Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Nie 27 Mar, 2011
[Krishna] FARBEN LEHRE
Autor Wiadomość
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

przepraszam, że się wtrącę, ale czy wyobrażacie sobie ile ludzi tam przyjdzie pod ten namiocik? może będą mieli dobry kontakt z publiką, ale nie każdy tam się zmieści.. a wiem co się dzieje u nich pod sceną :D i chyba każdy by tam chciał być.. ;]
 
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Nie chcę być złym prorokiem ale na moje oko to nic dobrego nie wyjdzie z tego ich koncertu u Krisznowców, zupełnie nie rozumiem dlaczego nie duża scena. Zespoły ze sceny Krisznowców też musi zatwierdzić Jurek czy daje Krisznowcom wolną rękę?
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Nie przesadzaj,fracus004 . Na Żabki też co roku szykuje się masa ludzi, a jak przychodzi co do czego, to można tam spokojnie znaleźć dogodne miejsce.

Dlaczego nie ? Wioska Kriszny jest osobnym całkiem miejscem, to kto tam gra nie powinno raczej Jurka obchodzić. ;-)
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

To będzie hardkorniejsze, na dużej scenie byłoby nam mniej wesoło
 
 
 
allan  
Coś już napisał

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 97
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

ja mam mieszane uczucia odnośnie informacji ze zagrają u krishny. z jednej strony farbeni faktycznie dają dobre koncerty klubowe, ale z drugiej jakoś tez nie wyobrażam sobie jak ci wszyscy ludzie się pomieszcza w tym namiocie bo z calym szacunkiem dla żabek, które strasznie lubię to mimo wszystko zż nie przyciaga tak licznej publiki jaką wydaje mi sie przyciągna farbeni. no i jakos tak marzył mi się koncert farbenów na scenie głównej. ale nie narzekam. na koncert pewnie się wybiorę, a jeśli farbeni zagrają chociaż połowę kawałków z płyt wcześniejszych niż farbenheit to na pewno bedę się dobrze bawił.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Nie no nie słucham takiej muzyki. Ale wg. mnie nie powinni tam grać (czyt. u harrego na scenie) nawet na małej scenie, Tylko na dużej. Chociażby ze względów czystego bezpieczeństwa - dzięki bogu nie jestem w służbach porządkowych. Jeśli nic się tam nikomu nie stanie to ja przybije piątkę kolesiowi który będzie odpowiedzialny za ten skrawek/sektor czy za co tam są odpowiedzialni. Za dużo ludzi będzie. Duża scena.
 
 
 
pacyfka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 16
Skąd: uć
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Ostatnio byłam na ich koncercie i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że dają czadu :D a niewyżyci pogowicze jeszcze dopełniali tej magii ;) Koncert był w dość małym klubie i ludzie z trudem się pomieścili :/
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Zielone Żabki porównać do Farbenów ? No nie wiem... Żabki grają co roku, Farbeni dawno nie grali i jestem pewien, że tłok będzie masakryczny. Chyba, że na dużej scenie będzie coś bardzo ciekawego.
 
 
Gość
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Ja uwielbiam farben lehre i byłam na wielu ich koncertach zawsze dają czadu, koncerty są udane, mają zajebiste piosenki do poskakania i na pewno jest to zespół który nadaje się bardziej na duża scenę niż połowa zespołów zadeklarowanych ( tak mam na myśli kumka oilk )xD Mam obawy co do grania u Krisznowców, po pierwsze: tam jest mało miejsca... na koncerty falben lehre przychodzi bardzo dużo osób i teraz jak ci wszyscy co w swoich miejscowościach przychodzą ich oglądać na pewno pójdą do krisznowców. Po drugie: będzie multum punków, nic do nich nie mam, ale.. jak by to ująć... zamiast pogo będzie rzeźnia... byłam dwa lata temu na zielonych żabkach i nie za bardzo mi się klimat spodobał (pomijając fakt że się spóźnili z 2 godziny)...
Zmierzając do końca... FARBEN LEHRE NA DUŻĄ SCENĘ !!!!!!!!!!
 
 
fallenangel1209  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 7
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Rzecz jasna, ze na dużej scenie! Koncert takiej zaje... ;-) kapeli u Krishnowców?????? :-/ coś tu jest nie tak :-?
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

bardzo sie zdziwilam ze fl dali na scene u kriszny myslalam ze bedzie rozpiernicz na duzej a tu tak skomnie i to 25-lecie szoken :shock:
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Cieszy mnie ich koncert 8-) i to bardzo ;-)
 
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Cieszy mnie to ze beda grali ale czemy nie a Duzej mysle ze na duza sie nadaja? :(
 
 
anka18  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 27
Skąd: Nysa
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Będzie miazga!!!
 
 
 
Drzewko78  
Forumowy prawiczek

Wiek: 45
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

No pięknie. Szerokość sceny u krisznowców to jakieś 20 kroków. Znajdźcie sobie na YouTube koncert FL z 2006 roku , przyszło chyba pół Woodstocku. Organizatorzy chcą żebyśmy się pozabijali tam czy co?! :evil:
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

Ciekaw jestem bardzo z czym FL bedzie konkurować czasowo. : D Bo jeśli nie bedzie to jakaś mega gwiazda, to pewnie więcej osób bedzie miało zamiar zebrać się u Krisznowców niż pod głowna sceną. ;p
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

Gentleman i fragment Airbourne ;)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

to ja wybieram FL :) najwyżej fragment Airbourne się opuści..
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

Gentelmena i tak bym odpuścił...ale na otwarciu Airbourna chcę być, także odpuszczę sobie Krisznowy ścisk. ;p

Hexen - ja rozumiem, że głowna scena, ale wiesz co kiedy bedzie grało również u Kriszny? : O
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

Hexen napisał/a:
Gentleman i fragment Airbourne ;)


No i szafa gra.I tak mnie nie ciągnęło ku Wojdzie i spółce.Co nie przeszkadza mi,uczestniczącym w koncercie FL,życzyć nad wyraz udanej zabawy.
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 27 Kwi, 2011   

Idę do krishnowców na FL, co mi tam Gentelmen... na Airbourne pójdę zaraz po Farbenach :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania