Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Hare papka
Autor Wiadomość
qwe999  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Police
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Widzę, że myślę jak większość: spróbować raz i narzekać na błotną kulkę. ;P
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Hare jedzenie, tak myślę, już na stałe związało się z Woodem, czy ktoś lubi czy nie jest to część woodstockowej tradycji i niech tak zostanie. ;-)
 
 
KokA  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Kwi 2009
Posty: 27
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Sprobowalam i mi starczy ;) Fajnie, ze Kryszniowcy sa i robia cos dla bardzo bardzo glodnych (w moich oczach to niemal akt desperacji) ludzi.
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

A mi już teraz brakuje tego smaku.. a tu trzeba jeszcze poczekać do kolejnego wooda, żeby znowu zakosztować tego specjału :P. W tym roku pochłonęliśmy parę takich porcji.. na troje :P. Na szczęście każdy z nas ma inne wymagania smakowe, wiec mogliśmy się podzielić taką porcją w miarę sprawiedliwie :P. I przyznam szczerze, że nawet 1/3 tego żarełka starczało mi na dobre pół dnia. Cholera, jak sobie przypomnę smak tego gulaszo-sosu to już się głodny robię :D. Jakby ktoś miał jakieś sprawdzone przepisy na to, to niech rzuci tu albo na PM do mnie :P.
 
 
zajebibi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Jadłam dwa razy jedną porcję na pół z koleżanką i najadałyśmy się tą połówką porządnie.
Sos troszkę zbyt pieprzny dla mnie (nie że za ostry, po prostu nie lubię smaku pieprzu). Ryż lekko bez smaku, ale przy sosie i tak odgrywał tylko rolę zbilansowanego smakowo dodatku. "Chipsy" super, ale krew mnie zalewała, gdy były nafaszerowane kminkiem ;/ Natomiast ta kulka wymiotła mi system!!! :mrgreen: :mrgreen: Ten karmelowo-bananowy smak... mmm... nawet rodzynki mi nie przeszkadzały. Zjadłam 5 takich kulek przez cały PW (dojadałam po znajomych) :-D
Najgorsza z tego wszystkiego jest poranna zemsta Kryszny. Nightmare ;d
 
 
najshend  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: WLKP
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Jak byłem przez 4-5 lat vege to żarcie od hary smakowało mi niesamowicie.. Teraz pewne wartości i przekonania odeszły w niepamięć i po spróbowaniem ryżu z gulaszem miałem odruch wymiotny ;P.. Niesamowicie niedobre, chipsy tez fatalne bo o ile dobrze pamiętam kminek w nich jest, ale za to KUPA (tak nazywami tą papkę) jest nieeesaaamooowita :) mmmmm pyszność :)
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Mi smakowały tylko chipsy posmarowane papką bananowo jakąśtam, reszty nie ruszyłam, postawiłam talerz kilka kroków od siebie(coby sobie ktoś zjadł) i nim się z przyjaciółką obróciłyśmy, żarełka nie było :-)
 
 
 
zajebibi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Ja musze sie pochwalić! Po czytaniu tych wszystkich postów wyszukałam przepis na bananową kulkę i sama zrobiłam. Wyszła mi prawie identyczna!!! ;D Właśnie się obzeram mmmmm :-P
 
 
maris  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: wrocław
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Hellann napisał/a:
W tym gulaszu jest na pewno fasolka i kostka sojowa. Dlatego pytałam o przepis, bo to pyszne jest niesamowicie. Ta kulka to mikstura z banana i kaszy manny, halawa się nazywa. :D Można sobie samemu zrobić, w necie masa przepisów, ponoć wychodzi takie samo jak na woodzie. A gulaszu ani widu ani słychu :| gdyby ktoś zlokalizował przepis to proszę o podanie! :D


znalazłam taki przepis: http://kuchennie.wordpres...ra-i-tadka-dal/ - i to jest chyba to, ale nie wypróbowywałam w domu, choć kusi...
 
 
Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach


Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 17
Skąd: rzeszów
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

maris-> przepis podobny ale brakuje mi tam zielonej fasolki.. w tym roku ją zlokalizowałam ..tz tak mi sie wydaje ze to byla fasolka:D
 
 
sheepdog  
Forumowy prawiczek
dupa, dupa cycki!!!


Wiek: 37
Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011   

uwielbiam żarełko od krishny!! :mrgreen: choć w tym rocku coś zbyt często brakowało im tych chrupkich placuszków i czasami przesadzali z przyprawami! widać krishnę też dopadł kryzys bo jedzonko droższe niż zwykle, ale nic to, i tak pożerałam ze smakiem do ostatniego ziarenka :D
 
 
DeadHolly  
Forumowy prawiczek
cycków nie będzie!


Wiek: 30
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011   

mój kolega po zjedzeniu tego żarełka krisznowców prawie zwymiotował :x ale mi bardzo smakuje,także kwestia smaku :mrgreen:
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011   

Ja w ogole niejem krysznowego zarcia, poniewaz musialbym zjesc z 5 porcji, zeby sie najesc.... niestety, zanim otworza gastro jest kryszna, takwiec trzeba sie zadowolic przez pierwsze 2-3 dni :)
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Papka, ryż i chipsy były mocarne. Ale te słodkie, to dla mnie nie do zjedzenia. ;] ]
 
 
iN00B  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

hmm od 3 lat zjadłem hare papke peirwszy raz i ..... smakowała mi jak Grochowa ... ; D (
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

3 razy bylem na Woodzie, i ufam swemu przeczuciu, zeby tego nie ruszac, smacznego zycze wszystkim innym :P
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

iN00B napisał/a:
hmm od 3 lat zjadłem hare papke peirwszy raz i ..... smakowała mi jak Grochowa ... ; D (


Ty nie obrażaj grochowej, ok ? :-P
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Coś jest na rzeczy, skoro podstawowym składnikiem jest soja i inne jarzynki strączkowe.
Jeśli o mnie chodzi, to jedynie do halawy nie mogłam się jakoś przekonać, za to cała reszta bardzo mi zasmakowała, zapewne też z racji tego, że na papu szłam zwykle mocno wygłodzona, ,,bo zawsze coś". Szczególnie przypadły mi do gustu papadamy, które miałam tydzień temu przyjemność chrupać w knajpie indyjskiej ;-)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

Hary papka hmmm zjadlem wszystko co mi nalozyli :P ale nie byla zbyt dobra :)
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

Mi to jakoś nie podchodzi ale co roku jedną porcje tradycyjnie trzeba fszamać
najlepsze są cipsy;p
 
 
hioxd  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: Słupca
Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011   

Ojjj było pycha *-*
Zjadłam porcje bananowej papki mojego wybrednego chłopaka :D (schabowego chciał;p)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group