Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Koncert Airbourne

Jak podobał się koncert Airbourne?
Genialny
65%
 65%  [ 62 ]
Bardzo dobry
26%
 26%  [ 25 ]
Dobry
5%
 5%  [ 5 ]
Przeciętny
1%
 1%  [ 1 ]
Słaby
1%
 1%  [ 1 ]
Tragiczny
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 94
Wszystkich Głosów: 94

Autor Wiadomość
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

GENIALNY! Ciary przechodziły po prostu :D
 
 
Jimmy94  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

biegłem na ten koncert przez całe pole i oczywiście się nie zawiodłem jedne z najlepszych koncertów w moim życiu
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Nie byłem na tym koncercie, słyszałem tylko z daleka i nasuwa mi się taka myśl...na chu* tak duża ankieta ? Nie wystarczą dwie pierwsze pozycje ? ;-)
 
 
hans olo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

ZB i tyle. I mają mi grać co roku!
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

hans olo napisał/a:
ZB i tyle. I mają mi grać co roku!


No, niestety, lecz wielkim konkurentem jest Helloween. I z tego co słyszałem, to również dali zajebisty koncert. Żałuje w chuj, że nie byłem na Helloweenie ani na Dog Eat Dog.... ;/

Ejrborn na bąka :D
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Nie wypowiedziałem się tu jeszcze? :shock:

No to tak...

Koncert oczywiście, nie inaczej, genialny. To co Joel dawał na scenie było fantastyczne. Pite wino, rozbijane puszki na głowie (ściemy w tym nie było ani grama, bo wokalista specjalnie potrząsał puszki żeby pokazać, że w żaden sposób nie są pęknięte czy naruszone w inny sposób), włażenie na rusztowanie sceny i solówka na tymże rusztowaniu. No normalnie coś pięknego. Trafny dobór repertuaru (ale brakowało mi parę kawałków jednak. Mogli grać jeszcze jakąś godzinę :mrgreen: ) Energetyczne kawałki od których nóżka sama tupała i szał pod sceną z tym związany. Ech... poszło by się jeszcze raz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie wiedziałem tylko że ołstreljan inglisz jest taki bełkotliwy :-P Ale to moje jedyne zastrzeżenia, które zastrzeżeniem nie jest. Chwała angielskim kolonizatorom i kryminalistom za to, ze zasiedlili to miejsce i spłodzili po paru pokoleniach członków zespołu :-D

Złoty Bąk dla "W powietrzu"


Chewin' the fat
Yeah yeah
Baby you know where it's at
Yeah yeah
Keep on chewing the fat
Yeah yeah
Honey you know where it's at tonight
Yeah chewin' the fat
Keep on chewin' the fat
Keep on chewin' the fat
Keep on chewin' the fat tonight
 
 
cichowina  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Na początek witam wszystkich :-)
Koncert niesamowity, gardło miałem zdarte, choć zbyt dużo tekstów nie znam :-) Show chłopaki zrobili niesamowite, zresztą co tu się rozpisywać - pure rock and roll.
Mam tylko jedno pytanie - dlaczego na blogu nie ma żadnego nagrania z ich koncertu? Na YT jest kilka amatorskich filmików, lecz nic konkretnego. Jestem na 100% pewien, że występ był rejestrowany - kamerzyści non stop w akcji.
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Koncert miazga, zabawa od początku do końca, widać było że podoba się kapeli że grają a o publice to ja już nie wspomnę, fajnie byłoby jeszcze raz ich zobaczyć nie koniecznie już na Woodzie ale zobaczyć...
 
 
 
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Koncert cudny jeden z najlepszych na tym woodzie , naprawde chłopaki wiedzą jak sie bawić :D i otwierać piwo to napewno ,no i oczywiście woooda i wspinaczka wokalisty koleś ma nieźle pod sufitem zryte jest świetny !! ;D
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Mam nadzieje że doczekamy się w najbliższym czasie filmików z ich koncertu na owsiak.net. Szkoda że na początek nie zagrali stand up for rock'n'roll :( ale to za rok ;):):)
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Koncert zdecydowanie najlepszy ! Tylko jestem ciekaw czy jeśli wygrają bączka to pojawią się za rok
 
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Jakby to ode mnie zależało to Złotego Bączka mieliby już w kieszeni, no epicki koncert wręcz. Jak on wchodził na to rusztowanie i już w połowie drogi ono zaczęło się całe trząść to ja oddychać przestałem i tylko patrzyłem czy nie spadnie razem z nim, ten koleś to świr! I Bogu dzięki ;)
 
 
 
korski15  
Coś już napisał
Liss


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 58
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

jednym slowem jestem pod wrazeniem ich występu chlopaki dali czadu na maxa zloty bączek sie nalezy im jak nic prodigy pokazalo kaszane a oni dali z siebie cala energie zebysmy mogli sie bawic :D:D
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

Owsiaknet.pl na FB/ "Zespół Airbourne prosił, by jeszcze nie publikować materiałów z ich koncertów." Czyli pewno niedługo pojawią się filmiki w HD z koncertu :D Sweet!
 
 
lukasmars  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Widziałem jak wokalista wchodzi po rusztowaniu i gra solówkę pod dachem, widziałem też jak wali puszką o swoją głowę. Sądzę jednak, że muzyka, którą grają jest zbyt prosta i często ich przejścia pomiędzy kawałkami czy też przygrywanie do różnych sytuacji, które miały miejsce na scenie się dłużyły. Kontaktu z publicznością też nie było za wiele poza kilkoma wykrzyczanymi zdaniami i ruchami rąk w celu dania znaku do uformowania ściany śmierci. Poza tym współczuję ich basiście, który gra banalne linie, a cała reszta zespołu także jest tłem dla wokalisty który gra także wszystkie solówki i bardziej skomplikowaną część riffów niż drugi gitarzysta.
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Geniusz. Chociaz dla mnie gwiazda byl Helloween (na ktorym sie wychowalem), Airbourne totalnie rozjebal system, za przeproszeniem, troszke za malo kontaktu z publika, ale koncert byl swietny, swietny i jeszcze raz swietny. Dostalem w ryj pod scena i zemdlalem na parenascie sekund, pierwszy raz w zyciu zemdlalem!!! Ludzie, ktorzy mnie trzymali jak sie obudzilem mowili do mnie po angielsku.... man, u ok? :D
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Kermitaniu napisał/a:
troszke za malo kontaktu z publika
Kontakt był, ale jak wokalista widział, ze nikt go nie rozumie to dał sobie spokój :-P
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011   

co wy ku*wa pie*dolicie, każdy koncert Airbourne wygląda tak samo :) tylko zmienia się setlista, taki mają styl grania koncertów, jednym to się podoba, innym nie xD mi pasowało w 100 %.
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011   

Aras666 napisał/a:
co wy ku*wa pie*dolicie, każdy koncert Airbourne wygląda tak samo :)


Przekonamy się za rok hehe :P
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

5 miesięcy po PW ale się pokazał się pierwszy (i miejmy nadzieję nie ostatni) filmik z ich koncertu.

http://owsiaknet.pl/video/34784933

enjoy! :)
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

nie miałem okazji być na ich koncercie bo nie doszedłem a po obejrzeniu tego bardzo żałuje,szkoda że młyna nie umieli zrobić;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group