ze taki sławy sie stane:)

tylko że to nie temat o Twojej sławie więc koniec o tym. / voo
 
 
Intria  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Na samym Woodstocku z policją specjalnie się nie spotykałam, ale w drodze...
Miałam szczęście jechać tym pociągiem, w którymi mądry człowiek przywalił głową w słup. Stoimy, stoimy. Do policjantów wychodzi inny człowiek i pyta, kiedy będziemy jechać. Policjant odparł mu coś w stylu, że ów może wcale nie dojechać. Tamten coś odpowiedział, nie chciał podać swojego nazwiska, zanim nie pozna nazwiska policjanta. Policjant, miast podać swoje dane, zakuł gościa w kajdanki. Kazał też zabrać z pociągu jego rzeczy... Nie wiem, jak sytuacja się zakończyła, ale gość nic policjantom nie zrobił. A już na pewno nie było podstaw by go zakuć.
 
 
 
Monsieur  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Ja jak zwykle nie miałem problemów z Policją. Powiem nawet więcej, byli bardzo pomocni, pytałem parę razy o drogę, na koniec o alkomat... Byli też bardzo cierpliwi, bo na odzywek w ich kierunku było sporo w tłumie.

Na samym polu PW ich nie spotkałem ani razu, chyba. Nie rzucali mi się w oczy w każdym razie.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Policji to lepiej unikać jak kiboli albo nazoli! Nie zaczepiać, nie marudzić!
 
 
 
Kolovrat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Czesto-chowaaaa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Policja działała sprawnie i spokojnie z tego co zauważyłem. Nie podobał mi sie brak szacunku do Policji ze strony niektórych woodstockowiczów, czego sie spodziewają ze jak bedą ich wyzywac i pyskowac to ich pogłaszcą za to po główce? Ja na miejscu policjanta tez bym takiego delikwenta zawinął. Działali naprawde dobrze, pilnowali dróg zeby zaden woodstockowicz nie wylazł na droge nawalony i zeby go auto nie trzepnęło. A ci co tak besztali policje to jacys oderwani od rzeczywistości ludzie.
 
 
chemicalnature  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

Umundurowanej policji (oprocz kilku radiowozow) nie widzialem w ogole. Widzialem za to "tajniakow", niestety nie wiem czy policyjnych czy z ochrony. Dawali sie troche za latwo prowokowac, ale nie robili rabanu i za to im chwala :)
 
 
Layne  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 16
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Mam wrażenie (może mylne), że policji było dużo więcej niż rok temu. W sobotę zrozumiałem jednak czemu. Ba byłem nawet za to wdzięczny. Po Kostrzynie spacerowałem z piwem, mandatu nie dostałem, ale starałem się raczej trzymać poza zasięgiem wzroku niebieskich.
 
 
AlterEgo  
Forumowy prawiczek
Mateusz


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Póki wszystko się dzieje zgodnie z prawem, to nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy niebieskich, czy policji. Do tego spotkałem się wiele razy z ich wyrozumiałością, chociaż nie osobiście.
 
 
 
kwiat_groszku  
Forumowy prawiczek
;)


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Dobrze działali :) Ktoś musiał choć trochę ogarniać tylu nieświadomych ludzi.
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Byłam świadkiem bardzo nie przyjemnej sytuacji z policją...
Tuż przy wejściu na festiwal (gdzie siedziałam) szła para, w pewnym momencie dziewczyna powiedziała, że słabo się czuje. Usiedli z boku, kawałek ode mnie, dziewczyna wtuliła się w chłopaka i nagle straciła przytomność. Ludzie jak to na Woodzie podbiegli, chcieli pomóc, jakiś chłopak podbiegł do policjanta i prosił o pomoc, na co odparł, że teraz nie może. Po chwili podbiegłam do tego samego policjanta i powiedziałam, że tam dziewczyna straciła przytomność i niech się tym zajmie w końcu to służba porządkowa. Na co mnie odepchnął i powiedział, żebym go więcej nie denerwowała :roll: po chwili jednak zajął się nią Patrol Medyczny i to na szczęście tylko odwodnienie, ale zachowanie policjanta mną wstrząsnęło... :shock:
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

W tamtym roku podchodzi do nas policjant w kostrzynie nad stawem z papierosem w ustach i mówi
- Wiecie że tu nie można palić?
My na to ze szlugami w ustach i otwartym alko odpowiadamy
- wiemy
- a ile jest kawałów o policjantach ?
- ani jednego wszystko to prawda!
- nie jest jeden !
Jaki?
-policjant idzie i mysli!
-hahaha
- hej prosze was dajcie mi z 2 dowody bym mogł kogos spisac by nie było ze nic nie robie! Błagam!
-ok! trzymaj!
po czym nas spisał życzył miłego dnia i znikną z pola widzenia:)
wiec jezeli o mnie chodzi to dla mnie policja na woodsie jest jak najbardziej ok :lol:
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011   

A ja miałem nieprzyjemną sytuacje z niebieskimi ;p


Mój ziomek zawiesił hamak na drzewie wysoko więlki dąb na szczycie góry za kriszną niedaleko toy toy ;p Przyszli niebiescy kazali mu zejść jak powiedzieli tak zrobił, na dole go za szmaty i ciągną gdzieś ze sobą dużo ludzi przy tym było praktycznie całe nasze obozowisko i przechodnie około 40 osób ich było z 10 max no to wszyscy na nich zrobili kordon i ziomek w środku to wszyscy napierali i krzyczeli "zostaw go" osrali sie i go puścili
W dodtaku strasznie agresywni byli faceta bez ręki niebieski uderzył ;/
 
 
Maximus99999  
Forumowy prawiczek
Żyje po to by napiepszać POGO!!!


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Warka
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011   

Pamiętam ze przed koncertem Airborne staliśmy niedaleko sceny i jakiś gościu zasłabł czy coś a za chwile przyleciało z 15 niebieskich by mu chyba wpieprzyć. To są psychole.
 
 
 
najshend  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: WLKP
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

Zgodzę się, trzeba napisać do Jurka w tej sprawie. Niebiescy nie dosyć że na mordach mają wypisane "zaraz ci wpierdolę" to niestety zdarzają się przypadki że działają zbyt impulsywnie. Mnie osobiscie to nie dotyczy, ale slyszalem o paru niemiłych przypadkach. Niech Jurek robi im testy psychologiczne przed woodstockiem, gwarantuje że połowa tych pustych łbów odpadnie w przedbiegach ;)
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

Ja nie bardzo wiem o co chodzi z tymi niebieskimi...
Jeszcze ANI RAZU (na Woodstock jeżdżę od 2003 roku) nie widziałam niebieskich, ani ŻADNEJ akcji z ich udziałem.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

Harry widział jak dwóch kolesi sobie pogowało pod sceną, przylecieli niebiescy i dostali wpierdziel. Myśleli, że się biją
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

@Alien: nie widziałaś? Obok sceny i na samej scenie są ich dziesiątki.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 29 Sie, 2011   

Ja patrzyłam na wokalistów i ludzi z zespołów, a nie wyszukiwałam niebieskich po bokach ;-)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 29 Sie, 2011   

Ci "niebiescy" to zawodowi ochroniarze,a nie policja. A,że ochroniarze nie odróżniają pogo od bójki. Hmmm...ja tez mam z tym problem,tym bardziej,że wiem,że wykorzystuje się pogo do zrobienia krzywdy komuś nielubianemu. :-P
 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Wto 30 Sie, 2011   

Niebiescy mnie też irytowali. Bawiłem się z siostrą w tłumie i oni szli jakiemuś kolesiowi zabrać gitarę. Jak przechodzili przez tłum to wszystkich odpychali nie patrząc czy to drobna dziewczyna (moją siostrę tak właśnie potraktowali) czy ktoś starszy...
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

A ja tam wogole policji nie postkalem na pw.... dopiero jak wracalem... i choc powiem ze nie jestem przyjaznie nastawiony do policji to na przystanku wogole nie mam do nich zastrzezen!! I PAMIETAJCE MUSICIE BYC TWARDZI JAK CHKEB Z BIEDRONKI!! POZDRO OD ROMANA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime