Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Pon 28 Mar, 2011
[Duża Scena] Łąki Łan
Autor Wiadomość
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

Simon napisał/a:
Chester napisał/a:
Czyli proszę Was, w imieniu swoim i fanów Papa Roach, dajmy wygrać PR złotego bączka, Wy już macie swój ukochany zespół, więc niech i nam się uda.

To głosujcie na co chcecie, Ja mam innych kandydatów którzy imho bardziej zasługują na to.
To jak: Orphan hate, Kennedy czy Life of agony.
Zresztą jestem przekonany, że PR i tak wygra bąka.



3 zespoły które nie mają szans na dostanie bąka :) Konkurencja? Enej,PR,maleo. aa i coś mi się kiedyś obiło że Kennedy do paki poszedł czy tam miał iść? za bodajże narkotyki :)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

No ma sprawę w Niemczech za posiadanie dużych ilości heroiny oraz kokainy i udzielanie jej innym :lol:
Swoją drogą pojebana sprawa, żeby ludziom robić sprawy w sądach za posiadanie :-P
Chociaż jestem przekonany, że to kwestia właśnie udzielania i dużych ilości bardziej. No ale mniejsza z tym - nie wpakują go do paki za to.

Skoro nie mają szans to tym lepiej dla Ciebie bo Twój dream-band wygra.
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

Jak grali to byłem w wiosce piwnej więc de facto na koncercie ciałem nie byłem, ale uchem już jak najbardziej i szczerze mówiąc nie rozumiem o co chodzi z tym zespołem i zachwytami nad nim. Mi się to co słyszę zupełnie nie podobało i w wiosce raczej nie byłem w tym odosobniony. A z tego linku to można jedynie wywnioskować, że się zgłosili i chcą zagrać, a nie, że na bank zagrają, chyba, że coś mi umknęło...
 
 
 
kszak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 48
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

Rimmel napisał/a:
Jak grali to byłem w wiosce piwnej więc de facto na koncercie ciałem nie byłem, ale uchem już jak najbardziej i szczerze mówiąc nie rozumiem o co chodzi z tym zespołem i zachwytami nad nim. Mi się to co słyszę zupełnie nie podobało i w wiosce raczej nie byłem w tym odosobniony. A z tego linku to można jedynie wywnioskować, że się zgłosili i chcą zagrać, a nie, że na bank zagrają, chyba, że coś mi umknęło...


przecież Jurek wyraźnie i po polsku powiedział coś w stylu "zaprosiliśmy ich raz jeszcze, będą nagrywać DVD" ;)

mają też zagrać później - ciekawe, jak zmieni się atmosfera, ze słoneczno-kwiatowej na jakiś show z efektami świetlnymi?
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

cudowna wiadomość :mrgreen:
więcej z mojej strony na ich temat po weekendzie, bo się wybieram na ich koncert
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

o ładnie, udam się na ich koncert :) ale mam nadzieję, że PR wygra, wielką, wielką :)
 
 
 
serotoNinka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Pią 11 Mar, 2011   

Łaki Łan ma trochę trudniejszy przekaz a jeżeli ktoś go nie rozumie to jego strata.Jeden z najlepszych koncertów 2010.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 11 Mar, 2011   

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a jakiż oni mają przekaz?! uwielbiam ich, ale przekazu nijak nie mogę tu odnaleźć..
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Pią 11 Mar, 2011   

Nie powiedziałbym, że ŁŁ mają trudny przekaz, ostatecznie chodzi o dobrą zabawę. Jak ktoś słyszy do tego technicznie dobrych muzyków, grających dobrze, równo, to tym lepiej.
 
 
 
trololol  
Forumowy prawiczek

Wiek: 99
Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: slask
Wysłany: Pią 11 Mar, 2011   

Ja nie przepadam za tym zespołem, ale da się przetrwać:D
 
 
 
BurningSky  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Szuu
Wysłany: Nie 13 Mar, 2011   

Tworzą niesamowite widowisko, i o to chodzi! Fajna interakcja z publiczonością i nierówno pod sufitem :-P Jak dla mnie najbardziej pozytywny koncert na ubiegłym Woodzie, choć to pewnie w głównej mierze kwestia nastawienia;)
No i chyba wiadomo, że ambitnej muzy na wielkich gigach nie za wiele, jeśli wogóle :-P i nie ma w tym nic dziwnego. ;-)

peace out.
 
 
wkurwionaAga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Pyyyyk wszyscy wiemy, że Łąki mąki zrobi i tak największe szalentwo na woodzie:D Nie moge się doczekać. bzyyyyyk!
 
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Łąki Łan - jeszcze chyba żaden koncert na Woodstocku mi się tak nie podobał (no może jeszcze Jelonek) :) super atmosfera, "dzikie bansy", pociąg wokół tłumu... :) ogólnie bardzo mi się podobało to jaką radochę mieli wszyscy wokół, jak świetna była zabawa. Łąki zdecydowanie zrobił najlepsze szoł i zdecydowanie zasługuje na Bąka!
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Bez urazy ale tu troche sie burdel robi;/ z tego co widze to temat łaki łan juz istnieje w tym dziale a to jest drugi;p

Zeby nie bylo offtopa to Ciesze sie niezmiernie bo nie bylem na ich koncercie bo niestety dopadł mnie wymuszony sen;)

/tylko jeden jest temat o Łąki Łanach;] /Sis.
 
 
 
Kyniu  
Forumowy prawiczek
No bass no fun!


Wiek: 35
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

ja ich pamiętam jeszcze ze SLOT Art festivalu, i muszę stwierdzić, że tam wypadli bardziej przekonująco, niż na Woodstocku. Ogolnie jednak ich lubię, mają swoj styl, that's ok !
 
 
 
Linex17  
Forumowy prawiczek
Woodstock! ;]


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: Lubin
Wysłany: Nie 29 Maj, 2011   ;)

ich piosenki są bardzo pozytywne ; ) ale mimo wszystko Papa Roach dostanie złotego bączka oby ; )
 
 
 
Włóczykij  
Forumowy prawiczek
Wielki Tułacz

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Świata obywatel
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Boski koncert. Po prostu brak mi słów. I ten wstęp do koncertu będący perfidną szyderą z Prodigy. Ci ludzie są wspaniali i jeśli stworzą więcej anglojęzycznych piosenek to spokojnie mogą podbijać świat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime