Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy koncert - Duża Scena

Koncert której kapeli najbardziej Ci się podobał ?
Plateau "Projekt Grechuta"
1%
 1%  [ 11 ]
Chilli
0%
 0%  [ 1 ]
Materia
1%
 1%  [ 13 ]
Raggafaya
4%
 4%  [ 38 ]
Kumka Olik
0%
 0%  [ 3 ]
Donots
0%
 0%  [ 5 ]
Heaven Shall Burn
5%
 5%  [ 50 ]
Zebrahead
4%
 4%  [ 40 ]
H-Blockx
0%
 0%  [ 6 ]
Skindred
6%
 6%  [ 54 ]
Luxtorpeda
5%
 5%  [ 51 ]
Piotr Bukartyk
0%
 0%  [ 7 ]
Apteka
0%
 0%  [ 7 ]
Jahcoustix & Yard Vibes Crew
1%
 1%  [ 11 ]
Kontrust
5%
 5%  [ 50 ]
Helloween
14%
 14%  [ 123 ]
Riverside
2%
 2%  [ 24 ]
"Przystanek Republika"
3%
 3%  [ 31 ]
Dog Eat Dog
2%
 2%  [ 23 ]
Arka Noego
6%
 6%  [ 55 ]
BlackJack
0%
 0%  [ 1 ]
Buldog
1%
 1%  [ 14 ]
Airbourne
12%
 12%  [ 109 ]
Gentleman & The Evolution
5%
 5%  [ 46 ]
Łąki Łan
5%
 5%  [ 51 ]
The Prodigy
2%
 2%  [ 26 ]
Enej
3%
 3%  [ 28 ]
Głosowań: 389
Wszystkich Głosów: 878

Autor Wiadomość
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

no to już wiadomo, kto będzie walczył ostro o złotego bąka.

Helloween i Airbourne
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

fakt

mnie dodatkowo wrył w ziemie Dog eat Dog świetna kapela szkoda ze tak późno zaczeli i wiekszosc ludzi poległa. Bardzo mi sie podobalo podejście wokalisty do publiki i muzyka mimo ze byłem troche zmęczony dostałem niezłego kopa i stałem z viperą pod namiotami i skakalismy oraz robilismy wszystko o co prosił wokalista
 
 
 
Maximus99999  
Forumowy prawiczek
Żyje po to by napiepszać POGO!!!


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Warka
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

To mylą pojęcia. Podczas Moshu nikt ci nie pomaga wstać z gleby a jeszcze cie dobijają glanem, gadałem z Niemcem na Woodzie to takie coś jest u nich.
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

ja z koleżanka przed koncertem Dog Eat Dog poszliśmy do namiotu i położyliśmy się... Potem tylko słuchaliśmy zza przystanku jezus jak śpiewają.... Nagle grają Who's The King i się tak wqrwilem, że skończyłem browara i odrazu po piosence w kimono....

Nadal jestem wqrwiony, że przegapiłem ten koncert tak samo jak Helloween... Tylko że na Helloween zaciągneli mnie do wioski piwnej.
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Skindred - świetny zespól, dali super koncert, bardzo dobrze porozumiewali się z publiką,
Materia - nigdy wcześniej nie słyszałem tego zespołu, bardzo mi się spodobali, zagrali naprawdę bardzo dobrze, życzę im jak najlepiej i dużo sukcesów.
Zebrahed - kompletnie nie moje klimaty. Na koncert zaciągnął mnie przyjaciel. Bardzo pozytywny koncert i zabawa z publiką. "Cipka" : )
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Helloween, Airbourne i ew. Luxtorpeda.
Helloween jak dla mnie najlepszy z najlepszych koncertów całego PW. Przez ich koncert mam "Owsiakową chrypkę".
Na 3/4 Airbourne walczyłem o życie w wiosce piwnej i to co tam widziałem było chyba ciekawsze niż koncert... Tłumy osób, rzucających się na piwo, burdel, dezorganizacja, ludzie śpiewający "No way but the Hard Way", itd. No, ale to co widziałem z bliska i tak daje im drugie miejsce pod względem zajebistości koncertowej.
Dodatkowo Luxtorpeda i Kontrust.
 
 
Broda  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 37
Skąd: Szczecin/Poznań
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

:arrow: Riverside - za magię i komentarze Mariusza, np. "jesteśmy wniebowzięci, chyba po raz pierwszy kapela grająca rock progresywny daje koncert dla publiczności większej niż 100 osób" :mrgreen:

:arrow: Heaven Shall Burn - gardło mam zdarte do dzisiaj od wykrzykiwania tekstów. Jedyne czego mi brakowało to "Armia".

:arrow: Raggafaya - dawno tak się nie wyskakałem jak na tym koncercie. Jedyne co mnie raziło to fakt, że tekst co trzeciej piosenki był o jaraniu zioła...
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Jahcoustix & Yard Vibes Crew, za chilloucik, taniec i piwko pod sceną w promieniach słońca. 8-)
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Kurdee ;/ Ja byłam w sumie tylko na trzech koncertach... I jeden nie dawał mi spać w czwartek xD Jakieś nieciekawe wrzaski :pp

Pierwszy na jakim byłam to Kumka Olik (na scenę dotarłam chyba w połowie, bo wokalista był już ostro spocony :D), w miarę mi się podobało...

Drugi to Przystanek Republika kiedy śpiewali ich goście m. in. Tytus (czy jak mu tam), Makowiecki i Kowalska. Podobało mi się baaardzo :)

Trzeci to of course The Pordigy, spod bungee przepchnęłam się trochę do przodu i było epicko! :D Ale byłam na nich też jakoś od połowy... ;/

Najbardziej żałuję przegapienia Lux Torpedy, bo naprawdę się nimi zajarałam przez Esce Rock :(
 
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Helloween, airbourne i hsb. Bo kurwa dali czadu! Czwarta była by materia
 
 
 
nefertiti  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

proste że HELLOWEEN!!!!!!!
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Jeszcze słyszałam kawałek Arki pod Toiem :P
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

!. Bezapelacyjnie Dog Eat Dog, było po nich widać, że bawią się tak dobrze jak ludzie przed nimi, grali długo mimo że nie musieli, ogólnie moc była 8-)

2. Gdyby nie chora akcja z bisem, moim zdaniem było by pierwsze miejsce, ktoś już napomknął dlaczego- puszka roztrzaskana na głowie :lol: , solówka na rusztowaniu sceny, i ogólna energia całej kapeli

3. Skindred, dobra zabawa, dobra muzyka i ogólnie dobrze było :-P
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Luxtorpeda - bo fajnie się tańcowało z Bolkiem/Bolcem czy jak on tam miał :mrgreen:

Łąki Łani - bo zawsze są mega

i Areczka, takiej zabawy pod sceną nie widziałam

dodałabym tu jeszcze Helołina i Enej. bo tak
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Broken Miru napisał/a:
2. Gdyby nie chora akcja z bisem, moim zdaniem było by pierwsze miejsce, ktoś już napomknął dlaczego- puszka roztrzaskana na głowie :lol: , solówka na rusztowaniu sceny, i ogólna energia całej kapeli

Jaka chora akcja z bisem? :P Ja pamiętam, że Jurek wszedł na chwilkę na scenę, powiedział słowo i zespół już zaczął grać :) Stąd część nie zauważyła, że w ogóle był bis :P
 
 
mkippek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: zabrze
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

DOG eat DOG
chociaż na pierwszym kawałku straciłem aparat i tak było extra bo wróciłem z ręcznikiem JC.

Dobry skindread, h blockx, pamiętam jeszcze ragafaya też fajnie.
Niestety sobotę spędziłem w namiocie na leczeniu się także widziałem dopiero Łąki Łan.
 
 
chleb(u)  
Forumowy prawiczek
chleb(u)


Wiek: 31
Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Skindred, Łąki Łan, Kontrust, Prodigy
 
 
 
Młody  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Elbląg
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

:arrow: Helloween - po prostu zniszczyli wszystko, wstępy przy "Are you metal?" lub "If I could fly" myślałem, że sprawią iż dosłownie odlecę.. Niezwykły koncert, do tego ta ich radość z każdego utworu, mistrzostwo świata
:arrow: Buldog - nie wiem czy nawet nie lepiej z takiego obrotu sprawy, że to teraz Tomek Kłaptocz zastąpił Kazika, jednocześnie odnajdując się w zespole lepiej niż swoim poprzednim. Ta jego energia jak od niego bije, koszula, mokasyny i wszystko jasne :)
:arrow: Skindred - świetna energia, klimat. Zdziwiony przede wszystkim tak małą ilością ludzi, ale właściwie i mi wiele nie zabrakło by na nich nie pójść, pierwszy dzień, więc trzeba było jakoś przywitać ten Woodstock, niektórzy może za mocno "chcieli" :)

Do tego dodałbym jeszcze na pewno Airbourne, którzy również niezwykle mi się podobali i HSB za niezwykły rozpierdol
 
 
Karo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Kontrust! Jak dla mnie najlepszy koncert. Być może dlatego że kocham ich muzyke:D Zdecydowanie na nich bawiłam się najlepiej. Dali czadu. O!
 
 
bloodysabbath  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 23 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Police
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

1.Airbourne - Uwielbiam ich, a na scenie pokazali jeszcze więcej niż się spodziewałam.
2.Helloween
3.Heaven Shall Burn
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Najbardziej zależało mi na
Kontrust
Airbourne
Halloween
i niestety na żadnym z tych koncertów nie byłem, zmęczenie dało góre i wolałem sączyć browara
Co roku obiecuje sobie ,że będę sie starał spędzić jak najwięcej czasu pod sceną jednak fizycznie nie daje rady
Za to koncert Dog Eat Dog Łąki Łan i Skindread był Mega.
Bączek dla Halloween!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group