Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Dahomej
Czw 07 Kwi, 2011
[Duża Scena] The Prodigy
Autor Wiadomość
Ciasteczkowy  
Forumowy prawiczek
Świnia orwellowska


Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: się biorą dzieci? :)
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011   

http://www.youtube.com/wa...feature=related Ja takiego balu syfem bym nie nazwał. A co do ich obecności, to uważam, że Woodstock jest już żywą legendą. Zresztą jak Prodigy grający od 90-91 roku. Więc podsumowując połączenie dwóch legend może dać piorunujący efekt :lol: :mrgreen: ;-) :oops: :evil:
 
 
elektron  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: mekka
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

mała zapowiedz totalnej rozpierduchy
http://www.youtube.com/us...c/0/yIFdtBvbr6M

oficjalny - legalny - kanał The Prodigy (PL) na jutubie.

mini relacja z Milton Keynes
 
 
krathel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Ja też chcę taki Pit of Death na Woodstocku :D Mam nadzieje że publiczność nie zawiedzie i rozwali podczas ich koncertu wszechświat robiąc pogo, mosh, crowd surfing (mam nadzieje że się załapie na jedną przejażdżkę :D).
Pozdrawiam wszystkich.
PS: Jak myślicie jaka jest w ogóle szansa na zrobienie sobie zdjęcia z zespołem na Wood? Jade pierwszy raz i nie wiem w jaki sposób można tam kogoś zaczepić :)
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

krathel napisał/a:
Ja też chcę taki Pit of Death na Woodstocku :D Mam nadzieje że publiczność nie zawiedzie i rozwali podczas ich koncertu wszechświat robiąc pogo, mosh, crowd surfing (mam nadzieje że się załapie na jedną przejażdżkę :D).
Pozdrawiam wszystkich.
PS: Jak myślicie jaka jest w ogóle szansa na zrobienie sobie zdjęcia z zespołem na Wood? Jade pierwszy raz i nie wiem w jaki sposób można tam kogoś zaczepić :)


Najbardziej agresywne pogo będzie pewnie na Heaven Shall Burn , ale to nie znaczy że na Prodidżach nie będzie zajebiscie ;] ]
 
 
krathel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Gdzie pogo tam ja. Nie interesuje się większością zespołów które będą na wood, ale i tak wierzę że większość pośle w stronę publiki taką energie, że pogo będzie epickie cały czas :D
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

zjechało się przez nich pełno naćpanych drechów, już nie mówiąc o ich "fuck you Poland"... niech się pierdolą jebane gwiazdki :evil: na serio, inaczej nie da się opisać tego syfu
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

szczerze muza mi sie podobala i niezle sie bawilem ale fakt ze drechy przesadzaly. Kumplowi chcieli wpierdolic ibo nie chcial im oddac browarow za free. wyszedl z obitym okiem bez c zapki i rozpierdolona koszulka
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Barierki, słabe nagłośnienie, za dużo ludzi. Jeden z gorszych koncertów na Wood.
 
 
Anetaaaa. wood  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 23 Maj 2010
Posty: 28
Skąd: gorzów wlkp.
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

fchuj fchuj fchuj dużo ludzi.
wolałam popatrzeć z górki z widokiem na cały wood ;D
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Byłam ciekawa koncertu, więc zamiast siedzieć przy namiocie poszłam w tłum.
Tyle nietolerancyjnych osób dawno nie widziałam. Obok mnie z jednej strony jakiś koleś napieprzał gościówę, z drugiej strony dwóch gości się szarpało, bo ten z tyłu nic nie widział :shock: Ogólnie totalny ścisk, smród i pot jak na żadnym innym koncercie. Po paru kawałkach z powodu braku tlenu wróciłam do siebie na górkę, usiadłam na aucie i dopiero wtedy zaczęłam mieć w miarę miły koncert.
Co do muzyki - większość kawałków znałam - spoko, ale spodziewałam się jakiegoś porządnego uderzenia, a tak się nie stało - wszystko na jedno kopyto, do tego stopnia, że po jakimś czasie po prostu z nudów poszłam spać :-P
Wg mnie koncert bez rewelacji, spodziewałam się czegoś oo wiele lepszego.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Syf kiła i mogiła ten koncert zjebał mi trochę humor było dużo hamstwa i bydła,ale na szczęście Łąki Łan poprawił mi humor
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Wypowiem się, ponieważ jestem naprawdę zawiedziona.
Prodigy nie słucham, chociaż znam kilka kawałków, np Voodoo People, więc pomyślałam, że nawet jeśli nie gustuję w tego typu muzyce, to pewnie zrobią mega show i będzie miło i przytulnie. Przytulnie było, zjechało się te 600 miliardów bydła, to się było z kim tulić, szczególnie, gdy chciało się zejść z górki z ASP, haha.
Co do szołu - chała. Nagłośnienie beznadziejne, przecież to była ładna techniawka, czy inne tego typu mjuzik, a na górce nie było słychać praktycznie nic. No, ale okej, ja nie z tego typu ludzi, co tego słuchają, poszłam, nie narzekam. Czekam na znajomych, którzy przyjechali specjalnie z Katowic na Prodidżi. Telefon i co słyszę? Że koncert tak do dupy, że zwijają się wcześniej.
To coś musi oznaczać. Poszłam z ciekawości - zawiodłam się, ale przynajmniej już wiem, co to i jak to się je. A raczej - jak się nie je.
Co do chamstwa ludzi prodidżowych - :lol: nie moja sprawa, nie umieją się bawić tak jak my, niech nie bawią się z nami.
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Prodigy---- Zajebista muzyka lecz zaćpane dresy, które wyskakiwały z flarami i miały problemy do innych (normalnych) ludzi, to już psuje ten klimat. Zajebiście że byli u nas, lecz do samego zespołu też straciłem szacunek... Te niektóre teksty i to co opowiedział Jurek na blogu i podczas spotkania w strefie V.I.P(owsiaknet.fani), pokazało, że The Prodigy to typowe Skurwiele.

