Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
WARSZAWA
Autor Wiadomość
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

a nie ma innego poźniej ?
 
 
 
Shyga  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

kowal napisał/a:
kto w końcu jedzie w środe o 7 (wwa-krzyz, krzyz-kostrzyn) ?! jak coś to walić na priv na before w pociągu :D.


Ja jadę :D Chwilowo mam tylko problem z namiotem, a raczej z jego brakiem...
 
 
 
konki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 6
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Siema, mam prośbe, mógłby ktoś mnie oświecić trochę bo z tymi pociągami nie wiem już jak jest..
o której są rano w środe i skąd? one są bezpośrednio do kostrzyna czy z przesiadką?

dziś byłem na wschodnim kupić to mi powiedziała że jest ze wschodniego i mi dała poprostu na środe, nic więcej nie chciała powiedzieć, nie mam żadnej godziny peronu ani nic... skąd jedzie ten pieprzony pociąg? :P

jak coś moje gg 8636820

orientuje się ktoś czy jak kupiłem bilet na wschodnim i jest napisane "wawa wschodnia - kostrzyn" to nie moge z gdańskiego jechać? orientuje się ktoś peron czy coś?
  
 
 
dr peeper666  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Dla Kowala-- ja jade. A z którego dworca?
 
 
sebas303  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: WWA-LRY
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

konki napisał/a:
Siema, mam prośbe, mógłby ktoś mnie oświecić trochę bo z tymi pociągami nie wiem już jak jest..
o której są rano w środe i skąd? one są bezpośrednio do kostrzyna czy z przesiadką?

dziś byłem na wschodnim kupić to mi powiedziała że jest ze wschodniego i mi dała poprostu na środe, nic więcej nie chciała powiedzieć, nie mam żadnej godziny peronu ani nic... skąd jedzie ten pieprzony pociąg? :P

jak coś moje gg 8636820

orientuje się ktoś czy jak kupiłem bilet na wschodnim i jest napisane "wawa wschodnia - kostrzyn" to nie moge z gdańskiego jechać? orientuje się ktoś peron czy coś?


ekspresREGIO „MAZOWSZE” WARSZAWA WSCHODNIA 11:48 - Warszawa Centralna 12:10 - Warszawa Zachodnia
12:14 – Sochaczew 12:48 - Łowicz Główny 13:06 - Kutno 13:47 – Kłodawa 14:07 - Koło 14:18 - Konin 14:35 –
Słupca 14:51 – Września 15:07 - Poznań Główny 16:12 – Kostrzyn 18:46

Ja jadę z zachodniej w środę. Jadę sam więc jak coś to chętnie się z kimś z gadam. Mam nadzieje, że to nie jest tylko marzenie abym po wschodnim i centralnym znalazł jakieś siedzisko aby moc wypić i z kimś pogadać :D
 
 
 
Czeska!  
Forumowy prawiczek
o cho!;D

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

ok, to troche zabrzmi jak" HELP!" chce tam tak bardzo że nie wytrzymam!!!jeden problem: koniecznie na niedziele musze byc w wawie czy Ktokolwiek jedzie jakos tak np. czwartek rano i zaraz po wraca tak żeby na niedziele byc w wawie?? bardzo chetnie sie przyłącze poza tym ze brak mi doświadczenia na woodzie to i brak ekipy:( namiot moze wytrzasne ale tu wiadomo w grupie raźniej :lol:
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Jeśli o mnie chodzi, jadę albo z wschodniego albo centralnego, zależy jak wstanę, bliżej mi do centralnego, ale boję się o miejsca. :) co do namiotu ja też go nie posiadam, i nie wiem co będzie dalej :D... jak ktoś jest w stanie pomóc to bardzo chętnie.

dalej podbijam, kto jedzie tym połączeniem priv z numerem czy coś i się zgadamy ;)
 
 
ashi_gambit  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: pruszków
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Ja jadę w środę o 7 rano z centralnego. ;)
 
 
konki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 6
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

ashi_gambit napisał/a:
Ja jadę w środę o 7 rano z centralnego. ;)


ale jest przeciez tylko o 9 i o 11
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

chcial bym tylko warszawe uprzedzic ze dzisiejszym music regio o godzienie 23 z kawalkiem z bialegostoku radze jechac z przodu, na tyl i do wagonu rowerowego sie nawet nie zblizac bo beda nieprzyjemnosci(o ile w ogole zdolacie wejsc do tych wagonow). Tak tylko uprzedzam =) Peace
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Archi napisał/a:
do wagonu rowerowego sie nawet nie zblizac bo beda nieprzyjemnosci



