Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co Ci się podobało ogólnie na Przystanku Woodstock ?
Autor Wiadomość
JaneMary20  
Forumowy prawiczek
Najlepszy serial- SUPERNATURAL

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Pozytywni ludzie. Było na prawdę świetnie.
To mój pierwszy Woodstock i może wyobrażałam
go sobie trochę lepiej to i tak klimat skradł moje serce 8-)

Świetni ludzie, którzy jak się zgubiłam to nie zostawili mnie na pastwę
losu ale odprowadzili i życzyli miłej zabawy.

Lidl- na prawdę super pomysł. Bardzo dobre chipsy mieli :mrgreen:

Napisy na tabliczkach min " Powiększanie piersi przez dotyk" ;D
No i standardowe FREE HUGS.

"Zaraz będzie ciemno" i miny oraz odpowiedzi tych baranów co przyjechali tylko
na Prodigy i nie wiedzieli o co nam chodzi ^^

Błotko i chłopak który sobie siedział i się nim nacierał aż do odcienia ciemnej czekolady
i tych, którzy jak tylko to zobaczyli to zaczęli robić to samo. Fajnie to wyglądało ; )
Na koniec motyw ze Scary movie i standardowe "What's uuuuup!!!??"- krzyczane z
jednej strony pola i odkrzykiwane z różnych stron :)

Aha na koniec abstrakcyjne korzystanie z łazienki w pociągu. Zwłaszcza przez panów w glanach plus na bani, którzy bardzo ostrożnie i na prawdę o dziwo zgrabnie, wymijali pasażerów leżących lub siedzących na podłodze nikogo przy tym nie krzywdząc. Za to szacun ;)
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

mi sie jeszcze dodatkowo podobalo to ze przy kupieniu 5 lanych dostawalo sie za free bandamke[/quote]
A jak się skończyły to dawali 6 browara:p
 
 
 
Wojmir  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 19
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Mi bardzo spodobali sie pozytywnie nastawieni nasi zachodni sasiedzi:), jednej parce pomoglem niesc jakies taboły to dali mi dwa papieroski i piwo:). Również zacne było iz pomogliscie mi woodstockowicze splacic czesciowo mandat:)
 
 
oleksandra  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

o, a jaki mandat? :)
Woodstock to woodstock.. tu wszystko naprawdę jest wyjątkowe, nawet kolejki są bardziej pozytywne niż gdziekolwiek indziej ;p
-atmosfera
-ludzie
-pogoda
-zespoły
-stan zdrowia
-szalone pomysły
-mile nastawieni do wszystkiego ludzie
-spontaniczność uczestników
-rozwiązywanie problemów w tempie ekspresowym
-świeże powietrze
-niewygodne spanie, ale z kim!
-luz po całości
-nie przywiązywanie uwagi (takiej jak na co dzień) do wyglądu
-wszechstronna akceptacja!
-liddl / ceny

generalnie wszystko.. przez chwile przeszkadzała mi tylko woda w namiocie, ale zdążyło wszystko wyschnąć xd z roku na rok będzie jeszcze lepiej :D
 
 
KAT  
Forumowy prawiczek
Bimbrownik


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Nysa
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

To był świetny festiwal, a zarazem mój pierwszy:]
Nie da się opisać tego klimatu i tego wszystkiego w słowach, całkowicie coś innego od tego co nas otacza :) Na 100% wrócę tam za rok :)) Moglem robić z siebie debila i to było całkiem normalne :)) Wielkim plusem była otwartość ludzi, wywarło to na mnie wielkie wrażenie, coś wspaniałego.
 
 
 
bony-yeah  
Forumowy prawiczek
korina

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: pieczyska metropolis
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

LIDL! dobre to bylo
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

- LIDL - świetny pomysł! Dobrze zaopatrzeni, dobre tempo obsługi mimo ogromnej ilości ludzi
- Haribol - jak mnie zawsze denerwował (jestem blisko rozbita, więc ciągle słyszę ich śpiewy), tak teraz ma meeega plusa za dawanie sojowej "grochówki" i "bigosu" z chlebkiem :) I to za darmo!
 
 
rudy.rydz  
Forumowy prawiczek
Mamo, Tato, właśnie wpadłam na pomysł... ;D


Dołączyła: 30 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Konin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

+ jeszcze za pozdrowienia na telebimach- można było się znaleźć, gdy padła bateria w telefonie:)
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Tak jak większość się zgodzę, Lidl był naprawdę dobrym rozwiązaniem oraz ceny bardzo korzystne. Oczywiście superzajebiste było to, że spotkałam zupełnie przez przypadek ludzi z zeszłego Woodstocka, i ludzi z mojej miejscowości (z resztą bardzo małej wioski) z którymi się nie widywałam nigdy niesamowicie mnie to ucieszyło ;P no i kolejna rzecz to oczywiście wolność ! jeszcze chciałam dodać, że przemówienie kochanego Jurka Owsiaka na którym się poryczałam było niesamowite
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

1. Lidl.
2. Mili panowie, którzy nie wiem skąd mieli tyle cierpliwości i zaparcia, że czyszcząc te naprawdę okropne "Toje" nadal potrafili się uśmiechnąć do Woodstockowiczów i zamienić z nimi parę słów. Dzięki Panowie, gdyby nie Wy, byłoby baaardzo ciężko ;-)
3. HELLOWEEN i ARIBOURNE!!!! :mrgreen:
4. Pogoda i oberwanie chmurki :)
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

kizia napisał/a:
- Haribol - jak mnie zawsze denerwował (jestem blisko rozbita, więc ciągle słyszę ich śpiewy), tak teraz ma meeega plusa za dawanie sojowej "grochówki" i "bigosu" z chlebkiem :) I to za darmo!

Dawali darmowe żarcie? :shock: Codziennie tamtędy przechodziłem i taką okazję przegapiłem !

Dobra, czas na plusy:

- wioska Carlsberga: darmowe piłkarzyki, puchar Europy, mecze : D Fajnie tam było. I gadżety za puszki.
- Lidl - pomimo kolejek, nie trzeba było cisnąć do miasta
- ASP - też dużo fajnych atrakcji, chyba nawet więcej niż rok temu. Wycieczka z użyciem Nordic Walking - bezcenne :-D
- organizacje pozażądowe - szczególnie ta, która uczyła bezpiecznego seksu za pomocą drewnianych dildów :lol:

No i to co widziałem rok temu jak byłem pierwszy raz, fajni ludzie, dużo humoru i otwartości dla innych. :-)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

m20 napisał/a:
Dawali darmowe żarcie? :shock: Codziennie tamtędy przechodziłem i taką okazję przegapiłem !

Tak! W piątek i sobotę chyba około północy i w niedzielę około 12 :)
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

co jeszcze na plus? JABŁKA i CIASTKA, które rozdawali Krysznowcy podczas przemarszu :D Pić mi się chciało niesamowicie, a ludzi było tyle, że hoho, zanim bym uzbierała te 10 butli i zaniosła do Allegro z pasażu to bym wyschła... a tu nagle ktoś mi wciska jabłko w łapę, no cud :)
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Cytat:
Tak! W piątek i sobotę chyba około północy i w niedzielę około 12 :)

W niedzielę o 12 byłem już w drodze samochodem do domu. 8-) Ale przecież nie było żadnej informacji o darmowym jedzonku. :-(
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

1. Namiot HARIBOL:D, bardzo pozytywni ludzie

2. Nie wiedziałam o bandamkach, w każdym razie my dostaliśmy szóste piwo gratis, to było jak najbardziej na plus :)

3. ATMOSFERA, ludzie zaczepiający na każdym kroku, żeby tylko zrobić jakąś pozytywną akcję (chłopak w sombrero, z wielkim nadmuchanym kijem bejsbolowym, który za pierwszym razem we mnie nie trafił i gonił mnie po polu czy chociażby ludzie, którzy dali nam do potrzymania dąb, bo mieli go na smyczy:D)

3. Czyste tojki, po prostu zbawienie!
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

m20 napisał/a:
W niedzielę o 12 byłem już w drodze samochodem do domu. 8-) Ale przecież nie było żadnej informacji o darmowym jedzonku. :-(

My się dowiedzieliśmy od przechodzących ludzi/znajomych. Niektórzy szli po kilka razy :P
O i plus za czyste tojki. Mili panowie przy okazji umyli mi też moją lewą stronę ciała i torbę :P
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Oh i spadli nam z nieba panowie z wężem ogrodowym, którzy pomogli nam się umyć pod kranami, po wyjściu z błooootka:)
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

na plus by wymieniać wiele, atmosfera, ludzie, jedzenie, pogoda zajebista i swietne zespoły.... nie ma co wybrzydzać, jakbym chciała mieć wszystko na tip=top to bym osobie wynajęła wczasy w hotelu 5-cio gwiazdkowym a nie Woodstock.
 
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

mi sie motyw z mozliwoscia posiedzenia na winstonie przeciw duzej sceny podobal, wielki plus za wypas wygodne fotele ktore do warunkow sie same dostosowywały a i mozna bylo sobie arke na spokojnie obejrzec i posluchac :)
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

fakt wielki plus dla winstona za kanapy i leżaczki - bardzo wygodne szkoda tylko ze byl tylko 1 parasol :) mam nadzieje ze za rok tez cos takiego zrobia i ze bd troche wiekszy teren poniewaz czasem ta "palarnia" była strasznie oblegana :) ale miejsce jakos zawsze sie udalo znalesc


PS szkoda tez ze sasiedzi robili sobie z plotu szczalnie bo widok golej faji przy piciu browara nie jest zbyt mily
 
 
 
poison  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 59
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Lidl był bardzo trafiony.
Atmosfera nieziemska, a pogoda cudowna!
Muzyka fantastyczna, ludzie mili i zwariowani.
Mój pierwszy Woodstock, na samą myśl o powrocie do domu płakałam bo nie chciałam opuszczać tego miejsca.
Już wiem gdzie jest mój prawdziwy dom, w Kostrzynie nad Odrą! ;)
Pozdrowienia dla wszystkich a szczególnie dla pana który rozmawiał ze mną po rosyjsku(kompletnie go nie znając) i oświadczył mi się ;p
Jesteście wielcy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group