Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
NOCLEG w Kostrzynie! PILNE!
Autor Wiadomość
rocknrolla89  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: lublin
  Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   NOCLEG w Kostrzynie! PILNE!

Witam wszystkich! :-)

Jestem pierwszy raz na tym forum, i to mój pierwszy post tutaj, mianowicie: poszukuję pilnie noclegu dla dwóch osób ( ja + moja dziewczyna) na miejscu festiwalu.

Wiem, wiem - zaraz padną strasznie "pomocne" rady typu: "POSZUKAJ W GOOGLACH!", tylko że już szukałem, dzwoniłem do kilku prywatnych kwater z nadzieją znalezienia jakiegokolwiek pokoju, ale nie udało mi się do tej pory tego zrobić :-/

W tej chwili powinny paść karcące słowa "Trzeba było to zrobić wcześniej?!" - tylko że wcześniej miałem na głowie wyjazdy w inne miejsca, i nie byłem na 100% pewny tego, czy aby napewno chcę się znaleźć w tym roku na Woodstocku, a teraz strasznie mi na tym zależy.

Interesuje mnie nawet miejsce do spania na podłodze, najbardziej zależy mi na dostępie do łazienki z bieżącą wodą w każdej chwili, oraz o znalezienie miejsca w którym będę mógł zostawić na czas koncertów swoje rzeczy (ubrania itp).

Oczywiście koszty takiego "zakwaterowania" będą leżały po mojej stronie, nie chcę się do nikogo wpraszać "za darmo" ;-) Więc to dobra okazja dla np. studentów którzy chcą zarobić odrobinkę grosza.

Mam nadzieję że ktokolwiek będzie w stanie mi pomóc.

Wszelkie pytania i propozycje proszę kierować na mejla: rocknrolla89@o2.pl (można mnie też znaleźć na facebooku pod tym samym mejlem :) ), pod numer telefonu: +48 724 484 201, lub gadugadu: 1143693.

Z niecierpliwością czekam na jakikolwiek odzew, naprawdę bardzo mi zależy, z góry dziękuję też za jakieś namiary na "znajomych-znajomych", którzy mogliby zaoferować cokolwiek (poza namiotem :-D ).
 
 
garing  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 9
Skąd: Wojciechów
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Może być ciężko coś teraz znaleźć. Moja kumpelka szukała tydzień temu tez wszystko obdzwoniła,a ale w 1 miejscu kazali jej zadzwonić 17 lipca (jakoś o normalnej porze dam Ci znać czy maja jakieś miejsca) pewnie czekali na potwierdzenie rezerwacji czy coś w ten deseń :)
 
 
Ula  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   PILNE-NOCLEG

Witam.Cholewcia,ja też jestem w czarnej d..,bo obdzwoniłam wszystko co możliwe w sprawie noclegu i nic..Może macie jeszcze jakieś namiary na kwaterę z której to chociażby jakimś autobusem dałoby się na na festiwal dostać..??
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

A co przyjeżdżacie tylko na Prodigy i nie będziecie spać z brudasami na polu albo w Toi Camp??
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

FeSTeR napisał/a:
A co przyjeżdżacie tylko na Prodigy i nie będziecie spać z brudasami na polu albo w Toi Camp??


Ależ to było złośliwe. A nie pomyślałeś o tym, że mogą być inne powody żeby nie spać na polu..np choroba lub niepełnosprawność?
 
 
 
Ula  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Namiot to ostateczność,a jeśli w ogóle to u kogoś na posesji..Nie mam ochoty walczyć o skrawek miejsca w toalecie czy stróżować bezustannie przy własnym namiocie..
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Rozumiem, że niektórzy ludzie z różnych pobudek (niepełnosprawność, choroba jakaś, wygoda) nie są w stanie rozkładać się w namiotach i potrzebna jest stancja, hotel czy coś w ten deseń, ale od razu ciągłe pilnowanie namiotu to przesada. Co Ty w nim chcesz przechowywać że jest potrzebne pilnowanie? Trochę się zatraci idea dobrej zabawy w obawie że coś Ci ukradną, albo będzie trzeba poczekać 5 minut w kolejce do Toitoia.
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Ula napisał/a:
Nie mam ochoty walczyć o skrawek miejsca w toalecie


Albo źle złożyłaś zdanie albo sraliście w kilka osób na jednym kiblu i masz złe doświadczenia z tym związane xD
 
 
barubar  
Forumowy prawiczek
Analator

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

630 630 ! tyle toi toi a ktos sie martwi ze nie da rady. ewentualnie wez z soba wegiel . moj koles zjadl 4 tabletki naraz a jak poszedl sie wysrac, az mnie serce bolało jak słyszałem te krzyki . a dlaczego nie nocleg w namiocie ? woodstock to nocleg na polu.
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Pilnowanie własnego namiotu? No bez przesadyzmu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania