Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Śro 09 Mar, 2011
ASP
Autor Wiadomość
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

Swoją drogą,rzeczywiście obsada ASP jest dla mnie tylko kapkę mniej istotna niż gwiazdy z dużej sceny. I już przebieram nogami w oczekiwaniu jakież to postacie zostaną zaproszone w tym roku. Czy mam swoich kandydatów?Yup.Ale jest tylu zacnych aktorów,muzyków,pisarzy,dziennikarzy i sportowców,że tom razom jeszcze daruję sobie ich wyliczanie.Zwłaszcza,że w grę wchodzą osoby nie tylko z Polski...
 
 
ducza
Gość
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   zgadzam sie

[quote="Chester"][quote="tyczunia89"]Figurskiego z Wojewódzkim ;] ciekawie by było ;] [/quote]

Nie da się ukryć :D Sądzę że porównywalne do Marka Kondrata przy czym na pewno nie lepsze :D[/quote]

wojewodzki i figurski to bylby wypas ale czy oni zechca przyjechac?.. szczerze wątpie
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

Wojewódzki hymm... może by sie zgodzil , ale nie za darmo ;d
 
 
 
chrzestna
Gość
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Ja z chęcią zobaczyłabym i posłuchała Szymona Hołownię :)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 02 Mar, 2011   

W międzyczasie przyszły mi do łba 2 kolejne postacie,które chętnie zobaczyłbym i usłyszał w ASP.Obaj panowie są dyżurnymi w polskich mediach specjalistami od języka polskiego.Chodzi ofkoz o Jana Miodka i Jerzego Bralczyka (który jak właśnie wykukalem gościł już w ASP w 2007 r.).
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

milan napisał/a:
Chodzi ofkoz o Jana Miodka i Jerzego Bralczyka (który jak właśnie wykukalem gościł już w ASP w 2007 r.).
Prof. Miodek byłby świetnym gościem na ASP, jego wykłady są całkiem ciekawe, do tego zawsze dużo gestykuluje :)
 
 
 
majkes  
Forumowy prawiczek
zło!

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: kujawy
Wysłany: Nie 06 Mar, 2011   

może adaś małysz? taka sportowa żyjąca legenda
 
 
antek666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: w-wo
Wysłany: Pon 14 Mar, 2011   

a moze jakąś postać która dorobiła sie bogactwa od zera w tym pokreconym kraju?
 
 
 
arf  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

A może Cejrowski?
Choć mam zupełnie inne poglądy niż on, to mógłbym go słuchać godzinami! Świetnie opowiada :P
Choć jaki on ma stosunek do Woodstocku? :P
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

milan napisał/a:
Chodzi ofkoz o Jana Miodka i Jerzego Bralczyka


prof. Jerzy Bralczyk zawitał tydzień temu na UWM i jeszcze nigdy z takim zainteresowaniem nie słuchałem żadnego wykładu i z wielką chęcią posłuchałbym jeszcze raz w sierpniu.

Cytat:
może adaś małysz? taka sportowa żyjąca legenda

za tydzień mam tę przyjemność jechać na benefis Adama do Zakopanego ;) ale gdyby On zjawił się w ASP to byłoby coś genialnego !
 
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

Wojciech Mann! ;)
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

arf napisał/a:
A może Cejrowski?


Bardzo chętnie. Mądry i inteligentny facet, ciekawe poglądy i "bystry" sposób mówienia. Jestem za. W końcu bym się po coś w tym namiocie pojawiła :-P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

arf napisał/a:
A może Cejrowski?


Brawo, trafna propozycja. Ja jestem jak najbardziej za - takich ludzi jak Cejrowski mogęłuchać bez przerwy.
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Cytat:

A może Cejrowski?

Dobry koleś z niego :mrgreen:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Chociaż moim zdaniem jest idiotą do potęgi entej to inteligencji oraz ciętego języka nie można mu odmówić.

Trzeba mu też przyznać, że jest bardzo konsekwentny w swoich poglądach. Przynajmniej nie próbuje zrobić z chrześcijaństwa kolejnego ruchu hipisowskiego, od samego początku do końca mówi o katolicyzmie jako o surowej religii z zasadami których trzeba przestrzegać - dla mnie to ma sens.

Co nie zmienia faktu, że jest typem kolesia któremu bym z chęcią obił ryj za ignoranckie postawy wobec życia.

+ jestem lekko przerażony poparciem dla tego Pana w tym temacie, mam nadzieję, że wynika to z powodu jego erudycji i inteligencji a nie popierania poglądów tego pana :-P
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Oj,ludzie,ludzie.To wy nic nie wiedzie,że między Owsiakiem a Cejrowskim jest kosa?I to niemała:


http://www.wckwadrans.co.cc/wcwosp
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

A co to ma do rzeczy? Co z tego, że między nimi jest kosa? Przecież nasze propozycje i tak nic nie zdziałają - tylko sobie rozważamy, że byłoby fajnie.
To tak jak z życzeniami w temacie "Kogo byście chcieli...". Wiadomo, że niewiele zespołów z naszych list wystąpi, ale pomarzyć można.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Alien napisał/a:
A co to ma do rzeczy? Co z tego, że między nimi jest kosa? Przecież nasze propozycje i tak nic nie zdziałają - tylko sobie rozważamy, że byłoby fajnie.
To tak jak z życzeniami w temacie "Kogo byście chcieli...". Wiadomo, że niewiele zespołów z naszych list wystąpi, ale pomarzyć można.


E,no to tu się nie dogadamy,bo ja jednak traktuję swoje i innych posty kapkę poważniej niż "tylko takie sobie rozważanie,że byłoby fajnie".Co nie znaczy,że mają dla mnie wagę stanowiącą o życiu i śmierci. Skoro ktoś rzuca propozycję-pozwalam sobie odnieść się do niej.A Ty-popraw mnie,jeśli się mylę-twierdzisz,że to nie ma znaczenia i że nie ma sensu podejmować dyskusji z propozycjami użytkowników? Może rzeczywiście nie ma,bo lepiej sobie popitolić w SB,hm?
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

milan napisał/a:
A Ty-popraw mnie,jeśli się mylę-twierdzisz,że to nie ma znaczenia i że nie ma sensu podejmować dyskusji z propozycjami użytkowników? Może rzeczywiście nie ma,bo lepiej sobie popitolić w SB,hm?


W którym momencie powiedziałam, że nie ma sensu podejmować w/w dyskusji?? Faktycznie, czepiasz się, byle się czepiać.
Chodzi mi o to, że najmniejszego znaczenia dla organizatorów Przystanku Woodstock nie mają nasze propozycje i rozważania. To, że między Owsiakiem a Cejrowskim są zgrzyty, nie znaczy też, że na 100% WC na PW nie wystąpi.
A może właśnie zostanie zaproszony jako gość kontrowersyjny...

(Co ma do tego (m. in. Twoje) pitolenie w SB?)

milan napisał/a:
E,no to tu się nie dogadamy,bo ja jednak traktuję swoje i innych posty kapkę poważniej niż "tylko takie sobie rozważanie,że byłoby fajnie".


Ja również traktuję wszystkie posty poważnie, co nie zmienia faktu, że:
a) byłoby fajnie;
b) swoim "pitoleniem" na temat Miodka czy Cejrowskiego cudów nie działamy, niezależnie od tego czy między kimś jest kosa, czy nie.
Tyle ode mnie w tej kwestii, mam nadzieję, że udało mi się rozwiać choć trochę wątpliwości.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Przeca mnie chodzi jedynie o to,że owa "kosa" ma jakiś wpływ na szanse pojawienia się WC na Woodzie.I nieśmiało chciałem ten wątek zasygnalizować.

P.s.Czepialstwa,proszę Pani,proszę się nie czepiać.Bo wie pani,jak to jest w powiedzeniu z kotłem i garnkiem...

Oczywiście, że znam owe przysłowie. Jednakże ja po prostu stwierdzam fakty, a Pan, Panie Milan, zwyczajnie się czepia. Reszta na PW, coby tu nie zaśmiecać.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

milan napisał/a:
Oj,ludzie,ludzie.To wy nic nie wiedzie,że między Owsiakiem a Cejrowskim jest kosa?I to niemała:


http://www.wckwadrans.co.cc/wcwosp


Ten artykuł jeszcze bardziej mnie do niego zniechęcił. Niesamowicie płytka interpretacja faktów, więcej odgórnych założeń i żądań niż faktycznych sytuacji i błędów które można by Owsiakowi zarzucić.

Kiedyś słyszałem bardzo dobre powiedzenie(może trochę zmieniłem, ale sens ten sam.)

"W normalnym świecie oczekujemy, że dobrzy, szlachetni ludzie robią rzeczy dobre i szlachetne. Natomiast źli i zadufani w sobie - samolubne i okrutne - religia jest jedyną ideą która potrafi zmusić dobrych szlachetnych ludzi do robienia złego."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga