Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo Szukasz?
Autor Wiadomość
kotwica  
Forumowy prawiczek
Diana

Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Velen
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Ja szukam Radka z Wrocławia. Lat bodajże 20, studiuje energetykę. Ma moją koszulkę KSU i w ogóle chciałabym, żeby kontakt się nie urwał. :) Poznaliśmy się przez naszych wspólnych znajomych. Radku, jeśli to czytasz odezwij się. :)

Pozdrawiam. Monika. (pewnie i tak nie pamiętasz mojego imienia, bo jest na M :D)
 
 
 
2119  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   Szukam pary ze zdjęcia

http://imageshack.us/phot.../dsc03466r.jpg/
Szukam pary na zdjęciu po lewej.
Pamiętam, że chłopak miał na imie Jacek.
Prosze o kontakt :)
 
 
Aosji  
Forumowy prawiczek
Buba?

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 22
Skąd: Arcelin/Olsztyn
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Szukam Gosi z Kaszub która zdobyła tytuł II vice miss mokrego podkoszulka. Dałaś mi swój nr ale tel mi padł i go nie mam.
Szukam także dziewczyny która zrobiła ze mnie swojego murzyna gdy zbierałem na odbudowę Gwiazdy Śmierci przebrany za Maula.
 
 
 
brunetka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: PL
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Wysokiego blondyna, z którym bawiłam się na koncercie Prodigy (staliśmy dość blisko sceny) :-) Martwił się że będę cała w siniakach :-P

brunetka
 
 
Rzoq  
Forumowy prawiczek
Metal Wam w dupę!

Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 33
Skąd: Żnin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

brunetka, może chodzi o mnie więcej na PW ;-)
 
 
 
rzeczjasna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Dębno
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Szukam pana w zajebistym beżowym swetrze o grubym splocie, który któregoś ranka powiedział mi pięknie "dzień dobry", gdy szłam z toików i kranów do namiotu, drogą od krishny.
wątpię, że znajdę i żałuję, że nie nawiązałam dłuższej rozmowy. niby zwykłe "dzień dobry"ale ten sweter (i usmiech!) mnie zaintrygował!


: )
 
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   Barwink

Czy ktoś widział może ludzi którzy chodzili z pobrudzonymi ustami bądz byli cali różowi/fioletowi ? Pytam z ciekawości :D
 
 
blebleble  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: :)
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

cześć! Ja szukam Marcina z Wrocławia (który nie lubi swojego imienia i znajomi mówią na niego Kamyk :D) z którym gadałam przed Dog Eat Dog i poczęstowałam go fajką. Małe szanse, że go znajdę, no ale chciałabym jeszcze pogadać ;D
  
 
 
zwierzątko  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Gdyby znalazł się jeden z chłopaków z pociągu do Szczecina z 7 sierpnia o 8.50, którzy rozweselali atmosferę i dbali o to, żeby tłum miał czym oddychać wkładając butelki między drzwi to byłoby super... :)
 
 
werooonika  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

a ja z checia znalazla bym chlopaka w kapeluszu, ktory tanczyl ze mna na prodigy (na prawo od srodkowego telebimu), niestety wtedy nie bylam w stanie sie nawet odezwac xd
 
 
 
butcher  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

A ja szukam pewnej Niemki o imieniu Alex - nie wiecie, czy Niemcy mają jakieś swoje forum poświęcone Woodstockowi (albo jakiś duży dział na polskim forum)? Bo tu to chyba nie zajrzy :lol: A może ktoś mieszkał obok podejrzanej? Była jeszcze tam blondynka imieniem chyba Paula i długowłosy dość wysoki gość (chyba facet tej drugiej) ;)

Swoją drogą jeśli uda się komuś odnaleźć tu kogokolwiek to też się chwalcie! Tak ku pokrzepieniu serc!
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Poszukuję Asi z Poznania, raczyła mnie wódką z sokiem bananowym w wiosce piwnej w środkowym rzędzie na ostatniej ławce w sobotnich godzinach porannych (około 5 rano). Była z koleżanką Basią i jej mężem (mieszkańcami Kostrzyna), był z nimi jeszcze pewien Łotysz w okularach, który bardzo dobrze mówił po polsku.
 
 
Linker  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Szukam Nikoli z Nysy(?). Rozbiła się obok mnie w piątek i kazała pilnować namiotu. Później piliśmy wódkę z jej znajomymi, miałem strasznie zdarte gardło i prawie nic nie mówiłem. Na końcu pogubiliśmy się na Dog Eat Dog. Następnego dnia jakoś na siebie nie trafialiśmy.

Linker.pl@gmail.com
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie / zna namiary na tę osobę to proszę o priv. Była rozbita w lasku przed kranami.

http://w86.wrzuta.pl/obraz/9xWfnSNPL1s/p1070301
 
 
 
xstillalivex  
Forumowy prawiczek
Katarzyna

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Szukam Pana mieszkającego nieopodal Warszawy przedstawiającego się jako Żaba, który zdecydował się wreszcie odwiedzić swoich sąsiadów w ostatni woodstockowy dzień. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w tym samym miejscu (las tuż za trybunami). Kaśka z Zielonej Góry. :mrgreen:
 
 
Ossory  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Woodstock
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Szukam Kasi z Podhala dziewczyny którą spotkałem na zebrahead i poszliśmy na piwo. Spędziłem bardzo przyjemny wieczór w jej towarzystwie . Mieszkała gdzieś w okolicach Lidla niestety kontakt się zerwał :cry: Jeśli to czytasz daj znać na pw Rudowłosa;-) Bartek w lenonkach
 
 
rene87  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   Szukam chłopaka -koncert Prodigy!!!chusta na twarzy!!!

Witam,
poszukuje chłopaka którego spotkałam na koncercie Prodigy w sobotę. Niemam pojęcia jak ma na imię,skąd jest itd na załączony zdjęciu niewiele widać ale jak ktoś by go poznał i miał jakiś namiar to będę cholernie wdzięczna. Ubrany był w czarną koszulkę, jasne spodnie 3/4, i mial na twarzy zawiazaną chustę, i było widać tylko oczy. Był z ekipą, kilku chłopakow i dwie dziewczyny. JEDYNE co mam to takie zdjęcie na którym go widać, ledwo ledwo ale coś tam widać. PROSZE O POMOC!!!
 
 
ygdrasil  
Forumowy prawiczek
Krasnoludzki Inżynier

Wiek: 36
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Olesno
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Szukam Chudego i "Leji"? (Leja? jakos tak). Chłopaki mnie uratowali kiedy drugiego dnia zapomnialem wziac fajek z namiotu, a mialem za daleko zeby wracac. Prawdopodobnie przedstawilem sie jako Adam "Siergiej" ;] . Pozdrawiam.
 
 
 
Adam Dołwa  
Forumowy prawiczek
Dołwa

Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Wołomin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

szukam Aśki (jeśli dobrze pamiętam ;p ) która spędził ze mną miły czas po tym jak powiedziałem jej że ma ładne nogi i kolana około godziny 3 - 4tej ( mam nadzieje że mnie pamiętasz ;p zapomniałem poprosić o kontakt i bardzo tego żałuję ;p odezwij się!
 
 
 
patryka20  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Bielawa
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Poszukuję pana, którego spotkałam w błotku w sobotę podczas występu Eneja lub Buldoga. Miał on na sobie kamizelkę odblaskową, dready i wcierał błoto w całe ciało. Na koniec dostał ode mnie trochę błotka do pyszczka. ;p Pozdrawiam.
 
 
Paaai  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   ;)

Szukam Szymona z którym stałam na jakiejś ławce na koncercie Prodigy i który mnie trzymał żebym nie spadła ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group