Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
WARSZAWA
Autor Wiadomość
Sprinter  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Możliwe że będę jechał samochodem, byłby ktoś chętny się zabrać??

Jak coś to gg: 3533593 - zawsze jestem na niewidocznym
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Do zobaczenia jutro o 12 :))))
 
 
Mati900  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

A właśnie... Myślicie, że nie będzie kłopotów z miejscem. Jadę w środę chyba o 12 o ile dobrze pamiętam. Tym woodstockowym.
 
 
ashi_gambit  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: pruszków
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Zawsze istnieje możliwość zaproszenia kogoś na kolana. I zajmujecie miejsce jedno, zamiast dwóch. ;)
Ja dlatego jadę rano, żeby jako tako nie mieć tego problemu.
 
 
NinaKokaina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Jak ktoś, ma już zaklepane miejsce do spania i nie musi wyjeżdżać wcześniej to zapraszam na jazdę próbną samochodem ;) Miła ekipa, sympatyczna atmosfera, żadnych zboczylasów! :mrgreen: także ten teges... Zastanowić się bo w pociągu miejsc do siedzenia jest na lekarstwo, zarówno rano jak i po południu, to nie ma znaczenia ;) Za bilet i męczarnie z przesiadkami wyjdzie pewnie nawet więcej niż za benzynę na 4 osoby. Oczywiście wspomnień woodstockowych spoconych ciał i przeciskającego się w tłumie konduktora nikt Wam nie zabierze, ale jeśli coś to moje gg na profilu. Pjona! ;-)
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

kto w końcu jedzie w środe o 7 (wwa-krzyz, krzyz-kostrzyn) ?! jak coś to walić na priv na before w pociągu :D.
 
 
rodzynaAA  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Potrzebuję ekipy na środę, bo nie mam z kim jechać ;> Kto mnie przygarnie ??
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Ja bym przygarnęła, ale jadę we wtorek xD
 
 
 
dr peeper666  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Czy ktoś może mi powiedzieć o której i z którego dworca wyjadą pociągi z Warszawy.
 
 
Pavel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Ludziska ! :) ratunku, jade na woodstock po raz pierwszy i nie mam z kim jechać. czy jest ktoś kto będzie jutro jechał pociągiem z wawy i będzie miał ochote na kilka(naście) piwek lub kilka przepysznych win ? prosze pomóżcie młodemu(moze nie tak młodemu) woodstokowiczowi. :mrgreen:
 
 
 
paulinap  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Białobrzegi
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Ej podobno jest jakiś pociąg w środe o 22.45 do Krzyża czy jakoś tak... wybiera się nim ktoś może?:)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Pavel napisał/a:
Ludziska ! :) ratunku, jade na woodstock po raz pierwszy i nie mam z kim jechać. czy jest ktoś kto będzie jutro jechał pociągiem z wawy i będzie miał ochote na kilka(naście) piwek lub kilka przepysznych win ? prosze pomóżcie młodemu(moze nie tak młodemu) woodstokowiczowi. :mrgreen:


Ja jutro jadę. Znaczy, jedziemy prawdopodobnie we dwie albo we trzy. Jeśli chcesz, napisz na PW albo szukaj brunetki z lekko brązowymi strzępami włosów, wysokiej, grubszej w towarzystwie niższej rudowłosej, kręconej cycatej dziewuchy xD [ trzecia laska prawdopodobnie będzie blondynką ze związanymi włosami, średniej postury]. Ewentualnie krzycz "Duśka" xD Na pewno zareaguję :D

[jedziemy o 11.48]
 
 
 
dr peeper666  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Jeśli jedzie ktoś w środe to bardzo chętnie bym się do niego podłączył razem z siostrą. To nasz pierwszy PW więc chcemy od razu kogoś poznać.
 
 
grzesia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Wyszków
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Siemanko. Wybiera się ktoś jutro o chyba 11:48 z dworca wschodniego ?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Patrzcie mój ostatni post :P Mogę przygarniać ludzi xD
 
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

a nie ma innego poźniej ?
 
 
 
Shyga  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

kowal napisał/a:
kto w końcu jedzie w środe o 7 (wwa-krzyz, krzyz-kostrzyn) ?! jak coś to walić na priv na before w pociągu :D.


Ja jadę :D Chwilowo mam tylko problem z namiotem, a raczej z jego brakiem...
 
 
 
konki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 6
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Siema, mam prośbe, mógłby ktoś mnie oświecić trochę bo z tymi pociągami nie wiem już jak jest..
o której są rano w środe i skąd? one są bezpośrednio do kostrzyna czy z przesiadką?

dziś byłem na wschodnim kupić to mi powiedziała że jest ze wschodniego i mi dała poprostu na środe, nic więcej nie chciała powiedzieć, nie mam żadnej godziny peronu ani nic... skąd jedzie ten pieprzony pociąg? :P

jak coś moje gg 8636820

orientuje się ktoś czy jak kupiłem bilet na wschodnim i jest napisane "wawa wschodnia - kostrzyn" to nie moge z gdańskiego jechać? orientuje się ktoś peron czy coś?
  
 
 
dr peeper666  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Dla Kowala-- ja jade. A z którego dworca?
 
 
sebas303  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: WWA-LRY
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

konki napisał/a:
Siema, mam prośbe, mógłby ktoś mnie oświecić trochę bo z tymi pociągami nie wiem już jak jest..
o której są rano w środe i skąd? one są bezpośrednio do kostrzyna czy z przesiadką?

dziś byłem na wschodnim kupić to mi powiedziała że jest ze wschodniego i mi dała poprostu na środe, nic więcej nie chciała powiedzieć, nie mam żadnej godziny peronu ani nic... skąd jedzie ten pieprzony pociąg? :P

jak coś moje gg 8636820

orientuje się ktoś czy jak kupiłem bilet na wschodnim i jest napisane "wawa wschodnia - kostrzyn" to nie moge z gdańskiego jechać? orientuje się ktoś peron czy coś?


ekspresREGIO „MAZOWSZE” WARSZAWA WSCHODNIA 11:48 - Warszawa Centralna 12:10 - Warszawa Zachodnia
12:14 – Sochaczew 12:48 - Łowicz Główny 13:06 - Kutno 13:47 – Kłodawa 14:07 - Koło 14:18 - Konin 14:35 –
Słupca 14:51 – Września 15:07 - Poznań Główny 16:12 – Kostrzyn 18:46

Ja jadę z zachodniej w środę. Jadę sam więc jak coś to chętnie się z kimś z gadam. Mam nadzieje, że to nie jest tylko marzenie abym po wschodnim i centralnym znalazł jakieś siedzisko aby moc wypić i z kimś pogadać :D
 
 
 
Czeska!  
Forumowy prawiczek
o cho!;D

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

ok, to troche zabrzmi jak" HELP!" chce tam tak bardzo że nie wytrzymam!!!jeden problem: koniecznie na niedziele musze byc w wawie czy Ktokolwiek jedzie jakos tak np. czwartek rano i zaraz po wraca tak żeby na niedziele byc w wawie?? bardzo chetnie sie przyłącze poza tym ze brak mi doświadczenia na woodzie to i brak ekipy:( namiot moze wytrzasne ale tu wiadomo w grupie raźniej :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group