Bo co ?
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Znaczy wiesz, ja tam nic do warszawy nie mam, ale jade z ekipa ktora od 5 lat jezdzi i co roku maja takie same problemy z warszawa, i w tym roku na czas pociagu haslo przyjazn pokoj zanika, a ja tylko zwyczajnie ostrzegam bo bojek zadnych nie chce.
 
 
Patryko  
Forumowy prawiczek
Patryko


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

To wy dwa lata temu przytaszczyliścię wózek biedronkowy z Kostrzyna do Białegostoku ?? haha
 
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

nic na ten temat nie wiem =) ale sproboje sie dzisiaj dowiedziec =P Bo ekipa moja juz zaprawiona w bojach a to moj pierwszy woodstock.
 
 
Patryko  
Forumowy prawiczek
Patryko


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Tak się pytam bo myślałem że to może ta ekipa od Samka oni zawsze narzekali na Warszafkę hehe
 
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

No z tego co wiem to wszyscy co juz jezdzili woodstockowym pociagiem Z Bialego przez wawe to na nich narzekaja. Dlatego tak lojalnie uprzedzam, ja jeszcze do warszawy nic nie mam ale ekipa gotowa na mordobicie i wyrzucanie z pociagu w czasie jazdy.
 
 
Patryko  
Forumowy prawiczek
Patryko


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

no dla mnie jest ich trochę szkoda bo my jedziemy od pierwszej stacji i nie musimy się pchać i walczyć o miejsca :)
 
 
 
sebas303  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: WWA-LRY
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Archi napisał/a:
Znaczy wiesz, ja tam nic do warszawy nie mam, ale jade z ekipa ktora od 5 lat jezdzi i co roku maja takie same problemy z warszawa, i w tym roku na czas pociagu haslo przyjazn pokoj zanika, a ja tylko zwyczajnie ostrzegam bo bojek zadnych nie chce.


ajajaj człowieku w taki razie radzę zmienić znajomych czy za kogo ich tam uważasz.
W głowie się nie mieści, że są ludzie tak ograniczeni i mają problem z tym, iż ktoś jedzie z innej miejscowości. Ganić takich ja Ci Twoi znajomi!

Psujesz myśl i zamiar Woodstocku!!!
 
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Nie, oni ludzie otwarci, z kazdej miejscowosci staraja sie poznac ludzi, ale poprostu jak wchodzi warszawa to im gula w gardle skacze, zwyczajnie ludzi z wawy nie trawia, a zwlaszcza ich zachowania(rzucac bagazem bo stal pod nogami i zbic 5 butelek wodki i nie uslyszec nawet przepraszam? sorry tak sie nie bawimy). Imho ludzie w wawie sa jacys tacy dziwnie smutni i ciagle zabiegani, ciagle gdzies sie spiesza, ciagle gdzies biegna, i jedynie co widac to opuszczone glowy i 0 usmiechu czy zadowolenia.
 
 
sebas303  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: WWA-LRY
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

może i tak ale moim zdaniem bicie za to w mordę to sporo przesada. No nic równi ludzie, różne obyczaje...

PS. Myślę, że pewnie jakieś 70% osób mieszkających w wawie nawet się nie urodziło w jej okolicy. Nawet śmiem myśleć, że duża liczba osób pochodzi z Twojej miejscowości więc to tylko zwykły wybór, że chcą takie życie a nie inne.

Chociaż ja też tu mieszkam, fakt może i nie długo bo ponad rok ale nie mam problemu ze znalezieniem pozytywnych osób w tym mieście. Myślę, że to jednak jedynie kwestia podejścia do ludzi.

Lekki offtop więc na koniec Pozdrawiam i mam nadzieje, że uda się spotkać na Woodzie i na stukać mordki :)

Hej
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

ashi_gambit napisał/a:
Ja jadę w środę o 7 rano z centralnego. ;)


tym do krzyża, potem przesiadka na kostrzyn? Jak tak i kolejna osoba chętna na before to pw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group