Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Eko Woodstock?
Autor Wiadomość
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

m20 napisał/a:
Kwestia czystości na PW powinna być tak samo ważna jak opieka medyczna.


Popieram. I proszę, nie mówmy tu o podpaleniach śmietników, ponieważ ten argument jest banalny.
 
 
 
kasiam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: legnica
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

Wypowiem się ostatni raz w tym wątku, używając oczywiście, podobnie jak pożar, "banalnych" argumentów.
Zapewnienie bezpieczeństwa jest kwestią najważniejszą. Śmieciary, ani żadne inne auta mające wywozić śmieci nie mogą wjeżdżać do wioski, ponieważ blokują drogi i ścieżki komunikacyjne. Zabrakło pierogów itp,bo gastronomia miała zakaz wjazdu, właśnie ze względów bezpieczeństwa. Przy takiej ilości ludzi, kontenerów i śmietników musiałoby być naprawdę dużo i w różnych miejscach. W ciągu paru godzin byłyby zapełnione, wymagałyby codziennego opróżniania . Ponieważ wioska jest ogromna, zawsze jakaś śmieciara znajdowałaby się na terenie wioski, przepychając się przez tłum i blokując przejazd np. straży pożarnej. Ze względu na tempo poruszania się pojazdów po wiosce, na drodze wyjazdowej non stop znajdowałaby się jakaś śmieciara.
Wierzcie mi, brak barierek, kontenerów i śmieciarek na woodstocku jest kwestią bezpieczeństwa, doskonale przemyślaną przez organizatorów.
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

No i teraz masz rację. :) Z tym że, nie wspominałem nigdy niczego o śmieciarkach. Obczaj ten patent- Pokojowy Patrol tak czy siak zbiera śmieci ręcznie. Co za problem, tak jak wspominałem, dać więcej prowizorycznych śmietników, a PP tylko by zbierał worki i utylizował je w kontenerach, takich samych jakie stoją teraz przy głównej i kranach? Można by postawić jeszcze jeden koło ASP i lasku, w tamtych rejonach na górce. Nie musieli by tego robić kilka razy dziennie. Tak czy siak jeżdżą quady, a rano nie ma takiego ruchu, więc zapakowanie worów na przyczepkę chyba nie byłoby takie męczące?
Ja nie powiedziałem, że używasz banalnych argumentów. Masz rację, ze bezpieczeństwo jest najważniejsze, z tym że ja poprzez bezpieczeństwo rozumiem także nie stanowienie zagrożenia dla przyrody i otoczenia, tym bardziej że festiwal promuje się jako impreza proekologiczna..

Jurek Owsiak napisał/a:
Wielu z Was pochylało się nad śmieciami. Śmiecie, śmiecie, śmiecie. A na końcu Wy sami śmiecicie. My zamawiamy kontenery, jest ich oczywiście za mało, ale ze sceny prosiłem wielokrotnie: zbierzcie śmieci na kupę, a my je posprzątamy, Może 10%, 15% tak zrobiło. I tego musimy się uczyć, ponieważ w tym roku sprzątanie terenu, a było po na naszej stronie, również finansowo – zajęło nam dwa tygodnie! Namioty były wszędzie i nie ukrywam, że opadały nam ręce, jak widzieliście „pierdolnik” jaki po sobie zostawiliście. Takie zebranie w jedno miejsce – bardzo by nam ułatwiło robotę. Będziemy o tym dyskutowali bardzo długo, długo, długo, ponieważ staje się to dla nas sporym problemem.


http://www.wosp.org.pl/wo...barierkami.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group