Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Koncert] Prodigy

Na ile oceniasz koncert prodigy ?
Rewelacja
2%
 2%  [ 7 ]
Bardzo dobry
4%
 4%  [ 14 ]
Dobry
12%
 12%  [ 37 ]
Przeciętny
16%
 16%  [ 47 ]
Marny
19%
 19%  [ 56 ]
Beznadziejny
45%
 45%  [ 132 ]
Głosowań: 293
Wszystkich Głosów: 293

Autor Wiadomość
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Chociaż lubię Prodigy to odnoszę wrażenie, że ich muzyka niesamowicie nakręca ludzi agresją, a to niszczy woodstock. Nie wiem, może macie inne
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

elektron napisał/a:
Aras666 napisał/a:
zjechało się przez nich pełno naćpanych drechów, już nie mówiąc o ich "fuck you Poland"... niech się pierdolą jebane gwiazdki :evil: na serio, inaczej nie da się opisać tego syfu



Co do wyzwisk Keith'a na ich koncertach ..to norma. Wystarczy obejrzeć ich inne koncerty gdzie Keith wskakuje na barierki, pokazuje do publiki środkowy palec i wrzeszczy "Fuck You All"..a publika się cieszy i identycznie mu ripostuje pokazując rónież środkowy palec. Wg mnie to takie "grzecznościowe" pozdrowienie Keith'a z The Prodigy. Gośc ma zrytą banię i tyle :-P


Słucham Exodusa i na koncertach Rob też ma niewyparzony język... ale nie krzyczy "fuck you Germeny/England/Poland" ... między "Fuck You Poland", a "Fuck You All" jest dla mnie dosyć spora.

i tak jak Jurek powiedział, mają w sobię tyle Rock 'n' Rolla ile ja brudu za paznokciem...
 
 
Vivow  
Forumowy prawiczek
jednakowoż...

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

W sumie ten koncert zepsuł świetną atmosferę, ktoś powinien to przewidzieć, zanim zaprosił zespół i całą publikę dyskotek wiejskich z lubuskiego wraz z nim. Przez trzy godziny czuło się, że ten koktajl może zaszkodzić, pozostał na szczęście tylko niesmak i żal, że formuła festiwalu się wyczerpuje.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Buahahahahaha. Z czystej ciekawości sobie stałem przed namiotem i oglądałem co się dzieje na scenie.

Śmiech na sali proszę Państwa. Gdzie jest ten Wasz "rozpierdol" jaki mówiliście, ze będzie.
Gdzie jest to hasło "Prodigy Was wszystkich rozjebie". Się zwijam ze śmiechu teraz.

Gwiazdki marnego formatu narzekające na brak barierek i chuj wie na co jeszcze. Prawie godzinne opóźnienie, bo diler zapewne zapomniał koksu przywieść :-P (tak se jaja robię).

Jebać Prodigy!!! Airbourne kurwa!!!
 
 
outsider  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 44
Skąd: czewa
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Dla mnie tragiczny koncert, słuchałem go z wioski i nie żałuje że zostałem. Co do ludzi to wystarczy mi powrót z Gentelmana, dzicz i chamstwo, Jak normalnie na Woodstock-u odczuwałem o wiele wyższą kulturę i uprzejmość niż np. w autobusie, to tutaj przeciwnie, niestety. Może ktoś przytoczyć bądź dać nagranie co Owsiak powiedział, bo jakoś mnie ominęło.

ps. do wszystkich którzy wieszczyli napływ ,,niewoodstockowych", jakkolwiek to oceniać, ludzi, ja człek małej wiary chylę czoła.
 
 
neologic
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Dokładnie. Pamiętacie Clawfingera ? Też ma koleś niewyparzony pysk. Uważam, że ich muza jest też dość "agresjogenna" (się działo:). Ile było negatywnych opinii po ich występie ? Zro ;) Trzeba opinię wyrazić podczas głosowania na bączka. Chciałbym tylko, żeby Jurek zauważył, że może wyrządzić krzywdę Woodstockowi przyciągając wielkie, nie do końca odpowiednie gwiady (tego The Prodigy nie można odmówić). Czy warto bić kolejny rekord frekwecji ? Mi się zdaje, nie ! A za Fuck you Poland (zgadzam się z Arrasem) to im fuck'a na bączku pokażę i tyle ;)
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Usunąłem już z facebooka Prodigy rozpierdoli Woodstock.
 
 
 
soulrebel  
Forumowy prawiczek
poszukiwacz

Wiek: 43
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: katowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Jebać Prodigy!!! Airbourne kurwa!!!


100% racji. miałem dwa święta w tym roku, Riverside i Airbourne:)))
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Za bardzo trzepali porami, bali się,że ludzie ich staranują, sami ze sceny się darli co kawałek,że ludzie mają się odsunąć od barierek hehe:)Chyba ilość ludzi ich przerosła, na pewno nie dali koncertu dla tak wielkiej publiki!
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Sz.P.Szatan napisał/a:
Chociaż lubię Prodigy to odnoszę wrażenie, że ich muzyka niesamowicie nakręca ludzi agresją, a to niszczy woodstock. Nie wiem, może macie inne


no wiesz Kreator też nakręca ludzi agresją a na Woodstocku wyjebali niezły koncert. Nie widziałem żeby na kawałku Violent Revolution ludzie lali sie nawzajem po mordach. Tutaj chyba jednak bardziej chodzi o to kto przyjechał przez Prożydów. Ludzie którzy zupełnie nie wpisują się w formę festiwalu (nawet nie pisaną już :) ). Koncert zagrali marny, zabrakło pierdolnięcia które było niezbędne do wyratowania koncertu tych pajaców.
  
 
 
 
Kacper  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Trzebęszyn
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Nie mówcie, że każdy kto przyjechał dla Prodiżów to dres, bo ja osobiście ich często słucham a no co dzień przyodziewam garnitur :)
Ale koncert, tak jak już wspomniałem, denny. I te durne wyzwiska fuck you poland...
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Po 3 kawałkach jakoś przedostałam się do wioski piwnej gdzie było trochę mniej słychać, ogólnie jak dla mnie straszna muzyka i nuda, wszystko na to samo kopyto..i te tłumy ściągnięte przez ten zespół.. :roll:
 
 
 
rudy.rydz  
Forumowy prawiczek
Mamo, Tato, właśnie wpadłam na pomysł... ;D


Dołączyła: 30 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Konin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Zgadzam się z przedmówcami.
Na gentlemanie było już tyle "prodigowego bydła", że odczułam to,że klimat się popsuł- wyczuwałam niepokój i napięcie, zwłaszcza przy tym jak ktoś odpalił race-pomimo zakazów-było bardzo niepozytywnie :/ Poza tym ludzie stali aż pod samo wzgórze ASP i z koncertu Gentlemana wracałam prawie godzinę próbując przebić się przez tłum. Słyszałam, że było również dużo interwencji medycznych. Uważam, że barierki nie były do końca złym pomysłem,bo dzięki nim można było łatwiej dojść do tych, którym trzeba było udzielić pomocy. Jednak może, gdyby ich nie było tłum nie napierałby tak bardzo...?
Pozdrawiam wszystkich oglądających prodigy z namiotu :)
 
 
zlamas  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 109
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Jak usłyszałem muzykę jaka leci przed ich koncertem od razu ruszyłem dupę i poszedłem na piwo. Lubię prodigy, ale nie powinni zapraszać technopochodnych zespołów na taką imprezę. J****y Carlsberg.
 
 
transnonain  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

outsider napisał/a:
Może ktoś przytoczyć bądź dać nagranie co Owsiak powiedział, bo jakoś mnie ominęło.



Mówił o tym, bardzo fajną anegdotkę, że nie pozwolili między innymi się zarejestrowac, potem przyszli do nich, czy kurwa zarejestrowaliscie to, odpowiedziano, że nie, a zrobiono to ;D mówił o tym, że następny koncert to Łąki Łan, który był supportowany przez Prodigy (tutaj wiwaty ;D ), zespół, który nie stawia żadnych wymagań, nie potrzebuje barierek, chce tu być dla nas. Różne takie, siostra więcej słyszała

Pewnie zauważyliscie ze nie ma filmików. Są jakieś? Paranoja. Że dlaczego nie chcieli?
  
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Bo są biedni umysłowo. Jebać biedę.
 
 
 
Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach


Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 17
Skąd: rzeszów
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

soulrebel napisał/a:
komu wogóle wpadł do głowy pomysł zaproszenia ich na taki festival??? pasowali jak zęby w d...

święta racja
 
 
matias  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: Chichy
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ja ich ogólnie zbytnio nie lubię ale byłem zmuszony i tak ich słuchać, bo byłem rozbity blisko sceny a przez to musiałem bronić namiotu przed tłumem, z naszych 9 namiotów tylko jeden przeżył ten koncert, reszta połamana przez napierający tłum. Lepiej by nie było więcej takich zespołów, na które przyjadą jednodniowi "Woodstock-owicze".
 
 
 
sebs-88  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: radom
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

To był drugi koncert prodigy na którym byłem i porównując powiem tak: totalnie siadła organizacja i troche siadło nagłośnienie itp. "Two steps back" nie miało byc wyrazem braku szacunku do Was tylko troską o wasze bezpieczeństwo bo ludzie pod barierkami byli miażdżeni. "Fuck you Poland" na które wiele osób zareagowało oburzeniem to również normalne u prodigy, w 2008 rocku kiedy bylem na Rock am Ring normalne było "Fuck you Germany" Również z tego koncertu w Niemczech nie ma żadnych oficjalnych i profesjonalnych nagrań, po prostu nikt tego nie zamówił, bo tutaj też jakaś osoba sie oburzała że nie ma żadnych nagrań na youtube itp. Nie wiem ile było barierek bo stałem daleko ale powinno byc kilka warstw barierek + ochrona tak jak to jest na normalnych wielkich imprezach zeby ludzie czuli sie bezpiecznie i nie napierali. Co do dźwieku i światła to dosyc słabo szczególnie to drugie. Koncerty prodigy to zajebisty pokaz i show i tutaj tego zabrakło.

Podsumowując wszyscy są raczej zawiedzeni bo spodzieali się że keith i maxim wyjda i zaczną przyjacielską pogawędke z publiką, potem zachwycą się klimatem woodstoku i publicznościa, na koniec zagraja 3 bisy i powiedzą że nigdy tego nie zapomną. Niestety to nie w ich stylu dlatego tez uwazam ze nie pasuja do klimatu przystanku, nie mniej jednak byli i są świetni.
 
 
Mamtu  
Forumowy prawiczek
Ewelina


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ludzie, którzy przyjechali tylko na Prodigy psuli atmosferę, robili wiochę, przepychali się bez żadnego przepraszam i jeszcze potrafili wyzywać normalnych ludzi, bo coś im się nie spodobało. Opóźnienie było duże, nie rozumiem po co im były te barierki, których nigdy na Woodstocku nie było. I jeszcze ta techniawa puszczana przed koncertem :/ Osobiście posłuchałam trochę koncertu na polu i zasnęłam na karimacie.
  
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Cytat:
To był drugi koncert prodigy na którym byłem i porównując powiem tak: totalnie siadła organizacja i troche siadło nagłośnienie itp. "Two steps back" nie miało byc wyrazem braku szacunku do Was tylko troską o wasze bezpieczeństwo bo ludzie pod barierkami byli miażdżeni. "Fuck you Poland" na które wiele osób zareagowało oburzeniem to również normalne u prodigy, w 2008 rocku kiedy bylem na Rock am Ring normalne było "Fuck you Germany" Również z tego koncertu w Niemczech nie ma żadnych oficjalnych i profesjonalnych nagrań, po prostu nikt tego nie zamówił, bo tutaj też jakaś osoba sie oburzała że nie ma żadnych nagrań na youtube itp. Nie wiem ile było barierek bo stałem daleko ale powinno byc kilka warstw barierek + ochrona tak jak to jest na normalnych wielkich imprezach zeby ludzie czuli sie bezpiecznie i nie napierali. Co do dźwieku i światła to dosyc słabo szczególnie to drugie. Koncerty prodigy to zajebisty pokaz i show i tutaj tego zabrakło.

Podsumowując wszyscy są raczej zawiedzeni bo spodzieali się że keith i maxim wyjda i zaczną przyjacielską pogawędke z publiką, potem zachwycą się klimatem woodstoku i publicznościa, na koniec zagraja 3 bisy i powiedzą że nigdy tego nie zapomną. Niestety to nie w ich stylu dlatego tez uwazam ze nie pasuja do klimatu przystanku, nie mniej jednak byli i są świetni.





To niech spierdalają tam gdzie jest 50 warstw barierek, mogą krzyczeć jebać wszystkich i każdego, światła będą takie że będzie je widać na marsie, będzie mega szoł, dostaną za to po grubej bańce i nikt nie powie na nich złego słowa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group