Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Dahomej
Czw 07 Kwi, 2011
[Duża Scena] The Prodigy
Autor Wiadomość
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

AdmirałJachaś zgadzam się.

Kurde, ludzie, ci co piszą różne głupie komentarze przesłuchali jedną piosenkę, albo nawet nie. Słysząc The Prodigy, od razu im w głowie "bezsensowne umc umc". Myślicie że Jurek zaprosiłby aż tak mało ambitny zespół na Woodstock? utwory Prodigy naprawdę wymiatają, dobrze się przy nich nich bawi, a poza tym słyszałam, że robią niezłą rozpierduchę na koncertach. Osoby, które twierdzą że ten zespół to nic specjalnego, kiedy pójdą na koncert będą się dziwic, że tak im się podoba.
Ale to tylko moja opinia...

Co do mnie, kiedy zobaczyłam w opisie na gg koleżanki "Prodigy na woodstocku!" to nie wierzyłam, kiedy weszłam na stronę zaczęłam skakac po całym domu, zresztą do teraz ciężko mi uwierzyc. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych zespołów jaki mógł się trafic. : )

I nie najeżdżajcie na siebie, są gusta i guścki.
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Ale się cieszę!! :D będzie znakomicie .
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

katasza napisał/a:
Kurde, ludzie, ci co piszą różne głupie komentarze przesłuchali jedną piosenkę, albo nawet nie.


Ja przesłuchałam więcej i nadal jestem na nie.

katasza napisał/a:
utwory Prodigy naprawdę wymiatają, dobrze się przy nich nich bawi


jak dla kogo..

katasza napisał/a:
I nie najeżdżajcie na siebie, są gusta i guścki.


Właśnie, tu się zgadzam w 100%. Nikt dla nikogo nie jest wyznacznikiem muzyki, każdy słucha to co lubi.Trochę szacunku dla siebie nawzajem. Ci co spodziewali się czegoś innego są zawiedzeni, że tak czekali na tego asa, a Ci co się ucieszyli nie potrafią zrozumieć jak ktoś może się nie cieszyć. I gdzie tu sens?
 
 
 
AdmirałJachaś  
Forumowy prawiczek
Mesjasz Polibudziański


Wiek: 31
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 30
Skąd: wioska w mazowieckim
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

@vin: Nie chodzi o to, że ktoś się nie cieszy czy cieszy. Na łudstoku każdy teraz znajdzie coś dla siebie i jak mówiłem nie oceniam niczyjego gustu, a jedynie muzykę. Dostaliśmy coś "z górnej pułki" i część niestety tym pogardza i nie potrafi docenić, ot co.
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Lepszy The Prodigy niż 20 zespołów Rege. The Prodigy może i ma trochę inny styl niż sobie "marzycie". Ale czy każdy zespół musi być jak Airbourne czy jakaś Metallica? PRzecież jest to festiwal otwarty na propozycję. The Prodigy ma coś w sobie z muzyki którą osobiście lubię :P

Wole słuchać The Prodigy niż jakiegoś Gentelmena.
 
 
Mashia  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 05 Wrz 2010
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

No zachwycona to ja nie jestem. Szkoda. Spodziewałam się czegoś lepszego.
katasza napisał/a:

Kurde, ludzie, ci co piszą różne głupie komentarze przesłuchali jedną piosenkę, albo nawet nie.



Nie wiesz ile ludzie przesłuchali, więc nie oceniaj.
Byłam wiele razy skazana na słuchanie prodigy (wbrew mojej woli)... I niestety. Nigdy ta muzyka do mnie nie przemówi.
  
