Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo Szukasz?
Autor Wiadomość
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

A co mi tam. Chętnie poznałbym koleżankę, która stała z Free Hugs nieopodal Kryszny. Niewysoka, ciemnowłosa, przechodziłem koło niej ze 3 razy jednego dnia i za każdym razem podchodziłem i mówiłem "no muuszę się przytulić". :) Była bodajże z chłopakiem, ale wydawała się bardzo sympatyczna. :)

[ Dodano: Pon 15 Sie, 2011 ]
A co mi tam. Chętnie poznałbym koleżankę, która stała z Free Hugs nieopodal Kryszny. Niewysoka, ciemnowłosa, przechodziłem koło niej ze 3 razy jednego dnia i za każdym razem podchodziłem i mówiłem "no muuszę się przytulić". :) Była bodajże z chłopakiem, ale wydawała się bardzo sympatyczna. :)
 
 
 
pancernik  
Forumowy prawiczek
Jagoda

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Połaniec
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

O dzięki Ci Panie któryś w czwartkową noc odnalazł moją wojskową "torebkę" i odniósł ją do rzeczy znalezionych, dzięki tobie nie straciłam dowodu, aparatu i kasy ;)

Pozdro dla ludzi którym przy buddzie u Krisznowców przy koncówce Farbenów idąc na Prodigy opowiadałam jak to nakurwiam salto i robię szpagat ;)

Łomżomian z którymi piłam w czwartek niecne trunki w lasku niedaleko browarów

Kolegę z którym leżałam w piątkowe popołudnie na śmieciach przy tojkach i allegro i tłumaczył mi dlaczego tak śmierdzi?;>

Kolegów z Gdańska którym przez 15min tłumaczyłam gdzie jest woj. świętokrzyskie ;P

Pewnych ziejnych panków (dwóch kolesi i laska) których spotkałam idąc na Halloween , jeden miał świetną zieloną spiralę w uchu. szedł ze mną do tojek i chciał zostać moim mężem;)

no i Demolę (Demolkę) jak mnie chamciuchu czytasz to się odezwij bo mieliśmy jechać na impreze xD , a poznaliśmy się gdy od krisznowców podążałam głównym asfaltem na Prodigy bo chciałam zobaczyć co to takiego xD

Tych i innych pozdrawiam i liczę ,że ktoś się odezwie;)

To pisałam ja;), ruda Jagódka z Połańca :p xD
 
 
 
MERY  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

qwe999 napisał/a:
Szukam Ślązaczki Marysi, zwanej też Mary, z którą piłem w środę w nocy na wiosce piwnej i która mnie uczyła dialektu. ;P


No to właśnie znalazłeś :D
 
 
czarna  
Forumowy prawiczek
czarna

Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Szukam pana Liska - sobota - chodził z lisem gronostajem dopiętym do czapki i miał zdecydowanie lepszy lewy profil.
 
 
 
bajkjo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Bdg
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

- koleś, który niedaleko wioski kryszny zbierał kasę, z tabliczką "zbieram na coś", okazało się że jest z bydgoszczy, z błonia ; )

- Wilk (Z lasu:D), lubił noże:D, nie pamiętam jak miał na imię, chyba Grzegorz??? ale nie wiem.. w każdym razie, sympatyczny gościu i z chęcią możnaby ogarnać razem niejeden woodstock czy jarocin

- Toruniaków z środowego pociągu (około 8;40 chyba wyjeżdżał z torunia)... dwóch takich w dredach, i jeden na krótko.. nie pamiętam imion.. ee..Paweł, Marcin? Chyba coś koło tego. Siedzielismy razem w otwartych drzwiach pociągu :)
  
 
 
wera359  
Forumowy prawiczek
wera

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 38
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Szukam sąsiadów naszych ...
Kamila(filozofa), Dino, Przystojnego Piotra, Pana Prezesa, Agaty...


oraz ludzi z Przystanku Drzewo:) ...
 
 
monica  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

PILNE!!!Szukam kontaktu z chłopakiem ze zdjęcia-rozmawiał ze mną na stoisku Stowarzyszenia "Życie po przeszczepie",które reprezentowałam na Woodstocku (to tam można było otrzymać oświadczenia woli). Ma na imię Przemek,33 lata, jest z Gliwic i przyjechał na Woodstock na motorze(mieszkał w wiosce motocyklowej).

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2011 ]
mój mail to : steinertowicz@interia.pl
 
 
mysterious  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: wałbrzych
  Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

w sumie nie licze na niewiadomo jakie szczescie no ale moze ktos zna albo i jest na załączonym obrazku :D chciałam powiedzieć ze drugi Pan (od lewej of course) ma piękny uśmiech xD a Pan numer jeden przyglądałam mu się na dworcu bo tak słodko wyglądał i nie mogłam się oprzeć :D Ogólnie chłopcy fajnie się ruszali na the prodigy :P Ktokolwiek widział ktokolwiek wie :D
 
 
 
kirsikka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Szukam chłopaków z dworca w Kostrzynie. Rozmawialiśmy w nocy z 6 na 7 sierpnia. Twierdziliście że macie pociąg ok godz 4:20. Siedzieliśmy na niebieskich krzesełkach na peronie. Jeden z Was miał dwa różne buty po kąpieli w błocie :)
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

pancernik napisał/a:

no i Demolę (Demolkę) jak mnie chamciuchu czytasz to się odezwij bo mieliśmy jechać na impreze xD , a poznaliśmy się gdy od krisznowców podążałam głównym asfaltem na Prodigy bo chciałam zobaczyć co to takiego xD


Jeśli ten Demola miał irokeza, wybitego zęba i zharatany głos, to go znam
 
 
pancernik  
Forumowy prawiczek
Jagoda

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Połaniec
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Bardzo możliwe hmm bardzo bardzo;>, mam lekkie zaniki pamięci ale wiem , że był szczupły i był tam jeszcze z jakimś kolegą chyba trochę trzeźwiejszym ;P
dał mi swój nr tel i kazał podpisać się demola ale coś chyba cyfry popieprzył bo nr nie aktywny. możliwe że rozbici byli gdzieś w okolicach górki przed kriszną bo mnie tam zapraszali. Masz jakiś namiar internetowy na niego ?:) ;>
 
 
 
SCOOTER  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: opo
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   Kalgon!

Siemanko ludziska. Szukam wszystkich, którzy mięli coś do czynienia z wiarą z wioski Kalgonów (w drodze z Kriszny do Asp, przed toitojami i stoiskiem monaru, dokładniej to na przeciwko samochodu ciężarowego, który wjechał centralnie w krzaki i już tam pozostał). W wiosce wisiała rastamańska flaga z napisem kalgon, dobiegały okrzyki "dłuższe życie każdej pralki, to kalgon!" i ogranizowane były liczne naloty chlebowe. Pozdrawiam, Skuter w białych włosach :)
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Szukam dwóch dziewczyn z którymi siedziałem na górce nieopodal wielkiego dębu z widokiem na dużą scene a za plecami toy toy, był to chyba 2 dzień woodstocku wcześnie rano, łysy w siwej bluzie, miałem koszulke PFK KOMPANY (paktofonika) miałyście przyjść po południu pod wielki dąb, szukałem Was też na górce niestety już sie nie spotkaliśmy ;p

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie :D
 
 
Fanaa  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: uć
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

A ja ciekawa jestem osobnika, który przed Przystankiem Republika, gdy wraz z towarzyszką wdzięcznie spoczęłam na oblężonej glebie oparta o plecy osoby opierającej się o moje plecy, podszedł, uśmiechnął się ładnie, zrobił zdjęcie, jeszcze raz się uśmiechnął, skinął głową i poszedł sobie. Dla lekkiego ułatwienia identyfikacji - dwie dziewczyny w kurtkach moro (dycha za sztukę :)) , jedna - włosy do połowy ramienia, kolor niezidentyfikowany, druga o włosach czerwonych, sięgających ramion, drobna, acz psychopatyczna. Chciałabym poznać motywy, bo szczególnie się raczej nie wyróżniałyśmy, oraz zobaczyć zdjęcie.

W tym samym też towarzystwie, następnego dnia jakoś za kwadrans szesnasta obok busów zaczepiło nas dwóch panów, jeden z nich wydawał się być zafascynowany naklejką, która jakimś cudem znalazła się na moim ramieniu, więc ją odkleił ( :shock: ), drugi natomiast stwierdził, że kolorem włosów pasuję mu do butów bodajże, wobec czego jest uradowany, że mnie znalazł i chyba zaprosił nas gdzieśtam. Pewna wszystkiego dokładnie nie jestem, bo pamięć mam słabą.

