Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka czy klimat Woodstocku ?
Autor Wiadomość
Hellann  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Cytat:
A niestety The Prodigy to zespół znany w takim towarzystwie i nic dziwnego

A tam, nie tylko w takim. Moim zdaniem to bardziej kwestia tego, że festiwal jest za darmo i za darmo Prodigy można obczaić. Większość z tych ludzi zna ostatnią płytę plus największe hity, a jak za free to za free. Notabene, pewnie więcej kasy wydali na dojazd do Kostrzyna niż na normalny koncert w Warszawie, na którym jest około 5 tysi ludu. Taka magia Woodstocku :)

Klimat Woodstocku jest najważniejszy, nawet jeśli muzyka jakoś pod upodobania nie podchodzi, to zawsze ma się tych wszystkich pozytywnych ludzi dookoła siebie.
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Przyjechało buractwo, no przyjechało. Ten PW był w ogóle dość eksperymentalny, było dużo nowych rzeczy, jak np wioska Carlsberga, Lidl, no i oczywiście zespół The Prodigy. My tu możemy sobie gdybać, ale co z tym dalej będzie (tzn z Przystankiem) zależy od Jurka Owsiaka. Mi się wydaje, że na pewno będą bardziej ostrożni w doborze kapel, więc raczej za rok taka sytuacja jak z TP się nie powtórzy.

Klimat zależy od ludzi, a ten będzie się zmieniał wraz z napływem coraz bardziej znanych kapel. Powtórzę to, co pisałem przed tegorocznym PW- gwiazdy jak najbardziej, ale tylko z kręgu rocka/ metalu. I nie z jakiejś nastoletniej, subkulturowo uzależnionej nienawiści do muzyki elektronicznej, ale dlatego, żeby było od razu wiadomo, że przyjadą konkretni ludzie, którzy wiedzą na czym polega PW i na jakich zasadach się opiera.

tl;dr - więcej metalu prodigy ch*j :->
 
 
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Sam koncert mi sie nie podował wcale chociaż nie słucham takiej muzyki byłem ciekaw i niestety potem jak sie chodziło między ludźmi to sie słyszało niemiłe słowa na nich barierki też trzeba było ustawiać ;P no nic tak jak to dużo ludzi tu pisze wiemy na przyszłość ;D

A tak to musze powiedzieć że sie nie zawiodłem Na NICZYM ! muzyka piękna ludzie wspaniali naprawde super ,już w pociągu było świetnie,a byłem pierwszy raz i tak cholernie sie ciesze że mi sie udało jeszcze we wtorek miałem nie jechać a teraz bede tam Co roku. Jurek WIELKIE DZIĘKI ZA TE 3 DNI !!! \,,/
 
 
rozpixelowana  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2011
Posty: 11
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Fajnie jakby Jurek postawił na jakość ludzi a nie ilość, jak festiwal pójdzie w stronę zapraszania co raz to większych gwiazd to wiadomo że będzie więcej ludzi i będzie on inny.
Ja bym chciała by był to festiwal nie na światową skalę , polskich kapel i zagranicznych też ale nie mega gwiazd, jak chcę posłuchać iron maiden jadę na ich koncert ot co.Jak chcę jechać na Woodstock to jadę na Woodstock, a nie na jakąkolwiek z pieprzonych gwiazd. Chodzi o fakt , że gwiazdy zawsze będą przyciągać tłumy! Dlatego albo robimy płatny Woodstock z limitowana liczbą uczestników , albo nigdy więcej zespołów typu Prodigy, U2, Metallica, Pearl Jam (choć3 ostatnie uwielbiam)
 
 
Gandzia24  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   Prodigy-chłam!!!!!!!

wydaje mi się że taki zespół jak Prodigy, wraz ze swoimi gwiazdorskimi zachciankami i ludźmi którzy na niego przyjechali, kompletnie nie pasuje do Woodstockowego klimatu! Z całym szacunkiem dla fanów tej muzy i może się nie znam , ale dla mnie to zwykłe techno..a od techno można z nudów zdechnąć:P jak wiadomo:DI oby tego typu"GWIAZDY" zawsze omijały szerokim łukiem Wooda , tego sobie i Wam życzę:P Amen:)
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Zawsze lubiłem Prodigy i znam ich od początku kariery. Liczyłem na wypasiony koncert, a to co zobaczyłem... Szkoda komentować. Nie dość że grali słabo i nie to czego chciałem posłuchać to jeszcze kompletny brak szacunku dla publiki.

Do tego zrobiło się niebezpiecznie przez naćpanych "fanów" Na szczęście nie pchałem się pod scenę.

Oby Jurek zapamiętał tą lekcję.
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Czasy kiedy grały tam przede wszystkim Polskie kapele już bezpowrotnie mineły. Ostatnio słyszałem wypowiedź Jurka że w ciągu trzech kolejnych lat chciałby zrobić z tego festiwalu wizytówke Polski, coś czym nasz kraj mógłby się pochwalić. To raczej wiąże się z zapraszaniem gwiazd.
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Dla mnie Woodstock to przede wszystkim wspaniała atmosfera. Muzyka jest tylko odpowiednio dobranym dodatkiem :) Żeby wszędzie byli tacy jak na Woodstocku...
 
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Dokładnie tak jak mówisz :mrgreen:
Gwiazdy sobie mogą być, ale jednak z tej samej bajki by się przydały, a nie Schrek i 700000 krasnoludków...
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Mam identyczne odczucia co autor tematu. Dwa pierwsze dni pod względem atmosfery były wręcz idealne, trzeciego dnia coś zaczęło się psuć, a im bliżej było do koncertu The Prodigy tym bardziej było to zauważalne.

Ja myślę, że Jurek nie zrezygnuje z zapraszanie gwiazd, będzie pewnie w tym względzie teraz bardziej ostrożny, ale raczej nie zmieni swoich założeń. Z resztą czy można mu się dziwić? Postawcie się na jego miejscu - organizujecie sobie jakiś tam festiwal, na który początkowo zjawia się parę set osób, a po latach jest to jeden z najlepszych festiwali na świecie, doceniany na całym globie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
 
 
 
Pazio777  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Chodzież
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Ja tam nie wiem jak to zrobiłem ale nie udało mi się odczuć tego zadresionego towarzystwa :mrgreen:
Fakt że Prodigy "grało" do wacka... dlatego nie narzekałem za dużo tylko po prostu poszedłem spać.
Mimo iż to był mój pierwszy PW to udało mi się odczuć ten klimat o którym wszyscy tak mówią...
Dlatego... Klimat przede wszystkim :mrgreen:
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Pazio777 napisał/a:
Mimo iż to był mój pierwszy PW to udało mi się odczuć ten klimat o którym wszyscy tak mówią...
Dlatego... Klimat przede wszystkim :mrgreen:

Skoro to twój pierwszy woodstock to nie masz porównania. Pomyśl sobie, że mogło być jeszcze lepiej.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Trudno tu rozróżnić muzyka czy klimat, jedno się przenika z drugim.
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Cytat:
Trudno tu rozróżnić muzyka czy klimat, jedno się przenika z drugim.

Chodzi o to chyba mniej/ więcej, że wraz z popularnymi kapelami zaczną napływać ludzie, którym obcy jest klimat PW.
Ja w sumie byłem tylko rok temu i w tym, ale muszę przyznać, że z kim bym w tym roku praktycznie nie zagadał, to większość mówiła, że są pierwszy raz. :shock:
Niech się wypowie stara gwardia, która na woody jeździ od dawna i niech nam opowie o komforcie, jaki musiał panować, gdy było tylko 300.000 osób.. :mrgreen:
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Komfort... Hmmm, ano był komfort.
Jak się zdoiłem na koncercie Guano Apes w `09 to Pokojowy Patrol zaciągnął moje zwłoki pod deski sceny. I tu muszę jeszcze raz wypowiedzieć się co do barierek: uważam, że były potrzebne. Był taki tłum, że ta masa ludzi by się rozgniotła o scenę.

Wracając do tematu zdecydowanie KLIMAT i chęć poznawania nowych ludzi !!
 
 
Maximus99999  
Forumowy prawiczek
Żyje po to by napiepszać POGO!!!


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Warka
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

A co do koncertu Prodigy to słyszeliście że manager tego zespołu oskarżył PW i Jurka o to że przystanek był źle zabezpieczony???? Było to szczegółowo opisane w metrze numer bodajże sobotni lub piątkowy.

wiemy, ale to nie ten temat
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Niby chcecie się łączyć z ludźmi itd ja jestem łysy nosze szerokie ciuchy nigdy nikogo nie uderzyłem chyba, że w samoobronie, gadacie, że powinno być więcej kapel metal itd ;)

Nie tylko metalowcy i rockowcy są na woodstocku ja chciałbym usłyszeć jakiś rozsądny skład hip hopowy ;]
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

A ja bym nie chciał :P 8-)

Temat o życzeniach muzycznych jest gdzie indziej/Kefir
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Klimat ponad wszystko.I bliscy,i znajomi,i nowo poznani,których na co dzień nie sposób zebrać w jednym miejscu. Muzyka?Jest.I dobrze.Ale raczej jako pretekst,haczyk i urozmaicenie niż glówny powód uczestnictwa w PW.
 
 
smutnedziecko  
Forumowy prawiczek
28:06:42:12


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 26
Skąd: kalisz
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

nie pojechałabym tam tylko dla klimatu; dla mnie głównym czynnikiem jest muzyka
 
 
 
Pazio777  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Chodzież
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Ale i tam ludzie którzy tam są dla nich wielki (+++++) :D nidgy nie spodziewałbym się że taki pozytywizm może panować
Polska odwala najlepsze festiwale muzyczne :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group