Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[krisna] People of the haze
Autor Wiadomość
Kyniu  
Forumowy prawiczek
No bass no fun!


Wiek: 35
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

~mezotka no to widzimy sie na finale ligi rocka ! Gwiazdą będzie Oddział Zamknięty. Konkurencja jak zwykle mocna !

~Owca: 1. Dzieki 2. We Wrocławiu odbior osobisty na koncertcie albo pod 886888100 3. Zaś dzięki, sporo znajomych i nieznajomych się zapowiada.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011   

są tak rzadcy i żadni że szkoda czasu :) poza tym nie wypada kozaczyć prezentując taki poziom muzyczny (wyjątkowo mnie to drażni) a jeden z członków zespołu zachowuje sie jakby był conamniej gwiazdą hollywood :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011   

Zgadzam się.Muzycznie żadna rewelacja.Wszystkie podwórkowe kapele z lo tak grają :-P
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011   

oj znam wiele znacznie lepiej grających kapel z lo :)
 
 
 
Kyniu  
Forumowy prawiczek
No bass no fun!


Wiek: 35
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011   

haha, chlopaki, nikt tu nie kozaczy, wrzuccie na luz :mrgreen: co do Waszej opinii - macie do tego prawo, szkoda ze malo konstruktywnej krytyki, ale okej.

PS. Jakis osobisty uraz :P ?
 
 
 
mezotka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

W Jeleniej Górze jest organizowana Liga Rocka, na której grają właśnie podwórkowe kapele, a POTH się wybił, wygrali finał. Dali czadu:)
A przecież nie mówimy o ich występie na dużej scenie, moim zdaniem scena u Krishny jest dla nich jak najbardziej odpowiednia.
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

Ja po prostu miałem okazje grać z wami i was "poznać" stąd moja opinia. A w kwestiach muzycznych zawsze staram sie być obiektywny tak również jest i w tym wypadku. Nie mam im za złe że tam występują i nie wątpie że gdzieś zagrali fajny koncert. Po prostu mi do gustu nie przypadli. Tyle.
 
 
 
Kyniu  
Forumowy prawiczek
No bass no fun!


Wiek: 35
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

voo_doo napisał/a:
Ja po prostu miałem okazje grać z wami i was "poznać" stąd moja opinia. A w kwestiach muzycznych zawsze staram sie być obiektywny tak również jest i w tym wypadku. Nie mam im za złe że tam występują i nie wątpie że gdzieś zagrali fajny koncert. Po prostu mi do gustu nie przypadli. Tyle.


A ujawnisz się, gdzie razem graliśmy? Z jakiej jesteś kapeli? Wiadomo, że internetowa anonimowość jest mocno kusząca, ale może zagrajmy w otwarte karty?
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

Czemu nie. Coward Pride i nazwy klubu nie pamiętam, ale to był ten festiwal brzmienie zdolnego śląska. Zdecydowanie wtedy powinna wygrać kapela The Formacja. My wtedy z różnych przyczyn wypadliśmy słabo ale zdaje sie że to temat o was. Byliście poprawni ale to chyba tylko tyle z pozytywnych rzeczy bo niczym nie urzekliście. Ot średnia krajowa jeżeli chodzi o amatorskie kapele i to nie tylko moje zdanie.
 
 
 
Kyniu  
Forumowy prawiczek
No bass no fun!


Wiek: 35
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

voo_doo napisał/a:
Czemu nie. Coward Pride i nazwy klubu nie pamiętam, ale to był ten festiwal brzmienie zdolnego śląska. Zdecydowanie wtedy powinna wygrać kapela The Formacja. My wtedy z różnych przyczyn wypadliśmy słabo ale zdaje sie że to temat o was. Byliście poprawni ale to chyba tylko tyle z pozytywnych rzeczy bo niczym nie urzekliście. Ot średnia krajowa jeżeli chodzi o amatorskie kapele i to nie tylko moje zdanie.


No to wiem o co Ci chodzi :) Tamtym koncertem bylismy troche podirytowani, ze wzgledu na formę wyboru kapel przechodzących do finału, w skutek czego musielismy przeznaczyć znaczną ilość pieniędzy zespołowych na alkohol :mrgreen: [ale muszę organizatorom przyznać, że finał był inny/thanks god/i było już pro jury]
Nie musimy, i przede wszystkim nie chcemy urzekać każdego, adresujemy swoją twórczość do ludzi, którzy słuchają lat 70,80 głównie rocka. Zresztą to nie jest ważne. A co do Twojej opinii? Nadal pozostaje Twoją. Nam muzyczne CV rośnie, staramy się jak możemy.
1 miejsce w finale Ligi Rocka 2011
1 miejsce w Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych Grodków 2010
1 miejsce PAZUR festiwal Trzebnica
3 miejsce Rock N Roll Music Festival
1 miejsce Brzmienie Zdolnego Śląska
2 wyróżnienia FAMA
i wiele innych.

I nie traktuj tego jako wychwalanie się. To jest moja argumentacja, dlaczego wg mnie warto poswiecic czas, i udac sie na nasz koncert, albo wysluchac płytki.
PEACE



EDITT: a tak już abstrahując, polskie realia amatorskich zespołów rockowych:
http://www.facebook.com/n...175078192548105 :D haha
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

Cytat:
1 miejsce w finale Ligi Rocka 2011
1 miejsce w Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych Grodków 2010
1 miejsce PAZUR festiwal Trzebnica
3 miejsce Rock N Roll Music Festival
1 miejsce Brzmienie Zdolnego Śląska
2 wyróżnienia FAMA
i wiele innych.



Jeśli uważasz że zrobiło to na mnie jakieś wrażenie to... nie nie zrobilo :) a lubie muzyke lat 70 i 80. Po prostu uważam że nie macie tego czegoś a muzyczne CV to nie wszystko. Pozdro
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011   

Czasem się cieszę, że nie jestem jakimś wybitnym muzykiem a domowym/garażowym grajkiem i mogę sobie w spokoju posłuchać średniej-kompozycyjnie ale to za zabawowej i dającej radość samym artystom.
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Śro 25 Maj, 2011   

Drogi Kyniu;) Jesli moge cos powiedziec to tylko tyle ze pamietaj ze jest to Forum i ze kazdy moze sie wypowiedziec na dany temat. Nie denerwuj sie, nie spinaj i nie tlumacz, bo przynajmniej ja to odbieram tak ze zalowogales sie tutaj tylko po to by promowac swoj zespol a nie po to by uczestniczyc w zyciu forumowym. Jak Chodzi o twoj zespol to nie jest taki zly i zycze wiele sukcesow na dalszej drodze, aczkolwiek na koncercie sie pewnie nie pojawie bo przeszkadzaja mi wasze godziny grania gdyz przewaznie w tych godzinach jestem pijany;) Powodzenia i Pozdrawiam
 
 
 
Kyniu  
Forumowy prawiczek
No bass no fun!


Wiek: 35
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 25 Maj, 2011   

Jorguś, rozumiem, popieram i wdrażam w życie! thx

[ Dodano: Nie 31 Lip, 2011 ]
Mam przyjemność zaprosić wszystkich forumowiczów na koncert People of the Haze na Woodstocku, CZWARTEK 04.08.2011 17:15-18:15 Namiot Kryszny.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group