Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co Ci się nie podobało na Przystanku Woodstock ?
Autor Wiadomość
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

Ja miałem i zupki i wrzątek i to zupełnie za darmo. Wystarczyło się przygotować ;]
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

strasznie nie spodobał mi się pewien nawalony punk który stał ze swoimi znajomymi któregoś ranka pod lidlem, w miejscu gdzie ludzie wchodzili na teren woodstocku. Gość wyzywał wszystkich po kolei, darł japę. Przykre było patrzeć jak ludziom szczęśliwym, że w koncu dotarli na miejsce uśmiech błyskawicznie znikał po takim "powitaniu". Potem owy punk zdjął gacie i tak "witał" woodstockowiczów. Oby jak najmniej takich p... :evil:
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

Mi sie nie podobalo to ze ominelem za duzo koncertow ,ale coz z wlasnej winy za duzo piwska....Ale i tak BYLO MAGICZNIE!! Moze i to nie bylo na samym woodstocku ,ale najwieksza wada tego festiwalu jest to ze trzeba wrocic jakos do szarej rzeczywistosci....
A tak na powaznie to jedyna rzecz ktora mi sie nie podobala to to ze jak po nocy czy o swicie ledwo zywy wracalem do namiotu i nie moglem go znalezc.... Boze ja juz powoli w panike wpadalem :( ledwo zywy ,slaniajacy sie na nogach ,pijany i jeszcze nie moglem znalezc swojego spania to byl koszmar!!!!!!
 
 
Bartek.W  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: net
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2011   Wszysto było zaje*****e ale..

Woodstock w tym roku zorganizowany perfekcyjnie. Tylko jeden znaczący minus. ToyToye. Tak jak rok temu były często czyszczone tak w tym roku była skifa a zwłaszcza że Ludu było trochę więcej. Jakby ten element byłby przypilnowany za rok chociaż tak jak rok temu to będzie już całkiem GIT.
Pozdro dla wszystkich Woodstokowiczów.
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Taaak, okolice ToyToy`ów były straszne :D Aż się ciężko oddychało ;pp
 
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Tu się muszę zgodzić. Za pierwszym razem chyba z 10 minut stałam 3 metry od tej ,,ściany płaczu", zanim się przełamałam :P Potem korzystałam już przeważnie z tych bardziej w stronę boiska, bo najgorzej było z tymi z samego brzegu.
 
 
wloczykijek  
Coś już napisał
brujo/shaman/poganin


Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 65
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

szczanie gdzie popadnie
prodigy
ludzie ktorzy przyjechli tylko na prodigy
sezonowcy
technozjeby
dunskie piwo piwo...

:)
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

łooo, sezonów to było tam od zaje....
.. bardzo dużo ich było.
niestety. ale ogólnie Wood 2011 uważam za udany, było świetnie :D
no tak jak mówiłam, najgorsze to prożygi i ten smród koło głównych tojek... no ale ten zapach będzie mi się kojarzył z tą drogą pełną wspaniałych ludzi :D ale w tej pozytywnej atmosferze szybko zapominało się o woni Toi Toi'ów :D i tak kocham Uctok! :mrgreen:
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

A wiecie,ze na dobrą sprawę powinniście być wdzięczni owym "sezonowcom" i ludziom,którzy (i że) przyjechali tylko na jeden dzień,na The Prodigy? Pomyślcie sami-wolelibyście,żeby przyjechali na caly okres trwania PW czy może lepiej że większość z nich pojawila się dopiero w sobotę?
 
 
lobuz2305  
Forumowy prawiczek
mała anarchistka

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: okolice sierpca
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Pozytywnie mimo tzw. "sezonowiczow", śmierdzących tojek i śmieci walających się wszędzie była dobra zabawa :] Atmosfera i ludzie tam przebywający naprawdę byli wspaniali... Koncerty do rana i nowe przyjaźnie zostaną do końca w pamięci <radocha>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group