Stałem większość czasu pod samą sceną(nawet woda na mnie leciała :D ) w pogo, i bardzo mało tam było tych pseudo fanów Prodigy. Zaćpani by zaraz tam odjechali taki rozpizdziaj był :D:D Rozjebali mi kask i na dodatek krew mi leciała ale cały koncert przeżyłem :D

The Prodigy na Woodstocku 2012 mówimy Nie i Jurek i tak by ich nie zaprosił, ponieważ on nie lubi a byli oni zaproszeni z innych przyczyn.
 
 
Rzoq  
Forumowy prawiczek
Metal Wam w dupę!

Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 33
Skąd: Żnin
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Prawda! Drechy i ludzie z zupełnie innej techno bajki w ogóle nie czają pewnych zasad...
Ktoś upada to się go podnosi, a te dauny jeszcze napierają :(
Koncert przyjemny mimo, że nie siedzę w takiej muzie, ale mogłem pobujać się przy prześlicznej blondynce :mrgreen:

Młyn był pod sceną nieziemski, ale mimo moich 80 kg mięcha potrafię naku*wić cięższemu drechowi ;)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

syf. najgorszy koncert wooda. bez nagłośnienia odpowiedniego, bez organizacji dla takiej ilości ludzi i pełno bydła chamskiego, z pretensjami i białych kozakach :roll:
beznadzieja. grali jak z płyty
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

i pełno tych jebanych sezonowców. Prożydzi to był zły pomysł i zajebiście mi sie nie podobało.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Żenada. Żal. Żałość.
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

jak na dyskotece w wiejskiej remizie. lachona w kozaczkach mam uwiecznionego forevah. a potem wracali i rozpierniczali ludziom namioty.
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Gównoooo! Nigdy więcej tego typu zespołów! A mówiłam od razu, że nie pasują! Za lekkie potrącenie łokciem tych wszystkich łysoli i różowych panienek można było w ryj dostać. Sobota wieczór to nie był już Woodstock. Dla mnie on się skończył po Airbourne.
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
do samego zespołu też straciłem szacunek... Te niektóre teksty i to co opowiedział Jurek na blogu i podczas spotkania w strefie V.I.P(owsiaknet.fani), pokazało, że The Prodigy to typowe Skurwiele.

Możesz rozwinąć?
Ktoś wie co ten Jurek mówił?
Olewałem trochę ten koncert, ale obija mi się o uszy, że rzucali jakieś gówniane teksty ze sceny, łącznie z 'fuck you poland'

Generalnie nagłośnienie było lipne, koncert od niechcenia, publika totalne ścierwo.

A NIE MÓWIŁEM? :evil:
 
 
Kemper  
Forumowy prawiczek
Misiek

Wiek: 36
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Niestety musze przyznac wiekszosci racje. Koncert nie był dobry, ale jak dla mnie to wina głownie publicznosci ktora zjechala sie specjalnie na ten koncert, masa ludzi ale wiekszosc kompletnie nie umiala sie bawic, i jeszcze siali rozpierdziel typu niszczenie namiotow, szkoda gadac...
Po prodigy bylo jeszcze gorzej.. impreza wiejsko klubowa, pelno poza woodstockowych ludzi, i w ogole nie woodstockowy klimat.. byl moment kiedy zastanawialem sie co ja tam w ogóle robie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group