Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo Szukasz?
Autor Wiadomość
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

ooooj o tym nie pomyslalem :P
 
 
Muslin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Zbąszyn
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

4 lipca (czwartek) do pociągu jadącego z Poznania (podajże w Zbąszynku) wsiadła do prawie ostatniego (lub prawie pierwszego) wagonu Magda, ubrana na czarno, okulary. Dosiadła się do Roksany i Mateusza. Obok niej siedział facio czytający ksiazkę z 0,5l w alpie. Była z trochę tęższym kolegą lub bratem lub chłopakiem nie wiem:P Bynajmniej jechała pierwszy raz, miała lechy, a idąc do toalety zniknęła na 40 min :D. Idąc na pole namiotowe widzieliśmy się ostatni raz, siedziała na kamiennych schodach czekając na kuzyna. Jeżeli to czytasz to daj znać na gadu 749 71 72 :)
 
 
klatwa69  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

Dzień dobry!
Oprócz pana kaliber44 którego znalazłam przez jego posta xd szukam kolegów
znajdowało się to na przeciwko tojków w poblizu kranów..
nie pamiętam który to dzień był ale panowie mieli
- czerwony dywanik - na którym chrzcili ludzi ;D
teorytycznie mieli oni zostac ocaleni przed koncem świata ;)
Ja i koleżanka byłyśmy waszymi pierwszymi ochotnikami!
Panowie zgłoście się!! ;<
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Kurcze, tyle czasu minęło od Wooda, a mi ciągle jeden Pan chodzi po głowie...
Myślicie, że warto spróbować? ;)

Na Farben Lehre bawiliśmy się obok siebie na lewo od sceny, kilka kroków od barierek. Ja- blondynka, okulary, bandamka na głowie, generalnie wyglądałam okropnie, ale tak to już bywa po kilku dniach niemycia się :D W pewnym momencie złapałeś się za głowę, a ja pobawiłam się w dobrą samarytankę i podeszłam do Ciebie z zapytaniem, czy wszystko ok. Powiedziałeś, że przed chwilą oddawałeś krew, zemdlałeś w drodze na koncert. Kazałam Ci wyjść z namiotu, usiąść, zjeść coś. Nie posłuchałeś. Po kilku piosenkach znowu chwyciłeś się za głowę, wyszłam za Tobą z namiotu i przestrzegłam, że masz na siebie uważać ;) Szukałam Cię po koncercie, ale nigdzie Cię nie było.
Na oko masz jakieś 18-20 lat, przystojny z Ciebie brunet ;-) Odezwij się, jeśli to czytasz: chciałabym chociaż wiedzieć, czy trafiłeś wtedy do namiotu bezpiecznie, czy nie zemdlałeś gdzieś w tym tłumie prodidżowców... :)
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

szukam dreadmakerów, siedzieli koło głównej drogi pomiędzy straganami. nazywali się Aga i Krzysiek. dready kręcili w drugi i trzeci dzień od 12 rano. był z nimi fotograf i robił zdjęcia przechodniom i 'klientom'. bardzo zależy mi na kontakcie do nich ;)
  
 
 
Kaaaasiula  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 17
Skąd: Kępice
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Szukam sympatycznego faceta (około 30 lat, na które kompletnie nie wyglądał, ale zdradził nam ile ma lat) w długich blond włosach (średni lub ciemny blond ) którego poznałyśmy siedząc na krawężniku w noc ze środy na czwartek . Spodobała Ci się moja ruda koleżanka. Następnej nocy ( albo jeszcze kolejnej ;P) spotkaliśmy się, jak również z tą koleżanką, rozdawałyśmy Free Hugsy na pasie handlowym , dołączyłeś do nas a następnie dołączył do nas jeszcze jeden koleś;). Wspomniałeś że jesteś na PW już ok. 11 raz.
Jeśli to czytasz, i zastanawiasz się czy to ty, to napisz;) Może akurat Ciebie szukam.
Fajnie było by spotkać się na następnym Woodstocku i znów wspólnie poprzytulać Woodstockowiczów;))
 
 
 
Pola  
Forumowy prawiczek
let the noise continue...


Wiek: 29
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Pml123 napisał/a:
Czy wie ktoś z Was, skąd była ekipa rozbita na początku lasku, między toi toi'ami i wioską piwną? Mieli kilka namiotów i plandekę powieszoną (chyba) między drzewami. Był tam też długi drąg, na którym można było siedzieć :P

Z góry dzięki za pomoc! Pozdrówki! :)

możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Bo możliwe że ja byłam w tej ekipie.
 
 
 
Hylende  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

szukam dziewczyny rozbitej koło wioski Homo, bodajże z Jeleniej albo Zielonej Góry. Miała rude włosy jak dobrze pamiętam. Poznałem ją w namiocie znajomych.
 
 
Jacahehe  
Forumowy prawiczek
Waaagh!

Wiek: 29
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz/Niemcz
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

Szukam pięknej blondynki, która zatrzymała mnie na koncercie Prodigy gdy wychodziłem z tłumu. Niestety niezbyt ogarniając co się dzieje, ogłuszony przez jednego dresa w "pogo" nawet za bardzo nie pogadałem, tylko stwierdziłem, że muszę iść.

Oprócz tego szukam Woodstokowiczów z Bydgoszczy. Zapraszam na sok! :)
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   EURO

A ja szukam kolegów z Macedońskiej drużyny:D
 
 
memento  
Forumowy prawiczek
A Beautiful Mind


Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: gubin
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   2011

To i ja... Szukam Marty ze Szczecina(?). Poznaliśmy się na górce, razem śpiewaliśmy czarny chleb i czarna kawa... Później ją zgubiłem. Była rozbita gdzieś w okolicach kranów z tego co pamiętam.
 
 
 
Linker  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Ćmia i Sowa z megafonem szukają Truskawy, Czarnej, Goblina ewentualnie "Dziw*i", którzy co rok rozbici są na górce prowadzącej do ASP. Mieliście się do nas odezwać w sprawie tegorocznego woodstocku. Mamy dużo kawy i herbaty. Mój nr. gg 791923797
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013   

Ja ich kojarzę, wiem, czemu przeszkodzili... i czemu byli tacy zdziwieni. Spotkałem ich, gadałem z nimi, smutna historia. Ci blondyni to bracia, ten brunet to ich przyjaciel, pilnują go, bo choruje. Może tego po nim nie widać, ale źle z nim, aids złapał chyba czy coś w tym rodzaju. I tamci z nim jeżdżą na wszelki wypadek, jakby np zasłabł czy coś. Musieli być zaskoczeni, że z kimś spał, bo u niego w Połczynie wiedzą, że jest chory więc trudno mu kogokolwiek poznać, wiadomo, jak to bywa, jakie są przesądy i ignorancja czasem. Że chory, to trzeba unikać.

O ile to oczywiście oni, ale kojarzę ich dobrze ;p W Połczynie więc szukaj, gdziekolwiek to jest, to podobno taka dziura, to łatwo dopytać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group