 
 
 
D
Gość
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Wiele osób "nie trawi" - jak to napisał kolega gdzieś wyżej - Waszego festiwalu i jego klimatu, ale wpadnie napewno tylko dla The Prodigy, tak więc szanujmy się wzajemnie, bądźy otwarci na różnorodność a napewno będzie dobra zabawa.

pozdrawiam
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Osobiście jestem zawiedziony. Przesłuchałem dużo kawałków i nie przypadły mi do gustu. Chociaż wiem, że się przejdę na koncert tak z ciekawości. Jak mi się nie spodoba to sobie pójdę ot cała filozofia.
Zobaczymy co nam "As" pokaże na miejscu ciekaw jestem bardzo xD
 
 
 
mezotka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Jestem bardzo ciekawa jak zachowa się ten zespolik. Szanuję Prodigy za to co robili w latach 90, byli oryginalni. W jakimś stopniu zapewne nadal są.
Jak dla mnie najważniejsze jest przekazywanie uczuć poprzez muzykę. Prodigy, w niektórych piosenkach robi to bardzo dobrze.
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Ja się bardzo cieszę. Wybierałem sie na Prodigy dwukrotnie i za każdym razem rezygnowałem z braku funduszy. Tutaj mam możliwość posłuchania ich za darmoszkę. Fakt, narazie nie wyobrażam sobie tej muzyki na Woodstock'u, ale jestem dobrej myśli. Poza tym, oni nie grają byle techno. Nie uświadczysz u nich dzwięku obijanych o siebie beli drewna. Lubię ich za to, że w wielu utworach jest bardzo ciekawa linia melodyczna. Sądze również, że tak uznany zespół "dogra" się jakoś klimatem brzmienia do ducha imprezy.
Spójrzcie jaki nastrój zrobił na Woodstock'u Dub FX. A też przeca to grajek, co opiera swą twórczość na szerokopojętej (choć w miare ubogiej) elektronice.

Ok, rozumiem, że część z Was może być zniesmaczona rozwianiem zagadki "asa z rękawa". Spodziewaliście się innych, subiektywnie "lepszych" zespołów. Ale nie musicie tak psioczyć! Przeca nie przyjedą uber Oder jakieś leszcze. Kolejny raz Eweliny Flinty, czy Steczkowskiej bym nie zdzierżył. Ale Prodigy? Ambitna muzyka, tylko innego gatunku - i za to należy się szacunek. Ja na ten przykład nie słucham Pearl Jam i nie znam prawie w ogóle ich tworóczości, ale super bym się cieszył, gdyby to oni okazali się owym asem.

Inną rzeczą, o którą się martwie i tu przyznaję rację niektórym spąsowialcom, to obawa przed napływem "tekno-gawiedzi". Liczę, że odstraszy ich brud, smród i piach :)
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Nie jest to dla mnie żaden as, myślałem, że coś bardziej zaskakującego bedzie. Co do występu to przypomnijcie sobie akcje typu Steczkowska, Kiepura na woodstocku, oni tez nie pasowali, ale zabawa była rewelacyjna. Na koncercie Justyny wręcz kopara w dół. W tym roku będzie projekt Grechuta.
Nie jestem jakimś zagorzałym fanem Prodziży, ale przyznać muszę ze kapela ma pier*onięcie dobre, a co dopiero na żywcu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Sprawa jest prosta kto chce ten idzie na koncert, kto nie chce ten nie idzie. Aktualnie festiwal proponuje tyle różnych rozwiązań, również poza muzycznych, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

P.s. Fester, to już wiemy, kto będzie wioski pilnował podczas występu Prodziży ;-)
 
 
woopee  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 7
Skąd: z bajki
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
Lepszy The Prodigy niż 20 zespołów Rege.


Lepsze 20 zespołów Reggae niż jeden Prodiżi.
Co to w ogóle za komentarz?


Sama wiadomość o Prodigy tak mnie osłabiła, że nie mam motywacji wyjść na trening, ale kurwa! wood co roku coraz bardziej mnie muzycznie zaskakuje. Zespoły które pozornie nie pasowały wykładały na ryj klasyczne metalowo-rockowe granie.
Jak Prodigy wyjdzie na scenę to będę obok, bo jak wbrew moim odczuciom co do tej muzyki zafunduje totalny rozpierdol, to odgryzę sobie stopę z żalu że mnie tam nie było :evil:
 
 
herBat  
Coś już napisał
tea trail.


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Dla mnie osobiście as toto nie jest. Mają kilka fajnych piosenek, fakt. Lecz jakoś ich twórczosć do mnie nie przemawia. Miałem nadzieję na jakieś konkretne info, coś, co zwali mnie z nóg. A tu dosć duże rozczarowanie. Ale co zrobić? będzie kiedy się piwka napić i odpocząć po zabawie;)

Pozdr.
 
 
 
wloczykijek  
Coś już napisał
brujo/shaman/poganin


Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 65
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Chetnie posluchaam the prodigy!
ale niestety mozemy sie spodziewac fali przypadkowych sluchaczy i ołpenerowców...
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Pyszczcie dalej , wrzucajcie na Prodigy , porównujcie ich do Tiesto ,mówcie dalej że nie pasują do Przystanku Woodstock,skaczcie sobie do gardeł... ale wiecie co mam to w dupie , ja wiem że ICH koncert zmiażdży wszystko , a ja będe się na nim zajebiście bawił i więlkie dzięki dla Jurasa że wprowadził taką odmienność na festiwalu :-P
 
 
blizniak
Gość
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

ludzie, opamiętajcie się.
kliknąłem w ten wątek żeby przeczytać komentarze ludzi tak samo podjaranych tą informacją, a tu w większości smęty...

woodstock to nie tylko reggae. poza tym co ma wspólnego Vader z Izraelem? Jelonek z operetką? Możdżer z Łąki Łanem?
dla Prodigy miejsce jak najbardziej się znajdzie. ten zespół to power łamane przez dobrą zabawę.

zapewniam że żadne "żele" nie dadzą rady dotrzymać tempa fanom zespołu.
do zobaczenia na pogo na Firestarterze!
 
 
bolek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 45
Skąd: Z kapuchy
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Parafianie, skład tegorocznego Przystanku Woodstock i tak już zadowala, myślę, że większość. Jak co roku każdy znajdzie coś dla siebie, bo o to chyba chodzi żeby nikt nie czuł się urażony, i każdy znalazł coś dla siebie. Mnie osobiście wiadomość o Prodigy bardzo ucieszyła. Jeśli Wam nie odpowiada, nie musicie iść na ich koncert, woodstock ma dość obszerną propozycję rozrywek. Szanuję wasze zdanie. Amen.
 
 
Rudaa  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 31
Skąd: z kątowni
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

to będzie wyjebany koncert na pewno! Prodigy jest rewelacyjny i nie wiem jakim prawem porównujecie go do Tiesto? jak zapewne wiecie Prodigy grał na rock am ringu i ja widząc audycje mogę stwierdzić , że byli zajebiści ;) czekam na wymarzonego Omena na żywo ;D jedyne co mnie faktycznie martwi jak ktoś już wspomniał, to to, że będzie mnóstwo ludzi przypadkowych...ciekawe czy pobijemy w tym roku rekord ;D
 
 
Matt
Gość
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Hmmm. A jak łąki łan napieprzały muzę jak z remizy to jakoś nikomu nie przeszkadzało....
 
 
maua_czarna  
Forumowy prawiczek
krasná holka:D


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 41
Skąd: inąd
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

wloczykijek napisał/a:
ale niestety mozemy sie spodziewac fali przypadkowych sluchaczy i ołpenerowców...


Chciałam zapytać kim jest przypadkowy słuchacz na Łudzie? Dają gdzieś jakieś pieczątki kto jest true a kto nie? :shock: ...
Jeśli będę na łudzie to chętnie zobaczę ich na żywo, często puszczali ich na "wiwie cfaj" kiedyś dawno temu :-D powinno być energetycznie ;-)

Teraz tak ogólnie do dyskusji: są gusta i guściki, to fakt. Ale dlaczego najeżdżać na zespół, że jest beznadziejny? To, że coś jest nie w moim guście, nie znaczy od razu, że jest beznadziejne. Ciekawe, ile razy spotkaliście się z nietolerancją odnośnie swoich zachowań/upodobań i pewnie było Wam to nie w smak; dlaczego nie można po prostu szanować zespołu będącego na dobrym, muzycznym poziomie? Ktoś chce Offspringa - może jechać np. do Czech :-)
 
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Łoooo ku*wa :D tylko tyle z mojej strony
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group