Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Śro 09 Mar, 2011
ASP
Autor Wiadomość
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Oj,ludzie,ludzie.To wy nic nie wiedzie,że między Owsiakiem a Cejrowskim jest kosa?I to niemała:


http://www.wckwadrans.co.cc/wcwosp
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

A co to ma do rzeczy? Co z tego, że między nimi jest kosa? Przecież nasze propozycje i tak nic nie zdziałają - tylko sobie rozważamy, że byłoby fajnie.
To tak jak z życzeniami w temacie "Kogo byście chcieli...". Wiadomo, że niewiele zespołów z naszych list wystąpi, ale pomarzyć można.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Alien napisał/a:
A co to ma do rzeczy? Co z tego, że między nimi jest kosa? Przecież nasze propozycje i tak nic nie zdziałają - tylko sobie rozważamy, że byłoby fajnie.
To tak jak z życzeniami w temacie "Kogo byście chcieli...". Wiadomo, że niewiele zespołów z naszych list wystąpi, ale pomarzyć można.


E,no to tu się nie dogadamy,bo ja jednak traktuję swoje i innych posty kapkę poważniej niż "tylko takie sobie rozważanie,że byłoby fajnie".Co nie znaczy,że mają dla mnie wagę stanowiącą o życiu i śmierci. Skoro ktoś rzuca propozycję-pozwalam sobie odnieść się do niej.A Ty-popraw mnie,jeśli się mylę-twierdzisz,że to nie ma znaczenia i że nie ma sensu podejmować dyskusji z propozycjami użytkowników? Może rzeczywiście nie ma,bo lepiej sobie popitolić w SB,hm?
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

milan napisał/a:
A Ty-popraw mnie,jeśli się mylę-twierdzisz,że to nie ma znaczenia i że nie ma sensu podejmować dyskusji z propozycjami użytkowników? Może rzeczywiście nie ma,bo lepiej sobie popitolić w SB,hm?


W którym momencie powiedziałam, że nie ma sensu podejmować w/w dyskusji?? Faktycznie, czepiasz się, byle się czepiać.
Chodzi mi o to, że najmniejszego znaczenia dla organizatorów Przystanku Woodstock nie mają nasze propozycje i rozważania. To, że między Owsiakiem a Cejrowskim są zgrzyty, nie znaczy też, że na 100% WC na PW nie wystąpi.
A może właśnie zostanie zaproszony jako gość kontrowersyjny...

(Co ma do tego (m. in. Twoje) pitolenie w SB?)

milan napisał/a:
E,no to tu się nie dogadamy,bo ja jednak traktuję swoje i innych posty kapkę poważniej niż "tylko takie sobie rozważanie,że byłoby fajnie".


Ja również traktuję wszystkie posty poważnie, co nie zmienia faktu, że:
a) byłoby fajnie;
b) swoim "pitoleniem" na temat Miodka czy Cejrowskiego cudów nie działamy, niezależnie od tego czy między kimś jest kosa, czy nie.
Tyle ode mnie w tej kwestii, mam nadzieję, że udało mi się rozwiać choć trochę wątpliwości.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Przeca mnie chodzi jedynie o to,że owa "kosa" ma jakiś wpływ na szanse pojawienia się WC na Woodzie.I nieśmiało chciałem ten wątek zasygnalizować.

P.s.Czepialstwa,proszę Pani,proszę się nie czepiać.Bo wie pani,jak to jest w powiedzeniu z kotłem i garnkiem...

Oczywiście, że znam owe przysłowie. Jednakże ja po prostu stwierdzam fakty, a Pan, Panie Milan, zwyczajnie się czepia. Reszta na PW, coby tu nie zaśmiecać.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

milan napisał/a:
Oj,ludzie,ludzie.To wy nic nie wiedzie,że między Owsiakiem a Cejrowskim jest kosa?I to niemała:


http://www.wckwadrans.co.cc/wcwosp


Ten artykuł jeszcze bardziej mnie do niego zniechęcił. Niesamowicie płytka interpretacja faktów, więcej odgórnych założeń i żądań niż faktycznych sytuacji i błędów które można by Owsiakowi zarzucić.

Kiedyś słyszałem bardzo dobre powiedzenie(może trochę zmieniłem, ale sens ten sam.)

"W normalnym świecie oczekujemy, że dobrzy, szlachetni ludzie robią rzeczy dobre i szlachetne. Natomiast źli i zadufani w sobie - samolubne i okrutne - religia jest jedyną ideą która potrafi zmusić dobrych szlachetnych ludzi do robienia złego."
 
 
allan  
Coś już napisał

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 97
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

czytałem ostatnio "Podróżnik WC" i w ksiazce tej autor tj. Wojciech Cejrowski takze odnosi sie do Owsiaka, nie przytoczę tego co tam napisal bo nie pamietam ale bardzo mnie zniechęciło to do tego czlowieka. choc mimo wszystko nie zniechecilo do jego ksiązek.
 
 
 
sheepdog  
Forumowy prawiczek
dupa, dupa cycki!!!


Wiek: 36
Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
Chodzi ofkoz o Jana Miodka i Jerzego Bralczyka (który jak właśnie wykukalem gościł już w ASP w 2007 r.).
Myślę, że to bardzo dobry pomysł! Z chęcią słucham jego wykładów i ekscytuje mnie jego umiejętność tłumaczenia zawiłych niejednokrotnie tematów ;)
no i Chciałabym spotkać panią NATALIĄ LL Uwielbiam ją!
Jeśli chodzi o WC to mam mieszane uczucia co do tego pana, gdyby się pojawił to na pewno ominęłabym w ów czas ASPP szerokim łukiem.
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

O nie, tylko nie Miodek. Byłam ostatnio na jego wykładzie i już nie mogłam po chwili go słuchać. Rozumiem, pasja i te sprawy, ale ile można mówić o jakimś zaimku lub spójniku. No pół godziny to dla mnie za dużo.
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Cru napisał/a:
O nie, tylko nie Miodek. Byłam ostatnio na jego wykładzie i już nie mogłam po chwili go słuchać. Rozumiem, pasja i te sprawy, ale ile można mówić o jakimś zaimku lub spójniku. No pół godziny to dla mnie za dużo.
Kłamiesz :(
Profesor Miodek jest naprawdę świetnym człowiekiem i nigdy nie mówi za długo o zaimku czy spójniku, nawet gdyby mówił godzinami. Chodziłam na jego wykłady co tydzień przez rok i były one jednymi z ciekawszych.
Poza tym wykład w ASP na pewno wyglądałby inaczej niż wykład akademicki.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011   

Mam kolejnego kandydata.To pan Leszek Mazan-gawędziarz,dziennikarz,pisarz,Krakus pełną gębą,jednakowoż znany ze swego uwielbienia do Czech( ze szczególnym uwzględnieniem przygód wojaka Szwejka). Bardzo pozytywna postać,która potrafi zarazić swym intuzjazmem innych.
 
 
Rodrigo  
Forumowy prawiczek
i tak wszyscy umrzemy

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011   

milan napisał/a:
Mam kolejnego kandydata.To pan Leszek Mazan[...]

Jestem całym sercem za - gościł w mojej szkole wraz z Mieczysławem Czumą, z którym pisze książki o Krakowie. Wykład który obydwoje poprowadzili przeszedł wszystkie moje oczekiwania, pełen humoru a jednocześnie o dużej wartości dydaktycznej. Na ASP z nimi :mrgreen:
 
 
nikodemek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto 03 Maj, 2011   

Warto byłoby zaprosić Macieja Maleńczuka. Pewnie ujawniłby kulisy życia rockmana... dzisiaj i kilkanaście lat wcześniej... 8-) oglądałem ostatnio program z jego udziałem...całkiem ciekawy...
 
 
enja  
Forumowy prawiczek
można, ale... nie trzeba

Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Meseritz
Wysłany: Nie 08 Maj, 2011   

A czy zdarzyło się kiedyś, że ASP odwiedził jakiś obcokrajowiec? ;-)
 
 
bolek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 45
Skąd: Z kapuchy
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

enja napisał/a:
A czy zdarzyło się kiedyś, że ASP odwiedził jakiś obcokrajowiec? ;-)


W 2009 ASP odwiedził Michael Lang - twórca pierwszego woodstocku.
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Śro 01 Cze, 2011   

Mam takie pytanie odnośnie ASP, do tej pory tylko raz byłem na PW i zastanawiam się czy coś takiego jak miało miejsce rok temu to standard? Chodzi mi o to czy co roku organizowane są takie warsztaty dla śpiewających i grających Woodstockowiczów i czy co roku występują oni na dużej scenie na finale?
 
 
 
Ifrith  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 01 Cze, 2011   

tak bylo do tej pory, bedzie pewnie i w tym roku ;)
 
 
HighwayToHell2  
Coś już napisał


Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 61
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011   

Yeah! No i mamy Titusa w ASP:p
 
 
kurSABATONwa  
Coś już napisał


Dołączyła: 12 Cze 2011
Posty: 87
Skąd: Wyspy Dziewicze
Wysłany: Nie 19 Cze, 2011   

Będzie można sobie zrobić zdjęcie z Titim?
 
 
HighwayToHell2  
Coś już napisał


Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 61
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 19 Cze, 2011   

Ja też chcę z nim zdjęcie! :-P I FishDicka2 musi mi podpisać ooo :-D
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

Mann, Mann i jeszcze raz Mann... ;] Świetnie! Bardzo chętnie posłucham o konflikcie polskiego komunizmu z muzyką rockową zza żelaznej kurtyny, o przyjeździe Rolling Stones i The Animals do Polski i jakim cudem udało się ich sprowadzić. Nie mogę się doczekać... :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group