Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bartosz Węglarczyk
Autor Wiadomość
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   Bartosz Węglarczyk

info z WOŚPa

CZWARTEK, 4 sierpnia 2011 r.:

12.00 - 14.00 - Bartosz Węglarczyk

Mam obawy,że część ludzi kojarzy pana Bartka glownie z Kingą Rusin i weekendową telewizją śniadaniową,a to przede wszystkim dziennikarz znienawidzonej (?) przez Kefira i Alien "Gazety Wyborczej" i-co akurat mnie interesuje najbardziej-nieźle obcykany w amerykańskiej popkulturze koleś.Taki,który z jednej strony pamięta co Bart Simpson pisal na tablicy w 1wszym odcinku ostatniej serii wiadomego serialu,a z drugiej potrafi godzinę nawijać o sportowych skandalach,politycznych przelomach na świecie i amerykanskich seryjnych mordercach.

P.s.Wlasnie skojarzylem,że rok lub 2 temu on bywal prowadzacym niektore rozmowy w ASP.
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

milan napisał/a:
Mam obawy,że część ludzi kojarzy pana Bartka glownie z Kingą Rusin i weekendową telewizją śniadaniową,


Świetnie to ująłeś bo byłem święcie przekonany że ten pan jest zwykłym celebrytą, który zasłynął jakimś skandalem. A tu proszę może być całkiem ciekawe spotkanie z możliwością dyskusji praktycznie na każdy temat jak to było z Lisem, Durczokiem lub Żakowskim.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

milan napisał/a:
to przede wszystkim dziennikarz znienawidzonej (?) przez Kefira i Alien "Gazety Wyborczej"


Znienawidzonej to chyba zbyt mocne słowo - nielubianej w zupełności wystarczy ;-)
Niestety ten koleś kojarzy mi się właśnie z Kinią R. i odcinkiem finałowym "Tap madyl", tak więc mimo wszystko - ja podziękuję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group