Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co Ci się nie podobało na Przystanku Woodstock ?
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   Co Ci się nie podobało na Przystanku Woodstock ?

Z ciężkim sercem, ale zakładam ten temat...

Darujcie sobie rozmowy na temat PKP i Prodigy. Te tematy już są. Każda uwaga na te dwa zagadnienia oraz odejścia od głównego topicu będą wypie*dalane.
 
 
phantommm  
Coś już napisał
phantommm


Wiek: 30
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 52
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Sikanie pod namiotem -.-" Nic tylko wziąć sekator i uciąć co trzeba :-?
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ludzi było zdecydowanie za dużo. Masa sezonowców i ludzi przypadkowych. Piwo kalsberg w puszce. Mrówki które gryzły mnie w dupsko dupsko.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Za mała ilość Toików i gastronomii na taką ilość ludzi. Powinna być dodatkowa gastronomia gdzieś w okolicach Lidla, wtedy ludzie by się w miarę równomiernie "rozkładali" na 2 punkty, a nie wszyscy walili na 1 punkt i to czekanie od pół godz wzwyż... No i Toiki przy głównym wejściu mogłyby być po 2 stronach, ale na tej samej drodze (by ta druga była przejezdna). I to chyba tylko tyle. Ale te problemy były na pewno spowodowane zwiększoną ilością "sezonowców"...
 
 
Kacper  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Trzebęszyn
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

1. Sikanie gdzie popadnie
2. Kolejka do Lidla
3. Brak miejsca, gdzie by można kupić tabletki na ból głowy (w szpitalu nie mieli, do Lidla mega kolejka)

A ludzie... No cóż, to jest urok Woodstocku :) Mnie tam zwisa ilość ludzi. Zresztą z tym i tak nie da się nic zrobić.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ja się podpisuje pod ilością toików..jeszcze dorzuciłabym za małą ilość kranów i płatnych prysznicy oraz zimne, a wręcz nierozmrożone żarcie :shock: (zapiekanki dokładnie)
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Tak jak Alien napisała. Za mało Tojów i za mało bud z żarciem. A potem się dziwi pokojowy, ze sramy w lesie. Ja tam oporów najmniejszych nie miałem bo z prostych wyliczeń wynika, że na każdego toja przypadało 1000 ludzi ;-/

Chamstwo ludzi. Rozumiem, ze było nas dużo i nie każdy trzeźwy. Ale jak mi potrącali dziewczynę z bara to nawet nie powiedzieli sory. Już nawet nie wymagam "przepraszam" bo to przecież jest za długie :roll:

Carlsberg zajmował za dużo terenu. Chodzi mi o ich wioskę piłkarską. Od groma namiotów mogło się tam jeszcze zmieścić.

Scena Jezusków i ten ich wielki krzyż. Mnie osobiście wkurzają aż tak ostentacyjne symbole religijne. I to nie tylko katolickie.

No i jeszcze to, że Lidla zamknęli bo Prodigy. Chuj mnie obchodzi, ze Prodigy. Szedłem właśnie na tych pajacach po zakupy bo myślałem, ze będzie najmniejszy tłok. A tu kurw co? "Zamknięte bo Prodigy". Paranoja jakaś....
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Za mało gastronomi i kranów.
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ja nie wiem jak chodziliście sikać ale zawsze gdy podchodziłam były wolne tojki.

Mi się nie podobało
-żetony na piwo
-za mało bud z żarciem
-lali za dużo soku do piwa :lol:
-brak w lidlu takich rzeczy jak bandaże
 
 
nirlog  
Forumowy prawiczek

Wiek: 46
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Szydłowiec
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Marne piwo. Aż się nie chciało pić tych siuśków, i nie chodzi mi o to że słabe, ale o smak, którego wcale nie było.
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

co do piwa to szczerze nie bylo tak zle jak dla mnie rok temu tyskie (mimo iz je bardziej preferuje) bylo bardziej bezplciowe niz carlsberg

zetony troche wkurzaly ostatniego dnia ale jak dla mnie spisaly sie na PW

Za malo toiek i przede wszystkim RAKIET !!! rakiety powinny tez stac kolo umywalek i wejscia przy lasku wtedy mozna by bylo ominac wpadniecia do jakiejs kaluzy w nocy gdy nic czlowiek niewidzi . Chociaz tez + oraz WIEEEEEEELKIE podziekowania dla panow ktorzy ciagle czyscili toiki dzieki czemu dalo sie z nich korzystac

Gastronomia fakt nie dawala rady ostatnioego dnia - drugiego z reszta tez bylo juz ciezko
 
 
 
Koniuu  
Forumowy prawiczek
Cozamen

Wiek: 36
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Stargard
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Nie można się było po prostu wysikać - i to jest problem tego woodstocku. Było za dużo ludzi, za mało toiów.

A problem każdego wood'a - problem z kupnem tabsów na ból głowy. Ja cały rok czekam na woodstock, w ciagu roku ciezko wyrwac sie na jakakolwiek impreze, dlatego po 3 godzinach halasu glowa napieprza ze tabletki szybko sie koncza. A w obrebie kostrzyna kazdy robi wielkie oczy na słowo "ibuprom".

[ Dodano: Pon 08 Sie, 2011 ]
Nie można się było po prostu wysikać - i to jest problem tego woodstocku. Było za dużo ludzi, za mało toiów.

A problem każdego wood'a - problem z kupnem tabsów na ból głowy. Ja cały rok czekam na woodstock, w ciagu roku ciezko wyrwac sie na jakakolwiek impreze, dlatego po 3 godzinach halasu glowa napieprza ze tabletki szybko sie koncza. A w obrebie kostrzyna kazdy robi wielkie oczy na słowo "ibuprom".
 
 
Kapis  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Po pierwsze nie podbobało mi sie piwo, pierwszego dnia nie majac nic innego wciskalem w siebie te szczyny. Przez kolejne dni robilem eskapady do tesco, mimo ze piwo mialem ciepłe to znacznie lepsze.
Po drugie, carlsberg ze swoim boiskiem zajmował zdecydowanie za duzo miejsca, na tej trawie prawie nikt nie siedzial. A przecież spokojnie zmiesciłoby sie tam kilkaset namiotów.
Po trzecie klimat trzeciego dnia, a raczej jego brak... (nie bede sie rozpisywał bo jest pewnie juz o tym temat i własnie sie tam wybieram)
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Piwo na żetony, dwu godzinne szukanie miejsca do rozbicia się, za duża scena Jezusów... i moją stałą miejscówkę zajęli, mała ilość kranów i toików. Co do chamskich ludzi to też się pod tym podpisuję....szczególnie jak grało Prodigy...przejść się nie dało nigdzie, wiecznie ktoś wyklinał o byle co albo pchał się na chama.
 
 
 
Mamtu  
Forumowy prawiczek
Ewelina


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Na drugi dzień gastronomia już nie trzymała jakości, dostałam kebaba mokrego od kapusty, 3/4 musiałam wyrzucić, bo było rozmemłaną papką, a w mega hot-dogu mój chłopak dostał czerstwą bułę. Na toiki nie narzekałam, wystarczyło iść do tych za sceną, najczystsze z odwiedzonych przeze mnie i kolejki nie były złe, za to przy kranach były straszne kible. :-P
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Oo, nie podobali mi się jeszcze nachalni ludzie proszący o piwo, zawsze się dzieliłam, ale..jeżeli się bierze od kogoś 'łyk' piwa to nie znaczy, że trzeba wychlać go 3/4 a potem jeszcze iść i coś bełkotać prosząc o więcej :roll: albo jeżeli mam więcej piw, dolewam z jednego a ktoś stoi i prosi żeby dolać z każdego to też jest to dość irytujące. Przez takie sytuacje ludzie przestają się chcieć dzielić i to sępienie zaczyna zwyczajnie wqrwiać.
 