Tak ze zwykłej, chorej ciekawości - może się któryś odezwie.
 
 
banan  
Forumowy prawiczek
:)

Wiek: 32
Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

wera359 napisał/a:
Szukam sąsiadów naszych ...
Kamila(filozofa), Dino, Przystojnego Piotra, Pana Prezesa, Agaty...


oraz ludzi z Przystanku Drzewo:) ...



czy chodzi i Dina który był rozbity w lasku niedaleko wioski piwnej w blond krótkim irokezie i z dredami z tyłu?

[ Dodano: Czw 18 Sie, 2011 ]
a ja szukam chłopaka, który podobno na jakimś forum pytał o dziewczyne, która chodziła w żółtych skarpetkach z uśmieszkami i miała wygolone pół głowy:P

Szukam, bo kumpela widziała na jakimś forum, którego teraz nie może znaleźć a opis pasuje do mnie;p
 
 
sęp  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Hej wszystkim :)
A ja szukam choć wątpię, że znajdę, chłopaka, punka, z krótkimi włosami i wygolonymi bokami, który przysiadł się do mnie i koleżanki gdy uciekałyśmy przed Prodigy.
Opowiadał mi o książkach i śpiewał piosenkę o ciuchci, która była elektryczna, gdy przedzieraliśmy się przez tłum. Ja miałam radosnego balona i kręcone włosy;)

Swoją drogą jestem pewna, że ktoś robił nam zdjęcie gdy zaczynał grać Łąki Łan, ale nigdzie nie mogę go znaleźć...
 
 
 
maszynkadrwal  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

poszukuje tego chlopca w dredach
spedzilam z nim przyjemny dzien
niestety los tak chcial,ze nie mamy do siebie kontaktu
moze ktos mial z nim do czynienia?:P
 
 
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Ja poszukuję dziewczyny, która znalazła mnie, kiedy przyszedłem do swojego namiotu po pastę i szczotkę do zębów. Było to 5tego. (chyba)
Szukałaś wioski hipoli, która miała być w tym lesie, co mój namiot.
Potem odprowadziłem Cię do ulicy, pożegnaliśmy się i miałaś przyjść z rana.
Do 15 spałem...
 
 
Drup  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 22
Skąd: Międzyrzecz
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Szukam Oli, lat 18 z Warszawy.
Kręcone blond włosy za ramiona, aparat na zębach.
To był jej pierwszy Woodstock.
Zapisała mi swój numer na nodze, ale jak poszłam się kąpać wypadło mi to z głowy i zmyłam jedyny kontakt z tą przesympatyczną dziewczyną.
Jeśli ktoś ma jakieś namiary na nią - proszę o kontakt.
Ta dziewczyna tak mnie leczyła na Woodstocku, ona jest genialna :D
 
 
 
radu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: bdg
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Poszukuję dziewczyn, które w sobotę przypatrywały się taplającym sie w błocie. Były to dwie siostry, jedna z nich obiecała mi i koledze po 2 piwa za wrzucenie jej siostry do błota. Zrobiłyście sobie z nami kilka zdjęć. Miałem na głowie kapelusz oraz beżowe spodnie aladyny. Jakbyście się przypadkiem znalazły to napiszcie, a co tam.
 
 
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011   

Chciałbym ustawić się na za rok z kolesiem, z którym ładowałem telefony. Odstaliśmy swoje, on częstował mnie Kasztelanem, a ja byłem wkurzony, że przez kolejkę nie zdążę na Luxtorpedę. Rozmawialiśmy o planach na dzisiejszy wieczór, a potem się rozeszliśmy.

Przypomniało mi się jeszcze, że miło było by złapać jakiś kontakt do dziewczyn, które stały koło drogi na przeciwko kryszny i dawały Free Hugsy. Z kolegą przyszliśmy do nich dwa razy i zapytałem się, czy da radę wynająć je i ile chcą za godzinę. Jedna natychmiast powiedziała, ze nie ma mowy, a druga, że 5zł. Ślicznie miały uśmiechy, kiedy wyjąłem 5dych i powiedziałem, że idziemy do namiotu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime