Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy koncert - Duża Scena

Koncert której kapeli najbardziej Ci się podobał ?
Plateau "Projekt Grechuta"
1%
 1%  [ 11 ]
Chilli
0%
 0%  [ 1 ]
Materia
1%
 1%  [ 13 ]
Raggafaya
4%
 4%  [ 38 ]
Kumka Olik
0%
 0%  [ 3 ]
Donots
0%
 0%  [ 5 ]
Heaven Shall Burn
5%
 5%  [ 50 ]
Zebrahead
4%
 4%  [ 40 ]
H-Blockx
0%
 0%  [ 6 ]
Skindred
6%
 6%  [ 54 ]
Luxtorpeda
5%
 5%  [ 51 ]
Piotr Bukartyk
0%
 0%  [ 7 ]
Apteka
0%
 0%  [ 7 ]
Jahcoustix & Yard Vibes Crew
1%
 1%  [ 11 ]
Kontrust
5%
 5%  [ 50 ]
Helloween
14%
 14%  [ 123 ]
Riverside
2%
 2%  [ 24 ]
"Przystanek Republika"
3%
 3%  [ 31 ]
Dog Eat Dog
2%
 2%  [ 23 ]
Arka Noego
6%
 6%  [ 55 ]
BlackJack
0%
 0%  [ 1 ]
Buldog
1%
 1%  [ 14 ]
Airbourne
12%
 12%  [ 109 ]
Gentleman & The Evolution
5%
 5%  [ 46 ]
Łąki Łan
5%
 5%  [ 51 ]
The Prodigy
2%
 2%  [ 26 ]
Enej
3%
 3%  [ 28 ]
Głosowań: 389
Wszystkich Głosów: 878

Autor Wiadomość
mkippek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: zabrze
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

DOG eat DOG
chociaż na pierwszym kawałku straciłem aparat i tak było extra bo wróciłem z ręcznikiem JC.

Dobry skindread, h blockx, pamiętam jeszcze ragafaya też fajnie.
Niestety sobotę spędziłem w namiocie na leczeniu się także widziałem dopiero Łąki Łan.
 
 
chleb(u)  
Forumowy prawiczek
chleb(u)


Wiek: 31
Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Skindred, Łąki Łan, Kontrust, Prodigy
 
 
 
Młody  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Elbląg
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

:arrow: Helloween - po prostu zniszczyli wszystko, wstępy przy "Are you metal?" lub "If I could fly" myślałem, że sprawią iż dosłownie odlecę.. Niezwykły koncert, do tego ta ich radość z każdego utworu, mistrzostwo świata
:arrow: Buldog - nie wiem czy nawet nie lepiej z takiego obrotu sprawy, że to teraz Tomek Kłaptocz zastąpił Kazika, jednocześnie odnajdując się w zespole lepiej niż swoim poprzednim. Ta jego energia jak od niego bije, koszula, mokasyny i wszystko jasne :)
:arrow: Skindred - świetna energia, klimat. Zdziwiony przede wszystkim tak małą ilością ludzi, ale właściwie i mi wiele nie zabrakło by na nich nie pójść, pierwszy dzień, więc trzeba było jakoś przywitać ten Woodstock, niektórzy może za mocno "chcieli" :)

Do tego dodałbym jeszcze na pewno Airbourne, którzy również niezwykle mi się podobali i HSB za niezwykły rozpierdol
 
 
Karo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Kontrust! Jak dla mnie najlepszy koncert. Być może dlatego że kocham ich muzyke:D Zdecydowanie na nich bawiłam się najlepiej. Dali czadu. O!
 
 
bloodysabbath  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 23 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Police
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

1.Airbourne - Uwielbiam ich, a na scenie pokazali jeszcze więcej niż się spodziewałam.
2.Helloween
3.Heaven Shall Burn
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Najbardziej zależało mi na
Kontrust
Airbourne
Halloween
i niestety na żadnym z tych koncertów nie byłem, zmęczenie dało góre i wolałem sączyć browara
Co roku obiecuje sobie ,że będę sie starał spędzić jak najwięcej czasu pod sceną jednak fizycznie nie daje rady
Za to koncert Dog Eat Dog Łąki Łan i Skindread był Mega.
Bączek dla Halloween!!
 
 
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Heaven Shall Burn
Helloween
Airbourne

I witam wszystkich i dziękuje za 3 przepiekne dni !! \,,/
 
 
HellOnHeels  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Kontrust znam ijak zawsze dali czadu ale!... nie znałam luxtorpedy i musze przyznać że urwało mi jajca :D Mega się na nich bawiłam.
 
 
korror  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno!

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Zebrahead dlaczego ? Ponieważ poznałem parę ich kawałków przed woodem, a to co zrobili na woodzie przeszło moje oczekiwania. Zakochałem się w nich :)
 
 
Jimmy94  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Wg mnie najlepszy koncert dał Helloween widać było że grają z serca, świetny koncert Heaven Shall Burn ale to raczej ze względu na to co działo się pod sceną, no i Gentleman który wprowadził świetny klimat. Ogólnie poziom Woodstocku był niesamowice wysoki ciężko było wybrać koncerty na których trzeba być bo pzecież nie na wszystko starcza sił. Nie spodziewałem sie że będę sie tak świetnie bawił na Arce Noego wg mnie przebili Prodigy 10000 razy
 
 
sygin  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 36
Skąd: Siedlce/Białystok
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Helloween, bo byli najlepsi, Heaven Shall Burn oraz Airbourne, ich koncetry były wspaniałe. Bardzo podobał mi się też koncert Materii.
 
 
 
ygdrasil  
Forumowy prawiczek
Krasnoludzki Inżynier

Wiek: 36
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Olesno
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

A moim zdaniem Arka Noego! :D Bo wiele było świetnych kapel, jak Heaven Shall Burn, Halloween, Gentleman itd. ale jak zobaczyłem, że na Arce Noego bawią się przedstawiciele każdej grupy wiekowej i fani każdej kapeli, po prostu nie mogę twierdzić inaczej. Arka Noego wygrywa!
 
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Przyznam szczerze, że do tej pory nie słuchałam ani Helloween ani Airbourne. Ba! O istnieniu tego drugiego nawet nie miałam pojęcia :P Ale trzeba przyznać, że właśnie na tych dwóch koncertach bawiłam się najlepiej. Po zespołach widać było, że grają dla nas, bawią się tą muzyką ; )

Oj, nie zapomnijmy jeszcze o Arce Noego, bo i oni dali czadu! -do tego zakochałam się w małym gitarzyście *.* :D Z którym z resztą później minęłam się na polu.
 
 
zula  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Mi najbardziej podobał się koncert Skindred. Uwielbiam ich piosenki ! Podobała mi się też bardzo energia, którą zarażali publiczność i właśnie ciągły kontakt z nami :->
No i Łąki Łan też było super, świetnie się bawiłam pod sceną; oby pojawiło się DVD z tego koncertu :-)
 
 
 
Larry  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Bez bicia przyznaję się, że na zbyt wielu koncertach nie byłem - ale z tych co tak to największe wrażenie na mnie Kontrust zrobił. Baaardzo fajnie zagrali, a "Bomba" na sam koniec to było mistrzostwo :-D
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

zula napisał/a:
No i Łąki Łan też było super, świetnie się bawiłam pod sceną; oby pojawiło się DVD z tego koncertu :-)

Właśnie po to przyjechali drugi raz z rzędu :)
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

kizia napisał/a:
Jaka chora akcja z bisem?

Jurek również potem prosił o dalsze granie, a szanowny pajac pan manager orzekł że to już koniec i grania dalej nie będzie i Jurek o tym też na forum powiedział używając nawet wulgaryzmów :-P
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

jak to było z Airbourne gdzie on weszedł na te rusztowanie??
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Witam wszystkich :) Nowy jestem:P

Najlepsze koncerty tegorocznego Woodstocku?
Bardzo ciężko mi się wybierało ale postawiłem na Skindred, Projekt Grechuta i Luxtorpedę.

Skindredów zawsze chciałem usłyszeć na żywo i się w ogóle na nich nie zawiodłem :) niesamowita energia.

Projekt Grechuta to dla mnie idealny zespół na rozpoczęcie festiwalu. Cudowna muzyka:) No i tekstem "Oprócz błękitnego nieba nic nam dzisiaj nie potrzeba" wyśpiewaliśmy sobie wspaniałą pogodę:D

Luxtorpeda? Świetny koncert. Również niesamowita energia :)

Ogólnie ciężko mi było wybrać bo zespoły były niesamowite (oprócz Prodidżów). Żałuję tylko, że ze zmęczenia zasnąłem na Łąki Łan ;( Dlaczego nie spałem na supporcie:(
 
 
SomalijskiPirat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: KnO
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

Hmm.. trudny wybór. Poszło na Skindred, Heaven Shall Burn i Helloween. Czemu? Wyszalałem się jak głupi :-P

Helloween znam od dawna więc nie mógłbym sobie odpuścić, a Skindred i HSB bardzo trafiły w mój gust. Świetnie grał również Airbourne i Przystanek Republika, jednak nie było mi dane obejrzeć ich w całości.

Uważam podobnie jak autor poprzedniego postu, że wszystkie koncerty, no może z jednym małym wyjątkiem ;) były warte uwagi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group