 
 
hans olo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Katastrofa na drogach w niedzielę. Po:
1. Żandarmeria nie ma prawa do kierowania ruchem (patrz wyjazd z parkingu obok skrzyżowania w kierunku na Zieloną Górę)!!!!!!!!111111oneoneoneeleven Kto wpadł na pomysł żeby przed samym skrzyżowaniem przepuszczać 10 samochodów prosto z parkingu w stosunku do jednego, dwóch samochodów z drogi? Teraz już wiem, dlaczego ŻW nie ma poważania w szeregach wojskowych. Woodstockowicze uważają się za takich wyzwolonych ludzi, a na sam widok munduru srają w gacie. Nie macie pojęcia nawet kogo trzeba, a kogo nie trzeba się słuchać na drodze!
2. Na skrzyżowaniu było o 3 policjantów za dużo!
3. Przejście dla pieszych było po złej stronie skrzyżowania! Piesi, choć było ich stosunkowo niewielu, blokowali cały ruch pojazdów wyjeżdżających, a wspomnieni policjanci byli kompletnie nieporadni i w ogóle lebiegi bez pojęcia o życiu.
Podsumowując. Gdybym wjechał na parking z końca kolejki, objechał ją i ustawił się obok tego przygłupiego żandarma, byłbym w domu 2, słownie DWIE godziny wcześniej! A to tylko różnica ok. 100 metrów drogi!

Kod:
Natomiast pozostałym podmiotom wymienionym w art. 6 ust. 1 w/w ustawy uprawnienia wydawania poleceń w ruchu drogowym przysługują pod pewnymi warunkami, tj:

- żołnierzom Żandarmerii Wojskowej lub wojskowego organu porządkowego - tylko i wyłącznie podczas zabezpieczania przemarszu (lub przejazdu) kolumny wojskowej albo w razie akcji związanej z ratowaniem życia lub mienia.


Co do chamstwa. Wytłumaczenie jest proste - mnóstwo casualowych woodstockowiczów, którzy przyjechali na prodżidżi. Widać było cały dywan usłany z ludzi, którzy tego miejsca w ogóle nie rozumieją. Jak się krzyknęło "zaraz będzie ciemno" to się dostawało odpowiedź od 1/100 osób i część z nich krzyczała, żebym zapalił światło. Po prostu DoubleFacePalm
  
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Chamstwo ludzi, i złodzieje jebane. Bo tych, to było od groma. Byliśmy rozbici w lesie, to cały czas ktoś musiał być przy namiocie...
 
 
 
kaziolek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

ŚMIECI ŚMIECI i jeszcze raz ŚMIECI

jak można doprowadzić pole woodstockowe do takiego stanu , szlag mnie trafia na takie chamstwo :evil:
 
 
marta27lat  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Jelcz Laskowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Smród, kanały moczu i odchodów, wysypisko śmieci, większość ludzi to zachlani nastolatkowie, sama jeździłam wcześniej do Żar i takiego syfu to nie pamietam! Co to miało znaczyć ta śmieszna ilość kranów i ubikacji dla takiej masy ludzi i stoiska z jedzeniem w jednym miejscu (pielgrzymka do wc pielgrzymka na żarcie) Jestem matka dwóch chłopców i NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA ZABRAC TAM DZIECKO - TO POWINNO BYĆ KARANE!!! Wolałabym zapłacić jakąś kwotę i przebywać na festiwalu w cywilizowanych warunkach - to był zlot dla świń jak Boga kocham takiej obory w życiu nie widziałam!!!! Jedyny pozytyw to ENEJ, na myśl o warunkach sanitarno-epidemiologicznych mi się cofa. Powtarzam ktoś powinien zainteresować się dziećmi które przyprowadzają tam "świetni rodzice" KOSZMAR! NIGDY WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ I KAŻDEMU POWIEM TO CO TU NAPISAŁAM.
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Droga Marto.. Widocznie nie powinnaś była tam wogóle jechać, bo można sobie połamać paznokcie, ubrudzić od kurzu.
Mnie rodzice puścili, za co im jestem wdzięczny jak nikt :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania