Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo Szukasz?
Autor Wiadomość
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

to przecież kamilotto z forum, razem od poniedziałku broniliśmy terenu pod namioty
 
 
 
Anorth  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Działoszyn
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   SZUKAM DZIEWCZYNY Z WOODSTOCKU!! PROSZĘ PRZECZYTAJCIE!!

Zacznę od tego, że w piątek i sobotę razem z grupka ludzi, po drugiej stronie ulicy od umywalek, obok TOI TOI sobie śpiewałem i grałem na bongosach. Prawie naprzeciwko nas (praktycznie na ulicy)siedziały dwie dziewczyny. Jedna z nich bardzo mi się spodobała. Niestety ani ja, ani najwidoczniej ona nie mieliśmy odwagi, żeby do siebie zagadać. Wiem, że to chłopak powinien wykonać "pierwszy krok" ale najnormalniej w świecie spękałem, czego teraz piekielnie żałuję. Od tamtej pory ( a minął już tydzień) nie było nocy, podczas której ona by mi się nie śniła. Przysieglem sobie, że zorbie wszystko co mogę, aby ja znaleźć. Mogę dodać jeszcze, że wyglądało to tak, jakby te dwie dziewczyny znały się z pozostałymi grającymi, bo po graniu ta koleżanka zaczęła z nimi rozmawiać. Zdaję sobie sprawę, że z tego opisu niewiele można wywnioskować, ale może przeczyta to ona, albo ktoś kto coś na ten temat ewentualnie wie. Bardzo bym prosił o pomoc, ponieważ wrzuciłem swoje ogłoszenie na demotywatory, ale przez większość zostało ono uznane za żart i spam i niestety pomocy nie uzyskałem. Podejrzewam, że dziewczyna, o której piszę będzie wiedziała o kogo chodzi, ponieważ zabrzmi to teraz śmiesznie i tandetnie, ale nasz oczy kilka razy "spotkały się". Proszę jeszcze o jedno, żeby nie wyśmiewać i nie pisać, że miałem jedną szansę, a e ją straciłem to trudno, ponieważ ja to wszystko wiem.
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

O! Iks widzę też załapał :mrgreen: Szukaj kochana na forum, On gdzieś tu się kręci ;-)
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

dzięki za pomoc, już namierzyłam ;)
dziękuję Wam bardzo :* **
 
 
sahaa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Poszukuję "Mrocznego Króliczego Maga" (o ile dobrze pamiętam), pan ubrany w czarny szlafrok, królicze uszka - dawał "błogosławieństwa".
Odezwij się! :)
 
 
 
kasia blue  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Szukam Adamów z "warszawy"

-Kasia, która mimo latarki nie mogła trafić do swojego namiotu :)
 
 
patryka20  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Bielawa
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Haha, znalazłam "zdjęcie" pana, którego poszukuję. Oczywiście był z tym 2 panem w kamizelce. Cóż za ironia losu. :p
 
 
postregiment77  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Witam,
do tej pory zastanawiam sie, czy to ma jakikolwiek sens, ale sprobuje :)
Szukam Anglika, ktory mial rozbity namiot za Lidlem, w tamta strone. Rozmawialam z Nim w kolejce do ladowania telefonow. Wiem tylko, ze jest bodajze z Grimsby, nalezy do jakiegos (nie pamietam dokladnie) stowarzyszenia milosnikow kajakarstwa.. i mieli miec spotkanie na Woodstocku. Ok. 180cm, rudy, z broda, sympatyczny :D Drugiego dnia mial na sobie niebieska koszulke. Na Wood. byl pierwszy raz i przyjechal na stopa.

Jezeli ktokolwiek kojarzy ta osobe to bede bardzo wdzieczna za jakikolwiek kontakt :)
 
 
maciek150494  
Forumowy prawiczek
http://profile.imageshack.us/user/maciek666666


Wiek: 29
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 29
Skąd: bytnica
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

szukam kontaktów do ludzi mieszkających w wiosce miasta toruń (alkocholandia) obok wioski kefir nieopodal gastronomi ;p
 
 
 
krathel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Szukam Anny z Północy (Gdańsk lub Gdynia, nie pamiętam), była z Toicampa i poznaliśmy się na Zebrahead, gdzie na końcu namówiłem ją i wyrzuciłem na pierwszą falę w jej życiu, potem znowu się odszukaliśmy ale ona musiała już iść. PW jak ktoś coś wie.
 
 
 
strange_avenue  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Witam, witam :)) .

Ja szukam chłopaków którzy zrobili mi zdjęcie z tabliczką " rudowłosa piękność woodstockowa ", jakoś tak to szło :)) . Stwierdzili że zdjęcie dla kumpla, który uwielbia rudowłose panie ;pp . Chciałabym mieć to zdjęcie na pamiątkę ;)) . W staniku czarnym byłam, włosach do ramion :)) . Może ktoś ma to zdjęcie??

Chciałam jeszcze podziękować pewnemu panu za pożyczenie mi bluzy ( czerwona taka, mówił że przeżyła nie jeden wood ), jak się zgubiłam przy lasku idąc do toi toi ;p. Jeśli to czytasz, to dziękuje bardzo, przynajmniej nie zamarzłam :)) . Swój namiot znalazłam po jakiejś godzinie, był tuz koło mnie, co najśmieszniejsze :))
 
 
Trolllesny  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

A to ja szukam niskiej wikińskiej kobiety która zaciągnęła mnie na prodigy i kukurydzę
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

A co mi tam. Chętnie poznałbym koleżankę, która stała z Free Hugs nieopodal Kryszny. Niewysoka, ciemnowłosa, przechodziłem koło niej ze 3 razy jednego dnia i za każdym razem podchodziłem i mówiłem "no muuszę się przytulić". :) Była bodajże z chłopakiem, ale wydawała się bardzo sympatyczna. :)

[ Dodano: Pon 15 Sie, 2011 ]
A co mi tam. Chętnie poznałbym koleżankę, która stała z Free Hugs nieopodal Kryszny. Niewysoka, ciemnowłosa, przechodziłem koło niej ze 3 razy jednego dnia i za każdym razem podchodziłem i mówiłem "no muuszę się przytulić". :) Była bodajże z chłopakiem, ale wydawała się bardzo sympatyczna. :)
 
 
 
pancernik  
Forumowy prawiczek
Jagoda

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Połaniec
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

O dzięki Ci Panie któryś w czwartkową noc odnalazł moją wojskową "torebkę" i odniósł ją do rzeczy znalezionych, dzięki tobie nie straciłam dowodu, aparatu i kasy ;)

Pozdro dla ludzi którym przy buddzie u Krisznowców przy koncówce Farbenów idąc na Prodigy opowiadałam jak to nakurwiam salto i robię szpagat ;)

Łomżomian z którymi piłam w czwartek niecne trunki w lasku niedaleko browarów

Kolegę z którym leżałam w piątkowe popołudnie na śmieciach przy tojkach i allegro i tłumaczył mi dlaczego tak śmierdzi?;>

Kolegów z Gdańska którym przez 15min tłumaczyłam gdzie jest woj. świętokrzyskie ;P

Pewnych ziejnych panków (dwóch kolesi i laska) których spotkałam idąc na Halloween , jeden miał świetną zieloną spiralę w uchu. szedł ze mną do tojek i chciał zostać moim mężem;)

no i Demolę (Demolkę) jak mnie chamciuchu czytasz to się odezwij bo mieliśmy jechać na impreze xD , a poznaliśmy się gdy od krisznowców podążałam głównym asfaltem na Prodigy bo chciałam zobaczyć co to takiego xD

Tych i innych pozdrawiam i liczę ,że ktoś się odezwie;)

To pisałam ja;), ruda Jagódka z Połańca :p xD
 
 
 
MERY  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

qwe999 napisał/a:
Szukam Ślązaczki Marysi, zwanej też Mary, z którą piłem w środę w nocy na wiosce piwnej i która mnie uczyła dialektu. ;P


No to właśnie znalazłeś :D
 
 
czarna  
Forumowy prawiczek
czarna

Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Szukam pana Liska - sobota - chodził z lisem gronostajem dopiętym do czapki i miał zdecydowanie lepszy lewy profil.
 
 
 
bajkjo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Bdg
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

- koleś, który niedaleko wioski kryszny zbierał kasę, z tabliczką "zbieram na coś", okazało się że jest z bydgoszczy, z błonia ; )

- Wilk (Z lasu:D), lubił noże:D, nie pamiętam jak miał na imię, chyba Grzegorz??? ale nie wiem.. w każdym razie, sympatyczny gościu i z chęcią możnaby ogarnać razem niejeden woodstock czy jarocin

- Toruniaków z środowego pociągu (około 8;40 chyba wyjeżdżał z torunia)... dwóch takich w dredach, i jeden na krótko.. nie pamiętam imion.. ee..Paweł, Marcin? Chyba coś koło tego. Siedzielismy razem w otwartych drzwiach pociągu :)
  
 
 
wera359  
Forumowy prawiczek
wera

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 38
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Szukam sąsiadów naszych ...
Kamila(filozofa), Dino, Przystojnego Piotra, Pana Prezesa, Agaty...


oraz ludzi z Przystanku Drzewo:) ...
 
 
monica  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

PILNE!!!Szukam kontaktu z chłopakiem ze zdjęcia-rozmawiał ze mną na stoisku Stowarzyszenia "Życie po przeszczepie",które reprezentowałam na Woodstocku (to tam można było otrzymać oświadczenia woli). Ma na imię Przemek,33 lata, jest z Gliwic i przyjechał na Woodstock na motorze(mieszkał w wiosce motocyklowej).

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2011 ]
mój mail to : steinertowicz@interia.pl
 
 
mysterious  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: wałbrzych
  Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

w sumie nie licze na niewiadomo jakie szczescie no ale moze ktos zna albo i jest na załączonym obrazku :D chciałam powiedzieć ze drugi Pan (od lewej of course) ma piękny uśmiech xD a Pan numer jeden przyglądałam mu się na dworcu bo tak słodko wyglądał i nie mogłam się oprzeć :D Ogólnie chłopcy fajnie się ruszali na the prodigy :P Ktokolwiek widział ktokolwiek wie :D
 
 
 
kirsikka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Szukam chłopaków z dworca w Kostrzynie. Rozmawialiśmy w nocy z 6 na 7 sierpnia. Twierdziliście że macie pociąg ok godz 4:20. Siedzieliśmy na niebieskich krzesełkach na peronie. Jeden z Was miał dwa różne buty po kąpieli w błocie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group